Çocukluğundan beri sen HERŞEY söylendi BÜYÜK, FAT, YALAN. Size sihrin gerçek olmadığı söylendi. Mükemmel. Şimdi, hızlı ve kolay tek bir deneyle bu BS’yi kesin olarak çürütelim. Ve işte bu şekilde çalışıyor:

ANLAYIŞ:

Odaklandığınız şeye, yalnızca daha fazlasını elde etmeye devam edersiniz. Tekrar ediyorum, çünkü bunu anlamak çok çok önemli, çok, çok, açık bir şekilde: Odaklandığınız şey, yalnızca DAHA FAZLASINI ve DAHA FAZLASINI elde edersiniz. Hem hayatınızda hem de düşünceleriniz, fikirleriniz, sohbetleriniz, ilişkileriniz açısından ve sende başka ne var!

DENEY:

İşte bu hafta deneyebileceğiniz eğlenceli bir deney: Her gün genellikle düşünmediğiniz bir konuyu ele alın. Sadece olan bir şey “biraz ilginç” size, ama içinizde yarattığı DUYGULAR açısından çoğunlukla “tarafsız”. Mesela, farklı renkte duvar boyası tonları gibi. Veya kaşık çeşitleri. Veya çok TEMİZ / DOĞRUDAN / tuttuğunuz bir şey olmayan herhangi bir şey DISTINCT ilgilenmek.

Sonra düşünmeye devam edin HER YERİNDE senin haftan. Sanki o (şey / fikir / konu / konu) sizin için HİÇ önemli olan TEK ŞEYmiş gibi ona odaklanıyorsunuz. Gün boyu seçtiğiniz konu hakkında ilginç şeyler hayal ediyorsunuz. Tüm gün boyunca internette, bloglarda, YouTube’da, Instagram’da ve Facebook’ta ve başka nerede olursanız olun muhtemelen yapabilir.

SONUÇ:

Bu uygulamaya başladıktan sonraki bir veya iki (en fazla) gün içinde, seçtiğiniz konu hakkındaki bilgilerin otomatik olarak düzüşmeye başladığını göreceksiniz. BUL sen. Hatta OLMADAN deniyorsun. İnsanların bunun hakkında konuştuğuna kulak misafiri oluyorsunuz ve bununla ilgili gazete veya web makaleleri görüyorsunuz ( bakmak onlar için) ve hatta onu TV programlarınızda, haberlerinizde ve çevrenizdeki her türden ve türden kanal ve çıkış ve yerlerden görmeye başlıyorsunuz. Çünkü görüyorsun, odaklanman bir lanet gibi MIKNATIS. Onu ne koyarsanız koyun, sadece ve YALNIZCA hayatınıza daha çok ve daha fazlasını çekersiniz. Sadece alma benim bunun için bir kelime, kendiniz deneyin ve bunun ne kadar inanılmaz (ve çılgınca!) DIR-DİR!

SONUÇ:

Şimdi git sonsuzluğu düşün OLANAKLAR Bunun bir sonucu olarak şimdi tam önünüzde açıldığınızı (görünüşte) “kolay” veya “basit” hayatın gerçekten nasıl olduğunu anlamak İşler. Çok çalışmak zorunda kalmadan daha fazla para kazanmanın yollarını mı bulmak istiyorsunuz? Sadece odaklanmaya başlayın ve BİR TEK açık ŞU. Çevreye fayda sağlamak ve daha yeşil bir dünya inşa etmeye yardımcı olmak için harika yeni yollar ve çözümler bulmak ister misiniz? Sadece şuna odaklan ŞU. Tüm gün veya hatta tüm yıl veya tüm yaşam boyu mutlu kalmanın yollarını mı bulmak istiyorsunuz? Sadece şuna odaklan BU, ve sadece şunu ara O ve ne zaman İnternete, Kütüphanenize veya başka bir yere gittiğinizde, sadece ve sadece ve sadece ŞU.

Bir dünya yaratmak istiyorum YAŞAYAN HER YARATIK sevgi dolu, müreffeh, huzurlu ve mutlu mu? Odaklan, odaklan ve sadece ve sadece O ya sen NİYET bunu gerçekleştirmenin yollarını bul ben YÜZDE YÜZ GARANTİ HEPİNİZ ŞU. Sonuçta, “imkansız” olan nedir ama söyleyen başka bir kelime “Mümkün mü”? 😉

Daha uzun ve daha düzenli ve Daha SÜREKLİ odaklanın, daha hızlı ve Daha GÜÇLÜ sonuçlarınız olacak. Ve tahmin et ne oldu, hiçbir şey de yok “elde edilmesi imkansız” gerçekten odak kullanımında bir uzman için! 😉

