NY Daily News görüş yazısı

Başlığı ilk gördüğümde troll gibi geldi ama okumaya başladığımda dikkatimi çeken noktalar vardı.

TLDR: Cosby’nin davası düştü çünkü savcılar, hukuk davalarında ifade verirse dava açmayacaklarına söz verdiler. Savcılar daha sonra bu ifadeleri onu mahkum etmek için kullandılar ve sözlerini bozdular. Makale yazarı Maxwell’in davasıyla paralellik gösteriyor çünkü o bir Epstein’ın işbirlikçisi olmakla suçlanıyor ve Epstein’ın suç duyurusunun bir parçası, Birleşik Devletler’in onun işbirlikçilerinden hiçbirini kovuşturmayacağıydı.

Bu yüksek profilli davalar, genel halka karşı kullanılabilecek daha fazla savcı sikişmesine öncelik veriyor mu? Yoksa bu makale (ve muhtemelen benzer düşüncelere sahip gelecekteki makaleler) Maxwell’in hukuk/tanıtım ekibinin kamu desteğini toplama girişimi mi?

Author

29 Comments

1. Erzincan merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-07-2021 01:37:32

2. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Slm web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 107

3. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-07-2021 06:16:26

4. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 416

6. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 122

8. Kırklareli dan kimler var. Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı . Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 167

9. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden iyi, saolun , hatice – 303

10. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 173

11. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı . Merhaba web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 413

12. Burdur merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-07-2021 10:45:37

13. Muğla dan kimler var. Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı . Selamlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 251

14. Çanakkale merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-07-2021 10:41:15

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Slm web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 237

17. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , hatice – 361

18. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, teşekkürler , ali – 45

19. Yozgat dan kimler var. Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı . merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 442

20. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler 28-08-2021 00:22:25

21. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, şukuladım , emin – 147

22. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 112

23. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler , gaye – 479

24. Bu konu : ” Makale Başlığı: Bill Cosby ücretsizdir; Ghislaine Maxwell de olmalı ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 195

25. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Artvin merkezden ben banu. Merhaba sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 16-09-2021 03:07:31

Write A Comment