Her çocuk bilir, mineral yağın fosil oluşturması için milyonlarca yıla ihtiyacı var ve yakında tükenecek … Ama petrolün kaynağı ve miktarı hakkında ilginç bir teori okudum. Diyor ki: yeryüzü kalıcı olarak petrol üretiyor, diğer her şey petrol ekonomisinden bir sahtedir … her şey daha fazla para kazanmak için … ilk düşüncem şuydu: “gülünç”, ama daha fazla düşünmek: 70’inde bize söylediler (ben küçük bir çocuktu) petrol yakında tükenecek … petrol krizi … ve şimdi, neredeyse 50 yıl sonra: dünya çapında çok daha fazla araba, uçak, gemi, çok daha fazla yeni endüstri (Hindistan, Çin ve daha fazlası) , çok daha fazla plastik … bu gerçekten “sonsuz petrol” gibi görünüyor … bu arada: petrolün fosillerden oluştuğu teorisi yaklaşık 1750 civarındadır ve asla kanıtlanmamıştır … birçok fosilden petrol üretme çabaları başarısızlıkla sonuçlanmıştır. … bu saçmalık mı? kim bilir?

Author

17 Comments

1. Selam web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Madeni yağın kaynağı ve miktarı hakkındaki gerçek nedir ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 448

3. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 25-02-2021 00:42:37

4. Bu konu : ” Madeni yağın kaynağı ve miktarı hakkındaki gerçek nedir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 194

5. Kocaeli dan kimler var. Madeni yağın kaynağı ve miktarı hakkındaki gerçek nedir . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , Hasan – 362

6. Sivas merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 05:27:42

7. Muğla merkezden ben ziya. Merhaba siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-02-2021 10:23:17

8. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

9. Selamlar paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Çorum dan kimler var. Madeni yağın kaynağı ve miktarı hakkındaki gerçek nedir . Selam web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 429

11. Merhaba herkese web siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

13. Bu konu : ” Madeni yağın kaynağı ve miktarı hakkındaki gerçek nedir ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 442

14. Bu konu : ” Madeni yağın kaynağı ve miktarı hakkındaki gerçek nedir ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 364

15. Kütahya merkezden ben doruk. Slm sayfanız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 05:32:36

16. Muş dan kimler var. Madeni yağın kaynağı ve miktarı hakkındaki gerçek nedir . Merhaba paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 192

17. Bu konu : ” Madeni yağın kaynağı ve miktarı hakkındaki gerçek nedir ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 161

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link