Kategoriler
Genel

Mahalle Facebook grubumdan makarna kopyala:

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN: Temsilciler bu gözlemi itibarsızlaştırmak ve aydınlatmak için bu iş parçacığında iniyorlar. Lütfen beni uyarın, engeller ve silerim. Teşekkür ederim.

Günaydın Ailesi,

Brooklyn’den Raporlama (Bed-Stuy / Bushwick / Crown Heights):

8 de başlayan son derece yüksek havai fişek başka bir gece vardı. ve belirli bir programda olduğu gibi (özellikle insanlar büyük olasılıkla uyumaya çalışırken). Bu ikinci ya da üçüncü haftadır (Siyah Ayaklanma / Büyük Hesaplaşma başladıktan hemen sonra başladı); aynı gece saatlerinde olduğu gibi her gece.

Dün gece hayatım boyunca havai fişek duyduğum en yüksek sesle (ve 49 yıldır NYC’de yaşadım). Bu, 4 Temmuz veya Yılbaşı havai fişekleri için normal, tipik, vites gibi bir şey değil. Bir düşünün ve 1000 ile çarpın. Ve abartmıyorum. Bu, birileri Brooklyn üzerinde tüm bir askeri gücü serbest bırakmış gibiydi. Savaş gibi geliyordu.

Medya bunu sadece Siyah ve Kahverengi çocuklar buharı havaya uçuruyormuş gibi bildiriyor, ancak durumun böyle olduğuna inanmıyorum. Komşularım ve ben bunun hükümet güçleri tarafından Siyah ve Kahverengi topluluklara koordineli bir saldırının bir parçası olduğuna inanıyorum; #BlackLivesMatter hareketini yöneltmek ve istikrarsızlaştırmak için yapılan bir saldırı.

Amaç, çok yönlü olduğunu düşünüyoruz:

1. Siyah ve Kahverengi halklar arasında karışıklık ve tansiyon gerilimi yaratmanın bir aracı olarak uyku yoksunluğu.

2. Bizi havai fişek ve diğer havai fişek seslerine alıştırmanın bir yolu olarak duyarsızlaştırma, gerçek toplarını üzerimizde kullanmaya başladıklarında farkı bilmeyeceğiz. Savaş bölgesi gibi geliyor, çünkü savaş bölgesi olmak üzere olan şey.

Bunun psikolojik savaş olduğunu düşünüyoruz, saldırının bir sonraki aşamasından önceki ilk dalga.

Bunu düşünüyoruz, çünkü DÜNYADA genç Siyah ve Kahverengi insanların bu PROFESYONEL havai fişeklere başka türlü erişemeyecekleri YOKTUR. Fam, bunlar Macy’nin 4 Temmuz / Yeni Yıl düzeyindeki gösterileri ve genel olarak en zengin insanlar ve kurumlar için ayrılmış ses patlamaları.

Ve bu çocuklara TRUCKLOAD tarafından tedarik ediliyor. Hepiniz saatler, saatler ve günler, günler, haftalar ve haftalar değerinde patlayıcılar. Hiçbir genç Siyah ve Kahverengi insan bu tedarikin KIRILMASINA bile karşı koyamazdı. (Bazıları, hükümetin çatlak salgınındaki rolünü hatırlatan Siyah ve Kahverengi mahallelerinde kalmış yüksek dereceli havai fişek kutuları gördüklerini söyledi).

Hükümet ya da başka bir Siyah karşıtı kuruluşun bunları mahalle gençlerine özgür ya da ucuz olarak sağladığını ve onlara ne zaman, nerede ve nasıl kullanacaklarını öğrettiğini düşünüyoruz. Bu gençler kendi topluluklarına karşı nasıl kullanıldıklarının farkında değiller ve genel olarak yasadışı kabul edilen bir tür eğlenceye izin verdiklerini düşünüyorlar.

Pandemi sırasında işbirliği yaptıktan sonra, onlar için katartik, ancak piyon olduklarını açıkça anlamıyorlar.

