“Mikrop kolayca tespit edilip bir aşı ile karşılanabilir mi? SOD’nin CIA için depoladığı ölümcül bir hastalık olan şarbonun (solunduğunda) pnömoniye benzeyen semptomlar avantajına sahip olduğunu belirtiyor; benzer şekilde, Venezuela at ensefalomiyeliti ile karıştırılabilir. Depolanmış hastalıkların birçoğu için aşılar mevcutken, SOD sonsuza kadar daha öldürücü türler geliştiriyordu. Detrick adamı, “Bir ilaca karşı daha dirençli hale getirilemeyen bir organizma bilmiyorum” diyor. hastalık yüksek derecede ikincil yayılmaya sahip mi? SOD bunu yapmamayı tercih etti, çünkü bu mikrop savaşı adamları salgınlara başlamak istemediler – bu Fort Detrick’teki diğerlerinin işiydi. Organizma stabil miydi? Nem onu ​​nasıl etkiledi? SOD bunları ve diğer birçok faktörü dikkate aldı. “

… pepe2rad tarafından gönderildi
[comments]

Author

7 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Mançurya Adayını Arayın . selam arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 68

2. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 03-04-2021 14:10:32

3. Osmaniye dan kimler var. Mançurya Adayını Arayın . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , gaye – 223

4. Aydın dan kimler var. Mançurya Adayını Arayın . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 104

5. Eskişehir dan kimler var. Mançurya Adayını Arayın . Slm web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , ziya – 96

6. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link