(28M) Tanıdığım her kadın gününün saatlerini kozmetik uygulayıp çıkararak geçiriyor. Kendini daha çekici / gösterilebilir kılmak için makyaj katmanları uygulama pratiği sosyolojik açıdan ilgimi çekiyor ve benim bir teorim var. GF’ye evden çıkmadan önce neden her gün makyaj yapma ihtiyacı hissettiğini sordum. Yüzünde soluk tutarsız bir cilt tonu olduğunu ve makyajının kendisine karşı daha güvenli ve rahat hissetmesini sağladığını söyledi. Makyajın güneş ışığının yüze ulaşmasını engellediğine ve solgunluğa neden olduğuna ve gözenekleri tıkayarak sivilceye neden olduğuna, dolayısıyla kullanıcının ona ihtiyacı olduğunu hissetmesine neden olduğuna inanıyorum. Kozmetik şirketlerinin bunu bildiğine ve etkiyi daha da kötüleştirmek için bileşiklerini kasıtlı olarak ayarlayarak, kadınların güvensizliklerinden yararlanacağına inanıyorum.

13 Comments

1. Karaman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 25-04-2021 18:27:24

2. Düzce dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, saolun , doruk – 376

3. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Kırıkkale dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , banu – 394

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 284

6. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 368

7. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım 01-05-2021 23:07:14

8. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 194

9. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

10. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

11. Samsun dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Merhabalar sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 367

12. Batman merkezden ben banu. Selamlar siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 07-05-2021 12:50:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link