Madonna hakkındaki düşüncelerin neler?

Bana hep kötü göründü. Sanki bir şey saklıyormuş gibi. Videolarının çoğu sürekli dini ve ezoterik sembolizm içeriyor ve hatta Illuminati adında bir şarkısı bile var. Sinir bozucu cinsel tuhaflıklarının bir tür ritüel ile ilgili olduğunu düşünüyor musunuz?

… Kevex_The_Dictator tarafından gönderildi
[comments]

“Madonna hakkındaki düşüncelerin neler?” üzerine 26 yorum

1. Kilis dan kimler var. Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? . Selam herkese sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 238

2. Karabük dan kimler var. Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 72

3. Bu konu : ” Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler , ali – 87

4. Burdur dan kimler var. Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? . Mrb paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 101

5. Kayseri dan kimler var. Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? . Selam paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 246

6. Bu konu : ” Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 164

7. Erzurum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, şukuladım 10-01-2021 13:18:08

8. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-01-2021 06:03:50

9. Yozgat merkezden ben banu. Mrb sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 19:24:31

10. Siirt dan kimler var. Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? . Selamlar siten cidden iyi, tebrikler , ziya – 74

11. Karaman dan kimler var. Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? . Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , – 66

12. Nevşehir dan kimler var. Madonna hakkındaki düşüncelerin neler? . Slm web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 8

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link