r / komplo - Büfe, finansal ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanıyor ve telekomünikasyonu yutuyor
r / komplo - Büfe, finansal ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanıyor ve telekomünikasyonu yutuyor

Hmm Buffet finans ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanıyor 🤣🤣🤣 ve telekom’u yutuyor

Nedenini merak ediyorum 🤔 (Unutmayın Buffet normalde satın alır ve satmaz! Ve normalde banka hisselerini sever loves)

Gitmo’nun 6 ‘altından milyarlarca doların tadını çıkaramaman çok kötü 😬

Author

12 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

2. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler 12-04-2021 18:59:13

3. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 130

4. Bayburt dan kimler var. Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon . Mrb siteniz valla çok iyi, şukuladım , Hasan – 58

5. İstanbul merkezden ben emin. Mrb paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 13-04-2021 05:02:08

6. Siirt merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-04-2021 19:24:58

7. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım

8. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 465

10. Karabük dan kimler var. Mali ve altın madenciliği pozisyonlarından para kazanan açık büfe ve telekomünikasyon . Slm sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 421

11. Afyon merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-05-2021 12:58:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link