(28M) Tanıdığım her kadın gününün saatlerini kozmetik uygulayıp çıkararak geçiriyor. Kendini daha çekici / gösterilebilir kılmak için makyaj katmanları uygulama pratiği sosyolojik açıdan ilgimi çekiyor ve benim bir teorim var. GF’ye evden çıkmadan önce neden her gün makyaj yapma ihtiyacı hissettiğini sordum. Yüzünde soluk tutarsız bir cilt tonu olduğunu ve makyajının kendisine karşı daha güvenli ve rahat hissetmesini sağladığını söyledi. Makyajın güneş ışığının yüze ulaşmasını engellediğine ve solgunluğa neden olduğuna ve gözenekleri tıkayarak sivilceye neden olduğuna, dolayısıyla kullanıcının ona ihtiyacı olduğunu hissetmesine neden olduğuna inanıyorum. Kozmetik şirketlerinin bunu bildiğine ve etkiyi daha da kötüleştirmek için bileşiklerini kasıtlı olarak ayarlayarak, kadınların güvensizliklerinden yararlanacağına inanıyorum.

37 Comments

1. Karaman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 25-04-2021 18:27:24

2. Düzce dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, saolun , doruk – 376

3. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler

5. Kırıkkale dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , banu – 394

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 284

7. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 368

8. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım 01-05-2021 23:07:14

9. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 194

10. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

11. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. Samsun dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Merhabalar sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 367

13. Batman merkezden ben banu. Selamlar siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 07-05-2021 12:50:56

14. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

15. Çorum dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Selamın aleyküm siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 227

16. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki iyi, sağolun , ziya – 162

17. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 481

18. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 169

19. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun

20. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 377

21. Manisa dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 114

22. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-06-2021 21:30:05

23. Kilis dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 410

24. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun , banu – 79

25. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ziya – 461

26. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 186

27. Ankara dan kimler var. Makyaj bir komplodur . selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 74

28. Tekirdağ dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 144

29. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-06-2021 05:44:30

30. Selamlar sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

32. Artvin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-07-2021 00:10:54

33. Sivas merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 10-07-2021 15:01:43

34. Erzincan dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Selamlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 7

35. Kahramanmaraş dan kimler var. Makyaj bir komplodur . Merhabalar paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 51

36. Bu konu : ” Makyaj bir komplodur ” çok güzel. Mrb siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 76

37. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link