Merhaba, “yeni” kelimesini kullanan herkes, şu anda olup bitenler için ikna edici bir argüman sunacağım ve büyük ölçüde insanların kötülükleri tespit etmek için sahip olduğu en eski aracı kullanarak işe yarayacak şekilde birbirine bağlayacağım “Parayı takip et“.

“Parayı takip et”, neler olup bittiğini anlamanın en eski ve en gerçek anlamıdır. Güncel olaylarla öne çıkan şeylerden biri, sosyal, çevresel ve sağlık konularının ne kadar parasal konuların önüne geçtiğidir. Corona olmadan önce, Eylül 2019’da BIS (Merkez Bankaları merkez bankası) ve repo piyasası (bankaların birbirlerine nasıl borç para verdikleri) bir gecede patladı ve hemen düzeltmek için büyük miktarda para gerektirdi.

O zamandan beri, işler büyük miktarda paranın basıldığı ve daha sonra insanların tutunduğu belirli bir varlığın fiyatının düştüğü 20’lerdeki olayların tamamen aynısını takip ediyor. 20’li ve 30’lu yıllarda varlık altındı (kimin fiyatı para basıldıkça fırladı ve ardından bir piyasa çöküşünden hemen önce düştü) ve şimdi kripto para birimiyle (Bitcoin Ocak 2020’de 7.200 dolardı ve düşmeden önce 60.000 dolara kadar yükseldi) 32.000 $). Altın söz konusu olduğunda, komplo, iki adamın bir grup oluşturup piyasayı ele geçirmeye çalışması ve ardından ABD’nin tüm altın hisselerini bu piyasayı çökertmek için serbest bırakması ve herkesin altınlarını satması, ABD’nin bu fiyatı altın almak için kullanmasıdır. ve sonra doları altınla desteklediler ve hatta ona sahip olmayı yasa dışı hale getirdiler, ayrıca… piyasayı köşeye sıkıştırmaya çalışan o iki adamdan biri de Başkan’ın kayınbiraderiydi. Yani her şey para birimiyle ilgiliydi. Peki neden aynı şey tekrar oluyor?

Ağustos, Nixon’ın altın destekli doları bitirip petro destekli doları başlatmasının 50. yıl dönümü. Peki para biriminin sonu nasıl görünüyor? ABD tüm mağazalarını serbest bıraktığı ve piyasayı çökerttiği için altın için bir çöküş olduğunu söylediğimi hatırlıyor musunuz? iyi tahmin et en çok bitcoin sahibi kim? Başlangıç ​​için herkesin kişisel bir cüzdana ihtiyacı olacaktır (bu nedenle takip için bir aşı pasaportu er ya da geç gelecektir, ancak bu en iyi bahanedir). Nisan ayında kurulan SEC’in şu anki başkanı (Gary Gensler), MIT Sloane’da kripto para birimi hakkında bir ders verdi (ki bu, yetkililerin kripto para birimlerini nasıl gördüğünü görmek istiyorsanız aydınlatıcı bir kaynaktır). Hatta Bitcoin’in 10 yıllık bir test aşamasını bitirmesinden ve nasıl hayatta kaldığından bahsediyor.

Peki petro doların sonu anlamına gelen başka ne biliyoruz? Hepimiz ne kadar iklim değişikliğinin ortaya çıktığını gördük. Bu da sonun bir parçası, benim tahminim. İnsanların bunun çevresel bir faktör olduğunu düşündüklerini biliyorum, ancak hepimiz biliyoruz ki en büyük değişiklikler meydana gelmiyor (çok küçük bir yüzde en fazla kirleticiyi oluşturuyor, ancak bunlar hakkında hiçbir şey yapılmadı). Ancak parayı takiben, iklim değişikliğinin çevresel bir sorun olarak gizlenmiş finansal bir sorun olduğu açık. Bu son derece açık, çünkü iki ayrı Senato ve ev komitesi Mayıs ayında iklim değişikliği konusunda bankalarla bir araya geldi… neden petrol şirketleri veya üreticiler yerine bankalarla görüşsünler? Yine kanıtlar, çevresel bir sorun olarak gizlenmiş bir mali soruna işaret ediyor. Oh, ve tüm bu hack saldırılarının diğer ülkelerden çok büyük miktarda bitcoin istediğini fark ettiniz mi? Tamamen tesadüf olmalı, eminim. Tüm bu NFT’lerin kurulmaya başladığını görmekle aynı, muhtemelen bir tesadüf. Ve eminim ki GameStop ve AMC’nin şirketleri canlandırmak için kısa bir sıkışmada ima edilmesi de muhtemelen bir tesadüftür (en korsan şeylerden ikisinin filmler ve video oyunları olması ve NFT’lerin korsanlığı ortadan kaldırması dışında).

Ancak piyasa yakında çökerse durumun böyle olduğundan emin olacağız. 30’larda dolar için yeni bir desteğe geçtiklerinde olan buydu ve şimdi bunun doğru olduğuna dair tüm işaretleri görüyoruz. Makine güdümlü çağı sona erdirmek ve bilgisayar güdümlü aşamaya başlamak üzereysek, o zaman her birimizin benzersiz bir cüzdan adresine ihtiyacımız olacak ve buna bir pasaport eşlik edebilir. Dünya çapında izlemeyi kurmanın en kolay yolu olurdu (çünkü kripto her şey için bir defter sağlıyor). Ayrıca, tüm bunlar doğruysa ve gerçekleşirse, bir çöküşün ardından bitcoin fiyatlarının tavan yapacağını da bileceğiz.

