Kategoriler
Genel

Madeline McCann

Im en hikaye biliyorum ve dürüstçe wiki bağlantı bu yüzden bu yazı amacıyla davayı yıkmak için çok fazla ayrıntı var: Madeline McCann’ın ortadan kaybolması

Şimdi id reddit parlak zihinlerinden birkaç soru sıçrama gibi:

McCann ailesinin köpekler, hikayeler ve zaman çizelgelerindeki tutarsızlık ve diğer birçok şey yüzünden kaçının inandığını görebiliyorum. Onu görebiliyorum. Ancak ben sadece bu yazıda listeleyeceğim birçok gerçek nedeniyle, bir şey için bir kapak olarak onun kayboluşunun tek nedeni olduğuna inanamıyorum, ama, muhtemelen henüz gerçekleşmemiş olan aile ile ilgili herhangi bir yeni bilgiye açık im daha önce tartışıldı. Herhangi bir rasyonel insan kendini tutamazdı / ne de bu kadar yoğun bir ortam ışığında olmak istemezdi. Ayrıca, 4 tanesinin doktor ve eşlerinden birinin bir avukat olduğu gerçeğine saygı duysam da, son bir dakika içinde “dünyayı kızımızı öldürdük” diye tüm dünyayı zorlayabileceklerini sanmıyorum. Yine de dediğim gibi, açık fikirliyim.

Şimdi “teorilerim” için:

1.) Davayla ilgili okuduğum hemen hemen her kaynakta Gerry ve Matthew Oldfield’ın çocuk yatak odasının kapısının geniş bırakıldığını iddia et.

Gerry, 21:05 civarında tüm çocukları kontrol ettiğini ve TESTERE ETTİğini belirtir. Sanırım kaçırılmış olabilir ya da makalelerde kaçırmış olabilirim, bu Madeline McCann’ın en son canlı olarak görüldüğü zamandır. Ayrıca kapıyı kapattığını veya çatladığını hatırladığını ve ardından neredeyse tamamen açık durduğunu belirtti. Daha sonra kapıyı arpa kırık pozisyonuna geri çekti.

Daha sonra, 21: 30’da Matthew Oldfield kendi çocuklarını, aynı zamanda 5A’daki McCann’ın çocuklarını da kontrol ettiğini iddia ediyor. Matthew, Maddie’yi aslında kendi gözleriyle görmek için yeterince ileri gitmediğini veya pencerenin açık mı kapalı mı olduğunu hatırladığını iddia ediyor, ancak kapının tamamen açık durduğunu hatırlattı, bu yüzden neredeyse sonuna kadar çekti.

Burası SENİN yardımına ihtiyacım var (evet sen). 20: 30-22: 00 çocuk odasının kapısını kapatmak için çekildi (bazı kaynaklarda kırık olduğunu bilmesine rağmen sadece kapalı olarak adlandırın) VE SONRA 3 kez yeniden açıldı. Gerry ilk kez 21:05’te onu kapalı bıraktığını ve şimdi açıldığını söylediğinde. İkinci kez 21: 30’da Matthew Oldfield çocukları kontrol ettiğinde ve kapının artık geniş açıldığını ve tekrar kapanmaya başladığını söylediğinde. Maddie’nin Annesi açılan pencereden rüzgar kapıyı tekrar açmaya başladığı için kapıyı kapattığında kapıyı kapattı.

Bu, bir davetsiz misafirin aktif olarak daireden ayrılıp yeniden girdiği veya suç mahallinde geçirdiği bir saatten fazla bir süre bırakır … https://imgur.com/gallery/D5jwXE2 22 Nisan 2007’de görülen ve Espiche’deki bir yetimhane için turistlerden para istediğini bildiren bir adamın bu görüntülerine bir göz atın. Aynı bağlantıdaki Tanner Sighting çizimiyle karşılaştırın. Şu anda Espiche’de veya yakınında yetimhane yoktu. Ancak, Espiche’den (google’a göre) 2 saat 49 dakika uzakta bir yetimhane var. Casa Pia . GİT OKUMA LINK PLZ IM’Yİ OKUYUN.