EN ÖNEMLİ BÜYÜK ŞEY ŞİMDİ…

…sen olduğunu SÖZCÜĞÜ YAYIN bu (tam anlamıyla) ‘büyülü’ deney hakkında HER YERDE SİZİN MUHTEMELEN YAPABİLMEK etkilerine kendi gözlerinizle (ve kulaklarınızla!) iyi! Açıkçası bu şunlardan biri en iyisi yapabileceğin hediyeler ve kutsamalar HİÇ (aşırı depresif) insan kardeşlerimizi tam da bu belirli an, özellikle şimdi virüsler, işsizlik, korku, depresyon ve adaletle mücadele ettiği için ıvır zıvır! Küçük bir numaranız pek çok kişinin yüzüne gülümsemeye yardımcı olabilir. BİRÇOK, sıkışmış, depresif veya sorunlu ruhlar! Öyleyse ilerleyin ve sosyal medyanız aracılığıyla kopyala-yapıştır veya ekran kaydı / ekran görüntüsü alma yoluyla duyurun; veya yakınlarınız ve sevdiklerinizle bire bir görüşmeleriniz yoluyla veya Bloglarınız ve YouTube kanallarınız aracılığıyla veya kesinlikle DİĞER YÖNTEMLER yapabileceğin MUHTEMELEN düşün, düşün ya da bul!

Ciddiyetle hepinize teşekkür ederim ÇOK FAZLA insanlık tarihinin bu en olağanüstü zor zamanlarında insanlığa en inanılmaz hizmetleriniz için!

Namaste.

Ve harika bir gün geçirin! 🙂

Author

78 Comments

1. Sivas merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, tebrikler 28-09-2020 20:54:02

2. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım

3. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

4. Elazığ merkezden ben ali. Merhaba siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-09-2020 03:38:23

5. Düzce merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-09-2020 03:46:45

6. Adıyaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 03:57:14

7. Afyon merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 29-09-2020 04:06:14

8. Eskişehir merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-09-2020 04:21:27

9. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım

10. Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

11. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 09:05:17

12. Amasya merkezden ben gaye. Merhaba sayfa inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:18:23

13. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-10-2020 12:16:22

14. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz valla hoşuma gitti, saolun

15. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım 08-10-2020 09:00:31

16. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Çankırı dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Merhabalar sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım , emin – 425

18. Diyarbakır merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler 26-10-2020 13:33:36

19. selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Isparta dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun , hatice – 47

21. Iğdır merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 03-11-2020 01:47:30

22. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 398

23. selamun aleyküm siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Selamın aleyküm web siten ciddiyim güzel, teşekkürler

25. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

26. Selam herkese siteniz inan ki iyi, face de paylaştım

27. Kütahya dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 32

28. Bayburt merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi vallaha iyi, teşekkürler 01-12-2020 13:49:36

29. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 01-12-2020 18:38:58

30. Selamın aleyküm paylaşım harbiden güzel, şukuladım

31. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 17:54:32

32. Selamlar web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

33. Kütahya dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun , – 267

34. Bayburt dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 492

35. Van merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-12-2020 23:37:21

36. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-12-2020 22:10:11

37. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 293

38. Kastamonu dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . selamun aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 275

39. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 107

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 98

41. Osmaniye merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 15-01-2021 02:41:21

42. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , mehmet – 87

43. Selam herkese paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler

44. Çorum dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 132

45. Çorum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2021 15:37:23

46. Selamın aleyküm siten inanki dikkat çekici, tebrikler

47. Karaman dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Selamlar sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 224

48. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

49. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-02-2021 14:07:59

50. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Slm sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 22

51. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

52. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, teşekkürler

53. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 122

54. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Mrb sayfa inanki güzel, sağolun , mehmet – 271

55. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Slm sayfa inan ki güzel, face de paylaştım , ziya – 285

56. Selam paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

57. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , – 492

58. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-04-2021 12:06:55

59. Eskişehir dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 343

60. Burdur dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Selamlar paylaşım inan ki güzel, face de paylaştım , ali – 148

61. Gürbüz Reply

Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 498

62. Kilis dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , banu – 351

63. Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

64. Selamlar paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

65. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 223

66. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

67. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

68. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 223

69. Muş merkezden ben ali. Merhabalar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 27-05-2021 23:50:51

70. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun

71. Gaziantep dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Slm web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım , doruk – 332

72. Siirt dan kimler var. MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … . Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 89

73. Bu konu : ” MAGIC’in “GERÇEK” olmadığını söyleyen HERKESE MESAJ … ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle iyi, sağolun , ahmet – 140

74. Giresun merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 14:32:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link