Bir diğer kritik ama sıkıcı kanıt da, kredi vermenin sıkıcı ama önemli olan farklı bir sisteme geçiş yaptığı kritik bir dönemde yaşadığımızdır. Bankaların oranı kendilerinin belirlediği LIBOR ve borç verme oranlarının gerçek geçmiş işlemlere dayandığı SOFR veya SONYA (bunu marj bazlı bir finansal yapıdan teminat bazlı bir finansal yapıya geçen ilk kilit taşı olarak düşünün. Kripto aynı zamanda teminat bazlı bir finansal yapıya sahiptir. varlık, borç marj için faydalıdır.Bu yıl geçiş yapması planlanan ancak LIBOR’dan değişikliğimizi 2 yıl daha ertelemek için iki ekstra uzatma alan ABD hariç, dünyanın çoğu zaten yeni sisteme geçti.

Ve son olarak… bu bir komplo olduğu için, sırada ne olduğuna dair eğlenceli bir varsayım. Ama Makine Çağından çıkıp bilgisayar çağına giriyorsak, sırada ne var? Bilgisayarlar (temel olarak) Petro dolar makinesi çağı başlamadan önce vardı ve Altın destekli dolar dönemine geri dönüyordu. O zamanlar gerçekleşen büyük atılımlar için bir ipucumuz var mı? İşte bu noktada uzayın etrafındaki şeylerin çok heyecan verici olduğunu düşünüyorum. Bir süredir komplonun içindeyseniz, muhtemelen …throwawaylien’i ve onun tahmin tarihini görmüşsünüzdür. İşte burdayız. Bir çağ başlarsa, bir sonraki çağda ona doğru çalışan insanlar olmalıdır. Demek istediğim, bilgisayarların tüm bu çağda olduğu açık, ama şimdi para birimi onlar tarafından yönlendiriliyor. Petrolün önceki çağda olduğu ve altın destekli doların olduğu açık, ancak daha sonra para birimi onun tarafından yönlendirilmek üzere değiştirildi. Böylece bir sonraki çağ, uzay yolculuğunu yeterince ilerlettiğimizi görebilir ki, bir gün onun tarafından yönlendirilebiliriz. Ancak bu, bu araçlarla desteklenen bir para birimidir, tamamen bir Fiat para birimi olmasını (veya en azından denemesini) önlemek için tüm para sisteminin önüne bir havucu çok açık bir şekilde bağlamasıdır. Bilgisayar çağının başlangıcının uzaylılara maruz kalma veya uzay yolculuğu ile başladığını görürsek, o zaman mükemmel zamanlama dahil her şeyle uyumlu olacaktır. Çok büyüleyici bir yıl olabilir.

TL; DR – Olan her şeyin, ABD’nin Petro Dolarından Kripto destekli bir dolara geçmeye hazırlandığı anlamına gelen, devam eden bir finansal değişimle bağlantısı var. 1920’ler 1930’ların olayları tekerrür ediyor. Hala bir piyasa çöküşü görmemiz muhtemel ve o zaman kesin olarak bileceğiz. Ancak şu anda gerçekleşen tüm önemli olayları açıklıyor. Hatta, savurganların tahminlerinin de etkili olması için sıraya dizildiği bir kapı bile sunabilir.

51 Comments

1. Karabük merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 02:16:25

2. Isparta dan kimler var. Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori . Selamlar bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 203

3. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, sağolun , Emine – 260

4. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 165

5. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 398

6. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 144

7. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran edici, tebrikler

8. Tekirdağ dan kimler var. Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori . Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, sağolun , gaye – 137

9. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 31

10. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Zonguldak dan kimler var. Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori . Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 89

12. Slm paylaşımınız vallaha güzel, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 152

14. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler , hatice – 435

15. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 154

16. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle iyi, saolun , Aylin – 194

17. Batman merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-07-2021 02:47:59

18. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 242

19. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 104

20. İzmir merkezden ben ali. Mrb siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 02:49:46

21. Yozgat merkezden ben banu. Merhaba web sitesi gerçekten mükemmel, saolun 19-07-2021 02:52:07

22. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 72

23. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , banu – 230

24. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım

25. Çanakkale merkezden ben ziya. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-07-2021 07:46:24

26. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 315

27. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

28. Bitlis merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 24-07-2021 17:18:04

29. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 250

30. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 51

31. Sakarya merkezden ben doruk. Selam sayfa harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-07-2021 22:28:02

32. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok güzel, face de paylaştım

33. Merhaba herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

34. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 315

35. Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

36. Merhaba paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler , memo – 106

38. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım 15-08-2021 09:38:15

39. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 315

40. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki mükemmel, sağolun , memo – 243

41. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

42. Bu konu : ” Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, teşekkürler , Aylin – 302

43. Van dan kimler var. Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 13

44. Niğde merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-09-2021 17:48:30

45. Sakarya dan kimler var. Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , Hasan – 339

46. Şırnak dan kimler var. Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori . Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 39

47. Erzincan dan kimler var. Makine Odaklı Çağın sonu, Bilgisayar Odaklı Çağın başlangıcı. Her şeyi birbirine bağlayan teori . Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 90

48. Osmaniye merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-09-2021 00:52:48

Write A Comment