Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı?

Bir arkadaşıyla siyasi tarihi tartışırken, Kennedy cinayetinin muhtemelen Miami’de bulunan bir çete örgütü tarafından, o sırada başsavcı olan erkek kardeşinin özellikle hedef alındığı için misilleme olarak düzenlendiğine inandığından bahsetti. Bu teorinin destekçileri olduğunu biliyorum, ancak her şeyi riske atarken ondan kazanacak hiçbir şeyleri olmayacağından şüpheliyim. Komisyon, bir üye Amerikan devlet başkanına suikast düzenlemeyi gerçekten başarırsa, ülke çapında bunların tümü için olası sonuçları tam olarak biliyor olmalı.

Gönderen … MARTINELECA
[comments]

“Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı?” üzerine 14 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 22:53:36

2. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-08-2020 05:14:23

3. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-08-2020 10:59:55

4. Samsun merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-09-2020 17:36:46

5. Erzincan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun 15-09-2020 03:43:48

Yorum yapın