https://www.google.com/amp/s/www.the-sun.com/news/2720247/black-man-assaulted-sergeant-mentally-ill/amp/

Deandre olarak bilinen siyahi bir adam, ırk ayrımcılığının bir başka şehidi olarak ırkçı medyanın dikkatini çekiyor. İnternette yayınlanan video, Çavuş Pentland’ın Deandre ile bir kadına izinsiz girdiği ve taciz ettiği iddiasıyla yüzleştiğini gösteriyor. Video sadece Çavuş ve Deandre ile olan yüzleşmeyi gösteriyor, buna neyin yol açtığını değil. The Sun, kolluk kuvvetleri kaynaklarından, Deandre’nin izinsiz girme ve hayvan istismarı geçmişi olduğunu doğruladı, bu yüzden büyük olasılıkla ana akım haber kaynaklarında onun isminin yayınlandığını görmüyorsunuz. Çeteler şimdi Pentland’ın evini çevreliyor ve haber kaynakları, olayın belirli ayrıntılarını kasıtlı olarak açıklayarak bundan yararlanıyor.

Author

38 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Malatya merkezden ben memo. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-04-2021 20:42:47

3. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

5. Kırıkkale merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 27-04-2021 20:03:43

6. Burdur merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 28-04-2021 10:33:56

7. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Slm web siten valla mükemmel, saolun , emin – 229

8. Mardin dan kimler var. Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var . Merhaba sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 210

9. Mrb web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Mrb web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

12. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , mehmet – 264

13. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Selam siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 483

15. Rize merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-05-2021 18:41:15

16. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 349

17. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha çok güzel, saolun , Hasan – 305

18. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Çorum dan kimler var. Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 418

20. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 06-06-2021 05:42:49

21. Bursa merkezden ben ali. Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, saolun 09-06-2021 14:25:58

22. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

23. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 282

24. Erzincan dan kimler var. Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var . Mrb web siten ciddiyim mükemmel, sağolun , ahmet – 260

25. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

26. Bayburt merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 26-06-2021 23:47:37

27. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Bolu dan kimler var. Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 429

29. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 445

30. Osmaniye dan kimler var. Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var . Selamlar sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler , ali – 435

31. Muş merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım 20-07-2021 12:40:04

32. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 23-07-2021 03:16:08

33. Diyarbakır dan kimler var. Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var . Slm web siten valla çok güzel, teşekkürler , ali – 472

34. Aydın dan kimler var. Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var . Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, sağolun , emin – 349

35. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 64

36. Bu konu : ” Mahallede Sözde Irkçı Jonathan Pentland Tarafından Karşılaşılan Adamın Bir İzinsiz Giriş Geçmişi Var ” çok güzel. Selam sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım , doruk – 389

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link