Bu yüzden Mandela etkisinin sahte bir şey olduğunu düşünmüyorum, bunun farklı uçaklar ya da farklı gerçeklikler olduğunu düşünmüyorum ama büyük şirketler insanlarla dalga geçiyor. Çocuklarınız var, muhtemelen izlemişsinizdir bu film “Z” ile başlar, bir tilkiyle çalışan ve kayıp memeliler vakasını çözen tavşanlı bir polis memuru hakkındadır… Tamam, bu filmin adı nedir?? Zootopia dediysen haklısın ama Disney+’da aratırsan Zootropolis denildiğini göreceksin ama filmin girişinde şimdilik Zootopia deniyor… Ve Mandela etkisi işte böyle başladı bazı insanlar filmi Zootopia olarak bilin ve bazıları onu Zootropolis olarak bilecektir… Bundan 15 yıl sonra OMG TBIS ÇILGINDIR…gerçekçi olarak, sadece jarge şirketi insanlarla sikişmeye çalışıyor

Author

22 Comments

1. Ağrı dan kimler var. Mandela etkisi . Selam herkese web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 438

2. Antalya merkezden ben ali. Mrb paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2021 15:21:00

3. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” Mandela etkisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 102

5. Afyon dan kimler var. Mandela etkisi . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 91

6. Selam herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

7. Adana dan kimler var. Mandela etkisi . merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 161

8. Kırıkkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-08-2021 22:16:40

9. Hakkari dan kimler var. Mandela etkisi . Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 270

10. Bu konu : ” Mandela etkisi ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle çok güzel, face de paylaştım , memo – 178

11. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Mandela etkisi . Selamlar siteniz yeminle çok iyi, sağolun , Gürbüz – 100

12. Kırşehir dan kimler var. Mandela etkisi . Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , memo – 81

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mandela etkisi ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 72

14. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Adana merkezden ben . Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 31-08-2021 18:06:42

16. Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

17. Niğde merkezden ben hatice. Slm sayfa cidden güzel, tebrikler 18-09-2021 04:49:50

18. Bu konu : ” Mandela etkisi ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 192

Write A Comment