MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ …

Çocukluğundan beri sen HERŞEY söylendi BÜYÜK, FAT, YALAN. Size sihrin gerçek olmadığı söylendi. Mükemmel. Şimdi, hızlı ve kolay tek bir deneyle bu BS’yi kesin olarak çürütelim. Ve işte bu şekilde çalışıyor:

ANLAYIŞ:

Odaklandığınız şeye, yalnızca daha fazlasını elde etmeye devam edersiniz. Tekrar ediyorum, çünkü bunu anlamak çok çok önemli, çok, çok, açık bir şekilde: Odaklandığınız şey, yalnızca DAHA FAZLASINI ve DAHA FAZLASINI elde edersiniz. Hem hayatınızda hem de düşünceleriniz, fikirleriniz, sohbetleriniz, ilişkileriniz açısından ve sende başka ne var!

DENEY:

İşte bu hafta deneyebileceğiniz eğlenceli bir deney: Her gün genellikle düşünmediğiniz bir konuyu ele alın. Sadece olan bir şey “biraz ilginç” size, ama içinizde yarattığı DUYGULAR açısından çoğunlukla “tarafsız”. Mesela, farklı renkte duvar boyası tonları gibi. Veya kaşık çeşitleri. Veya çok TEMİZ / DOĞRUDAN / tuttuğunuz bir şey olmayan herhangi bir şey DISTINCT ilgilenmek.

Sonra düşünmeye devam edin HER YERİNDE senin haftan. Sanki o (şey / fikir / konu / konu) sizin için HİÇ önemli olan TEK ŞEYmiş gibi ona odaklanıyorsunuz. Gün boyu seçtiğiniz konu hakkında ilginç şeyler hayal ediyorsunuz. Tüm gün boyunca internette, bloglarda, YouTube’da, Instagram’da ve Facebook’ta ve başka nerede olursanız olun muhtemelen yapabilir.

SONUÇ:

Bu uygulamaya başladıktan sonraki bir veya iki (en fazla) gün içinde, seçtiğiniz konu hakkındaki bilgilerin otomatik olarak düzüşmeye başladığını göreceksiniz. BUL sen. Hatta OLMADAN deniyorsun. İnsanların bunun hakkında konuştuğuna kulak misafiri oluyorsunuz ve bununla ilgili gazete veya web makaleleri görüyorsunuz ( bakmak onlar için) ve hatta onu TV programlarınızda, haberlerinizde ve çevrenizdeki her türden ve türden kanal ve çıkış ve yerlerden görmeye başlıyorsunuz. Çünkü görüyorsun, odaklanman bir lanet gibi MIKNATIS. Onu ne koyarsanız koyun, sadece ve YALNIZCA hayatınıza daha çok ve daha fazlasını çekersiniz. Sadece alma benim bunun için bir kelime, kendiniz deneyin ve bunun ne kadar inanılmaz (ve çılgınca!) DIR-DİR!

SONUÇ:

Şimdi git sonsuzluğu düşün OLANAKLAR Bunun bir sonucu olarak şimdi tam önünüzde açıldığınızı (görünüşte) “kolay” veya “basit” hayatın gerçekten nasıl olduğunu anlamak İşler. Çok çalışmak zorunda kalmadan daha fazla para kazanmanın yollarını mı bulmak istiyorsunuz? Sadece odaklanmaya başlayın ve BİR TEK açık ŞU. Çevreye fayda sağlamak ve daha yeşil bir dünya inşa etmeye yardımcı olmak için harika yeni yollar ve çözümler bulmak ister misiniz? Sadece şuna odaklan ŞU. Tüm gün veya hatta tüm yıl veya tüm yaşam boyu mutlu kalmanın yollarını mı bulmak istiyorsunuz? Sadece şuna odaklan BU, ve sadece şunu ara O ve ne zaman İnternete, Kütüphanenize veya başka bir yere gittiğinizde, sadece ve sadece ve sadece ŞU.

Bir dünya yaratmak istiyorum YAŞAYAN HER YARATIK sevgi dolu, müreffeh, huzurlu ve mutlu mu? Odaklan, odaklan ve sadece ve sadece O ya sen NİYET bunu gerçekleştirmenin yollarını bul ben YÜZDE YÜZ GARANTİ HEPİNİZ ŞU. Sonuçta, “imkansız” olan nedir ama söyleyen başka bir kelime “Mümkün mü”? 😉

Daha uzun ve daha düzenli ve Daha SÜREKLİ odaklanın, daha hızlı ve Daha GÜÇLÜ sonuçlarınız olacak. Ve tahmin et ne oldu, hiçbir şey de yok “elde edilmesi imkansız” gerçekten odak kullanımında bir uzman için! 😉

EN ÖNEMLİ BÜYÜK ŞEY ŞİMDİ…

…sen olduğunu SÖZCÜĞÜ YAYIN bu (tam anlamıyla) ‘büyülü’ deney hakkında HER YERDE SİZİN MUHTEMELEN YAPABİLMEK etkilerine kendi gözlerinizle (ve kulaklarınızla!) iyi! Açıkçası bu şunlardan biri en iyisi yapabileceğin hediyeler ve kutsamalar HİÇ (aşırı depresif) insan kardeşlerimizi tam da bu belirli an, özellikle şimdi virüsler, işsizlik, korku, depresyon ve adaletle mücadele ettiği için ıvır zıvır! Küçük bir numaranız pek çok kişinin yüzüne gülümsemeye yardımcı olabilir. BİRÇOK, sıkışmış, depresif veya sorunlu ruhlar! Öyleyse ilerleyin ve sosyal medyanız aracılığıyla kopyala-yapıştır veya ekran kaydı / ekran görüntüsü alma yoluyla duyurun; veya yakınlarınız ve sevdiklerinizle bire bir görüşmeleriniz yoluyla veya Bloglarınız ve YouTube kanallarınız aracılığıyla veya kesinlikle DİĞER YÖNTEMLER yapabileceğin MUHTEMELEN düşün, düşün ya da bul!

Ciddiyetle hepinize teşekkür ederim ÇOK FAZLA insanlık tarihinin bu en olağanüstü zor zamanlarında insanlığa en inanılmaz hizmetleriniz için!

Namaste.

Ve harika bir gün geçirin! 🙂

“MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ …” üzerine 19 yorum

1. Düzce merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-09-2020 03:46:45

2. Adıyaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 03:57:14

3. Afyon merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 29-09-2020 04:06:14

4. Eskişehir merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-09-2020 04:21:27

5. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 09:05:17

6. Amasya merkezden ben gaye. Merhaba sayfa inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:23

7. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-10-2020 12:16:22

8. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım 08-10-2020 09:00:31

9. Çankırı dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Merhabalar sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım , emin – 425

10. Diyarbakır merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler 26-10-2020 13:33:36

Yorum yapın