Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı”

Bazı insanların farkında olmaması durumunda …

“Mandela Etkisi” dünyadaki birçok insanın bir olayın, kişinin, önemli noktaların, şarkı sözlerinin, alıntıların, kayıtların, logoların, sanat eserlerinin (vb.) belirli detaylarını hatırladığı bir fenomendir. gerçek ayrıntılara veya anlatıya aykırıdır. Bu etkiyi yaşayanlar için, sanki bunlar geriye dönük olarak “değişmiş” gibi.

Başka bir deyişle, bu Mandela Etkisi, değişen veya değişen paralel gerçeklikler (zaman çizelgeleri) olduğu fikrini ileriye doğru iter.

İşte şimdiye kadar bulduğum en iyi “Kalıntı” (kanıt) örnekleri …

Bereket için kalıntı

r / MandelaEffect / yorum / c1uo50 / i_tracked_down_the_flute_of_the_loom_illustrator /

r / Retconned / yorum / cpckhb / fruit_of_the_loom_additional_cornucopia_evidence /

Aslan ve kuzu kalıntısı:

örnek 1

örnek 2 – DOĞRU cevap LAMB oldu

Kalıntı: Makale, Apollo 13’ten gelen hattın sıklıkla “Houston’da bir sorunumuz var” olarak yanlış ifade edildiğini iddia ediyor … ama gerçek çizgi bu. Bu bir yanlışlık değil. Makalede “Houston bir sorun yaşadık”Asıl film dizisidir..

“Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı”” üzerine 59 yorum

1. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-05-2020 08:35:50

2. Hakkari merkezden ben ali. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-05-2020 23:01:46

3. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 21-05-2020 23:33:18

4. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-06-2020 01:19:58

5. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-07-2020 04:04:50

6. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 17:31:24

7. Hatay merkezden ben gaye. Merhabalar siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 11:06:44

8. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-09-2020 22:05:47

9. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun 03-10-2020 16:23:42

10. Bu konu : ” Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 54

11. Çorum merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 31-10-2020 14:06:46

12. Bu konu : ” Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 310

13. Çankırı merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, tebrikler 08-11-2020 20:28:45

14. Bolu dan kimler var. Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 241

15. Zonguldak merkezden ben . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 12-12-2020 14:47:16

16. Bu konu : ” Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” ” çok güzel. Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, saolun , gaye – 432

17. Bu konu : ” Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” ” çok güzel. Mrb siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 299

18. İstanbul dan kimler var. Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 388

19. Bu konu : ” Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 353

20. Bu konu : ” Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 483

21. Çanakkale dan kimler var. Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” . Merhabalar paylaşımın valla mükemmel, şukuladım , ziya – 341

22. Bu konu : ” Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı” ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 412

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link