Bir arkadaşıyla siyasi tarihi tartışırken, Kennedy cinayetinin muhtemelen Miami’de bulunan bir çete örgütü tarafından, o sırada başsavcı olan erkek kardeşinin özellikle hedef alındığı için misilleme olarak düzenlendiğine inandığından bahsetti. Bu teorinin destekçileri olduğunu biliyorum, ancak her şeyi riske atarken ondan kazanacak hiçbir şeyleri olmayacağından şüpheliyim. Komisyon, bir üye Amerikan devlet başkanına suikast düzenlemeyi gerçekten başarırsa, ülke çapında bunların tümü için olası sonuçları tam olarak biliyor olmalı.

Gönderen … MARTINELECA
[comments]

Author

59 Comments

1. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 11-08-2020 22:52:00

2. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 22:53:36

3. Mrb sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-08-2020 05:14:23

5. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-08-2020 10:59:55

6. Edirne merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-08-2020 00:02:24

7. Selam web siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

9. Samsun merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-09-2020 17:36:46

10. Erzincan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun 15-09-2020 03:43:48

11. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım

13. Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, şukuladım

14. Bingöl dan kimler var. Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? . Slm sayfanız inanılmaz çok iyi, saolun , ahmet – 179

15. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 424

16. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , emin – 129

17. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun

18. selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, face de paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, şukuladım 28-11-2020 20:16:05

20. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? . Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 411

21. Malatya merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 03:14:52

22. selamun aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler

23. Osmaniye merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 20:51:27

24. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 464

25. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz mükemmel, saolun , ali – 20

26. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , – 197

27. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Kocaeli merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 01-01-2021 03:59:02

29. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, tebrikler

30. Slm paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

31. Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

32. Şırnak dan kimler var. Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? . Selam herkese sayfa inanki mükemmel, sağolun , hatice – 225

33. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

34. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-01-2021 08:42:14

35. Isparta merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 27-01-2021 04:13:33

36. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

37. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun , doruk – 161

38. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? . selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, saolun , Gürbüz – 127

39. Mersin merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler 02-03-2021 03:38:55

40. Gaziantep dan kimler var. Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, saolun , Aylin – 441

41. Kocaeli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 07:22:15

42. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 278

43. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, tebrikler , elif yılmaz – 342

44. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun 21-03-2021 17:15:18

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 369

46. Slm sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım

47. Hakkari merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-04-2021 16:04:22

48. Manisa dan kimler var. Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? . Slm web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 52

49. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

50. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 249

51. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 458

52. Osmaniye dan kimler var. Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? . Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , memo – 325

53. Merhaba herkese web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım

54. Bayburt dan kimler var. Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? . Selam herkese siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 478

55. Bu konu : ” Mafya, Başkan Kennedy suikastına karıştı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 105

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link