Eğer Maddie götürülürse, bu muhtemelen senin adamın demek istediğim ceketini değiştirdi. Muhtemelen hayır, sorulan sorular nedeniyle. Bu bölüm için son düşüncelerim:

– Tapas grubundan apartman kompleksinden gelen ve giden birden fazla kişi ile, eğer Maddie kaçırılırsa, neredeyse 2 kişi olmalı? 1 göz kulak ve 1 ellerini kirletir. Ayrıca Maddie’nin pencereden geçebileceğine ve kaçıranın olay yerinden gözükmekten dolayı bir penceresi olduğunu bilerek olay yerinden böyle kaçtığına inanıyorum.

– Yatak odası kapısının birden fazla kez açılmasının sebebi, ardından Matta kontrol edildiğinde 21: 30’dan sonra pencerenin açık olması (Kapının ona üflenmediği için kapandığını varsayıyorum.) Perdeleri açıp kapıyı çarptıran esinti eksikti. Matthew’un bu kadar güçlü bir esintiyi kaçıracağını sanmıyorum.)

-Casa Pia Yetimhanesi ile hangi bağlar yapılabilir?!?!

2.) Clement Freud.

Bu konuda oldukça basit. Bu davadaki resmi duruşum, McCann’ların ölümden daha kötü bir şeyi örtüyor olabileceğidir. Clemet Freud, McCanns’ı, Maddie’in kaybolduğu yerden uzak olmayan Portekiz’deki evine davet etti, sadece Clemet’in onları davet ettiği ve ne bulduğunuzu görün.

Clemet Freud’un suistimal kurbanının kaynakları onun çok özel bir adam olduğunu ve çocuklarını alması ve üzerlerinde böyle bir medya spot ışığı olması nedeniyle bir çift davet etmesinin çok garip olduğunu belirtiyor. McCanns’a varışta sunulan ilk şey, Kate’in kitabına göre çilek votkasıdır. Tuhaf…. oh, kimsenin unutması durumunda Clemet Freud bilinen bir pedofildir ve rezil olmuştur.

Clemet veya işlerinden herhangi birinin Casa Pia yetimhanesi ile ne bağları vardı ????

-Bunu neden yapsın, anlamıyorum.

3.) diğer

-Maddie son fotoğrafını aynı gün 14.00 civarında çekti, bu yüzden o zamandan önce ölmedi.

-Tasas grubunun da çocukları vardı, yani her ailenin kontrol edilmesi gerekiyordu, yani bir alaycının Tapas grubu tarafından görülmeden hareket etmesini sağlayan çok daha küçük bir fırsat penceresi bıraktı. önceden düşünülenden.

-Kate, Maddie’in kayıp olduğu bilindikten sonra açıkça belirtiyor: “Onu aldılar!” gözyaşları içinde. Tepkisi, bir ölümü kapsayacak bir düzenek gibi görünebilir, bunu görebiliyordum. Ancak kendimi onun yerine koyarsam, bu bir anlam ifade etmez. Kaçırma talebinde bulunun ve neden tüm bu insanlar tarafından görülün ve daha güvenli bir yol sadece polisi arayacak ve tüm şehri uyarmayacaksa bir sahne yapsın? Hiçbir senaryoda, suçlu olduğunuz bir şeyi kapatıyorsanız yetkililerden başka kimseye dikkat çekmek mantıklı değildir, sonuçta hikayenizi satın almak zorunda olan tek kişi onlar olurdu ve McCanlar neden tüm bu parayı dökmeye devam edeceklerdi? ve 13 yıl sonra daha fazla dikkat çekerken, masum olarak temizlendikten sonra, spot ışığının ölmesine ve hayalet olarak hareket etmesine izin verebilirlerdi …

Bana muhtemel olan ve kendimi sahneye Kate olarak yerleştirmeye çalıştığımda, mantıklı olan ve neden bu şekilde tepki vereceğim, kaçırma olayının geleceğini biliyor olsaydım. Sanki Kate bir şeyin geleceğini biliyormuş gibi, ama gerçekten olmasını istemiyordu.

Beynim kızartıldı ve ben başkalarının girdilerinden kurtuldum, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi ve özensizlik için özür dilerim, 9. sınıftan beri yazdığım bir makaleyi revize etmedim. İyi avlar(:

Oh ve unutma Casa Pia durumunda unutma.

“Madeline McCann” için 12 yanıt

Tokat merkezden ben doruk. Slm web siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:50:38

Erzurum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:07:47

Şırnak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-06-2020 17:19:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir