Mağazada maske takıyor musun?

O zaman bir bez maske takın, mikroplastik kullanmayın ve tükürük damlacıklarınızın her yere uçmasını önleme avantajı. Çalışıyorlar, bunun birçok kanıtı var, eğer Amerikalıysanız giymeme hakkınız var, ancak işletmeler de sizden ayrılmanızı isteme hakkına sahip. Büyükanne ve büyükbabalarımızın böyle insanlar olmamasına sevindim, ülkenin onlara ihtiyacı olduğunda ülke için fedakarlık yapmaya istekli olmalarına sevindim, ama bir Amerikalı olarak bencil olma hakkına sahipsiniz, ama bunu karıştırmayın bireyci ya da asi olmakla, çünkü değilsin, sadece bencilsin.

“Mağazada maske takıyor musun?” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Mağazada maske takıyor musun? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 363

2. Bu konu : ” Mağazada maske takıyor musun? ” çok güzel. Selam web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 345

3. Bu konu : ” Mağazada maske takıyor musun? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 199

4. Tunceli dan kimler var. Mağazada maske takıyor musun? . Merhaba sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 388

5. Bu konu : ” Mağazada maske takıyor musun? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 431

6. Tokat merkezden ben memo. Slm web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 06:10:38

7. Bu konu : ” Mağazada maske takıyor musun? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , emin – 472

8. Bu konu : ” Mağazada maske takıyor musun? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 164

9. Bartın dan kimler var. Mağazada maske takıyor musun? . Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 423

10. Muğla dan kimler var. Mağazada maske takıyor musun? . Selamlar web siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım , doruk – 272

11. Bu konu : ” Mağazada maske takıyor musun? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki güzel, tebrikler , ahmet – 139

12. Bu konu : ” Mağazada maske takıyor musun? ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok iyi, teşekkürler , – 285

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link