https://www.google.com/amp/s/www.the-sun.com/news/2720247/black-man-assaulted-sergeant-mentally-ill/amp/

Deandre olarak bilinen siyahi bir adam, ırk ayrımcılığının bir başka şehidi olarak ırkçı medyanın dikkatini çekiyor. İnternette yayınlanan video, Çavuş Pentland’ın Deandre ile bir kadına izinsiz girdiği ve taciz ettiği iddiasıyla yüzleştiğini gösteriyor. Video sadece Çavuş ve Deandre ile olan yüzleşmeyi gösteriyor, buna neyin yol açtığını değil. The Sun, kolluk kuvvetleri kaynaklarından, Deandre’nin izinsiz girme ve hayvan istismarı geçmişi olduğunu doğruladı, bu yüzden büyük olasılıkla ana akım haber kaynaklarında onun isminin yayınlandığını görmüyorsunuz. Çeteler şimdi Pentland’ın evini çevreliyor ve haber kaynakları, olayın belirli ayrıntılarını kasıtlı olarak açıklayarak bundan yararlanıyor.

Author

8 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Malatya merkezden ben memo. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-04-2021 20:42:47

3. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Kırıkkale merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 27-04-2021 20:03:43

5. Burdur merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 28-04-2021 10:33:56

6. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Slm web siten valla mükemmel, saolun , emin – 229

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link