Lütfen bunu paylaşın – Şu anda Melbourne’da yaşadığımız cehennemle ilgili bir veri sayfası / basın bülteni (kaynaklarla birlikte) hazırladım: https://docs.google.com/document/d/140WYYc4NJKENxci4TR4WwP5BmS_z87BiMUTvP5F6gns

Özet:

• İçindeydik Mart’tan beri kilitlenme. Sadece Victoria’da toplam 136 ölüm (toplam nüfus: 6.359 milyon).

• Polis evinize girebilir arama emri olmadan.

• Sadece dışarıda egzersiz yapabilir Günde 1 saat, max **. **

• Birleşmiş Milletler tanımlar işkence gibi “Günde 22-23 saat izolasyon”.

• Evden sadece 1 kişi ayrılabilir hane başına günlük.

• Arkadaşlar ve aile ziyaret edemez herbiri.

• 08:00-05:00 sokağa çıkma yasağı.

• Daniel Andrews (Victorian Premier) danışmanları bilinen ÇKP üyeleri COVID hakkında dezenformasyon yayılıyor (basın bültenindeki kaynaklar).

• 1652 $ ceza “geçerli” bir neden olmadan dışarıdaysa – işe gitme izni göstermeliyiz, polis / ordu insanları durdurmalı ve neden dışarıda olduklarını sorgulamalıdır.

• $ 4957 karantinayı ihlal ederse para cezası; 20.000 $ ikinci bir suç için.

• 200 $ ceza maskesiz (maskeler her yerde, hatta dışarıda zorunludur). İnsanlar giymedikleri için tutuklandı.

• İş dışında herhangi bir nedenle evinizden 5 km’den fazla uzaklaşamazsınız.

• Biz eyaleti bile terk edemezsin ve başka bir yerde yaşayın – sınırlar polis kontrol noktalarıyla kilitlendi.

• Bitmiş 3000 kişi ev hapsine yerleştirildi 2 haftadan fazla.

• Daniel Andrews kelimenin tam anlamıyla amacının ekonomiye “zarar vermek” (basın bildirisindeki kaynak).

• Daniel Andrews bir “otel karantinasını” fena halde kötü yönetti Zaten enfekte olmuş insanlarla seks yapan ucuz güvenlik müteahhitlerini işe alarak.

• Zorunlu aşılar gündemde olmaya bakın (basın açıklamasındaki kaynak).

• Komşular var birbirlerine açıldı, insanların birbirlerini “içeri alabilecekleri” yardım hatları ile.

• Bu hafta 250.000 kişi işini kaybetti (4 Ağustos).

• Okullar tamamen kapandı. Çoğu çocuk bakım merkezleri kapalı.

• ADF (askeri) dağıtıldı ve kapı vurma ve sokaktaki insanları sorgulamak.

• Düğünler yasadışı, 2 kişiden fazla toplantı yasadışı protestolar yasa dışıdır.

• 5.2 milyon doların üzerinde para cezası şimdiye kadar Avustralya’da verildi (4 Ağustos).

• 250.000-400.000 kişi arasında iş kaybı bekleniyor Victoria’da (nüfus 6.359 milyon).

Bulduğum Basın Kapsamı:

https://www.aier.org/article/madness-in-melbourne/

https://www.youtube.com/watch?v=sZ7qi-Gka4g&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=V3TzLW9mK1Y&feature=youtu.be

Lütfen yazdığım basın bültenini paylaşın (Bu) tanıdığınız biriyle. Gazeteci / podcast yayıncısı / youtuber / vb. Tanıyorsanız, bunu ele alacağını düşünüyorsanız, Lütfen bana haber ver böylece onlarla iletişim kurabilirim.

Teşekkür ederim,

Melbourne’dan Andy

Author

64 Comments

1. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler

3. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

4. Muş merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 12-08-2020 12:58:59

5. Slm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 30-08-2020 12:23:45

8. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-09-2020 03:22:07

10. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:24:03

11. Konya merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:38

12. İstanbul merkezden ben banu. Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 10-10-2020 02:45:26

13. Bu konu : ” Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, face de paylaştım , banu – 405

14. Kars dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selamlar sayfa inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 364

15. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 03:13:12

16. Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. Selamlar web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Muğla merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 11-11-2020 21:36:26

19. Hakkari merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, sağolun 14-11-2020 17:29:10

20. Slm sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Isparta merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:52:44

22. Uşak dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 256

23. Denizli merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 24-11-2020 11:54:22

24. Kocaeli dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 436

25. Bayburt dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 270

26. Selam bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bartın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-12-2020 09:56:21

28. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

29. Hakkari dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Slm sayfanız inanılmaz çok güzel, sağolun , doruk – 388

30. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun 26-12-2020 06:19:56

31. Bu konu : ” Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) ” çok güzel. Selam paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 198

32. Burdur dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 24

33. Kırşehir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 11-01-2021 22:14:03

34. Diyarbakır merkezden ben emin. Selam siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 12-01-2021 00:27:34

35. Bu konu : ” Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) ” çok güzel. Selam web siten yeminle hayran edici, teşekkürler , hatice – 402

36. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, twitter da paylaştım

37. Bu konu : ” Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , doruk – 354

38. Burdur dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Merhabalar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 314

39. Selamlar paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım

40. Bu konu : ” Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 190

41. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım

42. selamun aleyküm sayfanız valla güzel, face de paylaştım

43. Kırıkkale dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selam paylaşımınız valla çok iyi, tebrikler , ali – 157

44. Zonguldak merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-02-2021 11:11:09

45. Mersin dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım , – 49

46. Zonguldak merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 23-02-2021 08:47:48

47. Yozgat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 10:12:30

48. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 01-03-2021 23:25:33

49. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 09:08:29

50. Çanakkale dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selam web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 33

51. Kastamonu dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selam web sitesi inan ki çok güzel, saolun , emin – 478

52. Bu konu : ” Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 441

53. Selam herkese paylaşım vallaha hayran edici, sağolun

54. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 02-04-2021 01:58:06

55. Ardahan dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 278

56. Zonguldak dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selam herkese web siten yeminle güzel, teşekkürler , Aylin – 422

57. Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 12-04-2021 06:18:30

58. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

59. Muğla dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Slm paylaşımınız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 28

60. Bu konu : ” Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 199

61. Kırklareli merkezden ben memo. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 06-05-2021 15:56:01

62. Karaman dan kimler var. Madness in Melbourne – Melbourne’s Lockdown Hell’in Veri Sayfası / Basın Bülteni (kaynaklarla birlikte) . Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 92

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link