Hükümet ve ana akım medya, elbette her şey hakkında clueless gibi davranıyor veya davranıyor.

Hükümet, havai fişeklerin meydana gelmesi halinde sakinlere 311 veya 911’i aramasını söyledi, ancak 311 veya 911’i aradığınızda kimse görünmüyor. Peki neden arkasındaki kişiler olsaydı?

New York Post itfaiyeye katıldıkları için açığa çıktı, ancak tahmin edebileceğiniz gibi, hükümet kendisini araştırmak ve nihayetinde herhangi bir yanlışlıktan kurtulmak için itfaiyeye bırakıyor. KAYNAK: https://nypost.com/2020/06/17/fdny-firefighters-light-off-illegal-fireworks-in-brooklyn/

New York Times bu konuyu bir “kültür çatışması” sorunu olarak bildiriyor. KAYNAK: https://www.nytimes.com/2020/06/19/nyregion/fireworks-every-night-nyc.html

Ancak bunun statükoya isyan eden Siyah ve Kahverengi insanların zihinlerine pasif-saldırgan bir saldırı olduğunu düşünüyoruz. Bu gerçek ışıklarla gaz aydınlatması.

Lütfen bu mesajı paylaşın. Bu havai fişek saldırılarına katılan birini tanıyorsanız, lütfen bunun kurtuluş mücadelesini zayıflatmak için nasıl bir girişim olduğu konusunda onları eğitin ve onları insanların düşmanları tarafından kullanılmasına izin vermemeye ikna etmeye çalışın.

Bir komplo teorisyeni gibi geldiğimi biliyorum, ama aile, lütfen bana güven.

New York’ta bir sıçan gördüğümde yeterince uzun süre yaşadım.

Ve New York City şimdiye kadar gördüğünüz en büyük sıçanlardan bazılarına sahip.

Not; Bu aynı zamanda polis, sürekli bir kamu sıkıntısı için koşullar yaratarak ve daha sonra buna cevaben bilerek cevap vermeyerek polisi feshetme / ortadan kaldırma çağrılarımıza karşı misilleme yapmaya çalışabilir.

P.P.S. Siyah ve Kahverengi insanlar ve müttefiklerimiz, EXACT ile aynı özelliklere sahip olan bu EXACT taktiğinin, EXACT ile aynı çizelgede, ülke genelinde ağırlıklı olarak Siyah ve Kahverengi şehirlerde kullanıldığını bildiriyor. Yani sadece Brooklyn değil, sadece New York da değil.

P.P.P.S. Aynı zamanda bir kurulum da olabilir: bilerek bu çocuklara bu ürünleri vermek ve daha sonra yasayı çiğnemek için onlara kutsal cehennemi serbest bırakmak. KAYNAK: https://www.buzzfeednews.com/article/carolinehaskins1/flatbush-brooklyn-fireworks-nypd-police-blm

P.P.P.P.S. Benim için her şey daha açık ve netleşiyor, fam. İşlerini kurtarmak ve kontrolsüz güçlerini korumak için polisler, suçun onlarsız yükseliyormuş gibi görünmesini sağlamaya çalışıyorlar ve kendilerinden bu atışlardan kendilerinin sorumlu olduğunu ve havai fişeklerin büyük bir kapak / dikkat dağıtıcı. KAYNAK: https://nypost.com/2020/06/19/nyc-shootings-surge-after-nypds-anti-crime-unit-disbanded/

“Mahalle Facebook grubumdan makarna kopyala:” için 23 yanıt

Osmaniye merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2020 15:51:58

Bartın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 29-06-2020 04:00:58

Rize merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 02-07-2020 17:01:29

Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-07-2020 23:22:07

Kayseri merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 19-07-2020 14:18:52

Bartın merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 21:04:01

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-07-2020 02:41:10

Hatay merkezden ben ali. Merhabalar web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 19:01:52

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler 06-08-2020 19:08:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir