r / komplo - Büfe, finansal ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanıyor ve telekomünikasyonu yutuyor
r / komplo - Büfe, finansal ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanıyor ve telekomünikasyonu yutuyor

Hmm Buffet finans ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanıyor 🤣🤣🤣 ve telekom’u yutuyor

Nedenini merak ediyorum 🤔 (Unutmayın Buffet normalde satın alır ve satmaz! Ve normalde banka hisselerini sever loves)

Gitmo’nun 6 ‘altından milyarlarca doların tadını çıkaramaman çok kötü 😬

Author

27 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

2. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler 12-04-2021 18:59:13

3. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 130

4. Bayburt dan kimler var. Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon . Mrb siteniz valla çok iyi, şukuladım , Hasan – 58

5. İstanbul merkezden ben emin. Mrb paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 13-04-2021 05:02:08

6. Siirt merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-04-2021 19:24:58

7. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım

8. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 465

10. Karabük dan kimler var. Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon . Slm sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 421

11. Afyon merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-05-2021 12:58:09

12. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, saolun

13. Selamlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, sağolun

15. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 366

16. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler , Aylin – 251

17. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 29-05-2021 16:51:20

18. Kars merkezden ben memo. Slm sayfa gerçekten dikkat çekici, tebrikler 30-05-2021 15:38:36

19. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun

20. Giresun dan kimler var. Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon . Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 379

21. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. Giresun merkezden ben emin. Mrb sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım 09-07-2021 02:43:44

23. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 188

24. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler , hatice – 476

25. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler , ali – 91

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link