Birkaç yıl önce Mandela Etkisinin ilk ortaya çıktığı zamanı hatırlıyorum, CERN’in Mandela Etkisi ile bir ilgisi olduğunu iddia ettikleri bu videoyu izledim. CERN personeli tarafından çekilen bir videoyu gösterdiler ve videoda, kartondan bir tabela veya “Nelson” yazan bir adam ve belki başka bir şey var. Aslında bir şey olmadan önce tüm fikirle alay etmek. Her neyse, youtube berbat ve hasta o videoyu sayfaları karıştırarak asla bulamıyor, bu yüzden merak ediyorum kimse ne hakkında konuştuğumu biliyor mu?

Bu videoyu bulabilirseniz lütfen bana yardım edin

Author

39 Comments

1. Bayburt dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 261

2. İstanbul dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun , – 129

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Merhabalar bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 55

4. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 433

5. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 43

6. Aksaray dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, tebrikler , banu – 314

7. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Kilis merkezden ben emin. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-02-2021 19:47:18

9. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ali – 450

10. Van merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-02-2021 03:27:50

11. Giresun dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 343

12. Trabzon dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Slm web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , ahmet – 187

13. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 60

14. Gürbüz Reply

Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım

15. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. Bolu dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 497

17. Çorum merkezden ben banu. Merhaba sayfan vallaha billaha çok güzel, şukuladım 13-04-2021 21:44:08

18. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , emin – 90

20. İzmir merkezden ben gaye. Selamlar sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 23:59:18

21. Tekirdağ dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 263

22. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 102

23. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Mrb siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 44

24. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 85

25. Düzce merkezden ben Emine. Selamlar siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2021 05:09:58

26. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki iyi, tebrikler , memo – 381

27. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 9

28. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

29. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 59

30. Düzce merkezden ben emin. Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım 29-06-2021 11:24:02

31. Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 10-07-2021 16:40:49

33. Bu konu : ” Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, sağolun , mehmet – 241

34. Aksaray dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 324

35. Iğdır dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 247

36. Adana dan kimler var. Mandela Etkisi ile temelde alay ettikleri CERN videosunu hatırlayan var mı? . Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler , – 392

37. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link