Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi

Bu makalenin neden doğru olduğunu ele almak için bir dakika ayıracağımı düşündüm http://fortfairfieldjournal.com/ffj/2020/11042001a.html . Vücudumuzun birincil eliminasyon kanalları, böbrekleri, bağırsakları ve akciğerleri vardır. Nefes verdiğimizde, sadece karbondioksit vermekle kalmıyoruz, vücuttaki hücresel atıkları da ortadan kaldırıyoruz. Tıpkı idrar yaptığımızda olduğu gibi hücresel atıkları, toksinleri ve döküntüleri ortadan kaldırıyoruz. Vücudumuzun sürekli çalışan iyileştirme sistemi bu şekilde çalışır. Zehirler / Toksinler içeri girer, vücut onları geri itmek için atılma semptomları oluşturur. Dolayısıyla, herhangi bir eliminasyon kanalını tıkamak, vücutta atığın oluşmasına neden olur. Kabız kalırsak, vücudumuzda hastalığa neden olan atık ve enkaz birikir. Böbrek akışımızı, örneğin böbrek taşıyla bloke edersek, büyük sorunlara neden olabiliriz. Ve ekshalasyonumuzu engellemek de farklı değil. Dolayısıyla, atığa neden olan hastalıkların nefes vermesinin engellenmesi, vücutta atıkların yedeklenmesine yol açacaktır. Sonra maske takıp soluduğumuz şeye bakacağız. Lifleri soluyoruz. Lifler sürekli olarak kırılıyor. Bu, her nefeste, vücudun mukusa sarması ve dışarı atması gereken kağıt veya kumaş liflerini soluyacağınız anlamına gelir. Ayrıca birçok maske çeşitli kimyasallarla kaplanmış, birçok bez maske toksik boyalarla yapılmıştır. Bunların hepsi boğazına giriyor. O zaman nemi hapsediyorsun. Bir bebek bütün gün ıslak bezle oturursa ne olur? Bebek bezi isiliği”. Tahriş ve İltihap. Aynı şey, maskenizdeki nemi hapsedip tekrar solumaya devam ettiğinizde ciğerlerinize ve boğazınıza da olur. Yani, birincil bir atık atma kanalını bloke ederken daha fazla atık ve daha fazla tahriş eklersek, vücut vurduğunda ne olacak atık limiti? Bir soğuk algınlığı veya grip iyileştirme olayını tetikleyeceksiniz. Vücut, öksürme, hapşırma, burun akıntısı vb. İle tüm bu atıkları dışarı atmaya zorlayacaktır. vücut iyileşirken yemek yemenizi engeller. Tüm bu atılma, zaten tahriş olmuş ve iltihaplı burun yollarının daha fazla iltihaplanmasına neden olursa, nefes darlığı, nefes almada güçlük, tat veya koku kaybı, tıkanıklık gibi bir yan etki yaşarsınız. Vücudunuz gerçekten zehirliyse, ateş, titreme veya baş ağrısı da yaşayabilirsiniz. Tüm bu belirtiler vücudunuzun işyerindeki doğal temizlik süreçleridir. Ama bunlardan yeterince bir araya gelirseniz, hastalık kâr endüstrisi tarafından bir “hastalığınız” olduğu söylenecek ve vücudunuzun kendini iyileştirmesinden korkacaksınız. 🙄 Doktorunuz size gerçekten bir şey satmak isterse, sizi kendi bakterileriniz için de test edebilir ve size bir “enfeksiyon” olduğunu söyleyebilir. Öyleyse bakteri ile anlaşma nedir? Bakteriler, vücut tarafından atıkların atılmasına yardımcı olmak için yaratılır. Bakterilerimiz pleomorfiktir, yani birçok formdur. Arazinin ihtiyaçlarını karşılamak için form değiştirir. Temiz bir arazide “iyi” bakteriler olacak ve kirli bir arazide “kötü” olarak adlandırılan bakteriler olacaktır. Yine bu zehir satmak mitolojisidir. Bakteriler ne iyi ne de kötü, sadece yapılması gereken iş için uygun bakterilerdir. Kirli bir iç arazi, kirli bir araziyi temizleyen bakteri gerektirir, temiz bir arazi bu tür bakterilere ihtiyaç duymaz. Yani vücudun onu parçalaması ve ortadan kaldırması için tüm bu atıkların bakteriler tarafından yenmesi gerekiyor. Şimdi vücudunuzdaki bakteri iyileştirici semptomlara “enfeksiyon” deniyor, bu yardımcıların istilasından korkuyorsunuz ve bu yüzden size yardım eden kendi bakteri hücrelerini öldürmek için memnuniyetle bir zehir alıyorsunuz. Ve hastalık endüstrisi, hastalığı kâr amacıyla üretme şeklidir. Ancak bir adım daha ileri gidebiliriz. Bu solunum “enfeksiyonunu” kaparsanız veya bir soğuk algınlığı veya grip iyileşmesi olayı yaşarsanız ve iyileşme semptomlarını soğuk ilaçlar, grip ilaçları veya antibiyotiklerle durdurursanız ne olur? Vücudun bir caddede kendini iyileştirmesini durdurursanız, vücut atıkları başka bir caddeden dışarı atmaya çalışacaktır VEYA vücut, atıkları hastalık merdiveninde yukarı doğru hareket ettirmek zorunda kalacaktır. Atıkları atmayı bıraktığınızda, atıkları depolamalısınız. Atıkların depolanması sizi iltihaplanma (itis ile sonuçlanan hastalıklar), Ülserasyon ve sonunda Tümörler ve Kansere götürür. Ve size vücudunuzun temizleme süreçlerini durdurmayı ve vücudunuzun temizlik süreçlerinden korkmayı öğretmek, her yıl milyonlarca insanı öldüren ve sektör için trilyonlarca kâr sağlayan önlenebilir hastalık salgınlarını nasıl yarattıklarıdır.

http://fortfairfieldjournal.com/ffj/2020/11042001a.html

“Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 253

2. Bu konu : ” Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, teşekkürler , mehmet – 32

3. Bu konu : ” Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi ” çok güzel. Selam siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 399

4. Uşak merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 09:58:06

5. Aksaray dan kimler var. Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi . Merhaba sayfa vallaha çok güzel, saolun , Aylin – 98

6. Konya dan kimler var. Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi . Merhaba web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 402

7. Sinop merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun 11-01-2021 19:27:55

8. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım 20-01-2021 05:07:38

9. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 31-01-2021 23:41:58

10. Karaman dan kimler var. Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi . Selam bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 10

11. İzmir merkezden ben doruk. Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-02-2021 19:34:39

12. Kayseri dan kimler var. Maine’in Yüz Maskeleriyle Bağlantılı COVID-19 Vakalarında Yükselişi . Selam paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 190

13. Bingöl merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 14:01:13

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link