Kategoriler
Genel

Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı”

Bazı insanların farkında olmaması durumunda …

“Mandela Etkisi” dünyadaki birçok insanın bir olayın, kişinin, önemli noktaların, şarkı sözlerinin, alıntıların, kayıtların, logoların, sanat eserlerinin (vb.) belirli detaylarını hatırladığı bir fenomendir. gerçek ayrıntılara veya anlatıya aykırıdır. Bu etkiyi yaşayanlar için, sanki bunlar geriye dönük olarak “değişmiş” gibi.

Başka bir deyişle, bu Mandela Etkisi, değişen veya değişen paralel gerçeklikler (zaman çizelgeleri) olduğu fikrini ileriye doğru iter.

İşte şimdiye kadar bulduğum en iyi “Kalıntı” (kanıt) örnekleri …

Bereket için kalıntı

r / MandelaEffect / yorum / c1uo50 / i_tracked_down_the_flute_of_the_loom_illustrator /

r / Retconned / yorum / cpckhb / fruit_of_the_loom_additional_cornucopia_evidence /

Aslan ve kuzu kalıntısı:

örnek 1

örnek 2 – DOĞRU cevap LAMB oldu

Kalıntı: Makale, Apollo 13’ten gelen hattın sıklıkla “Houston’da bir sorunumuz var” olarak yanlış ifade edildiğini iddia ediyor … ama gerçek çizgi bu. Bu bir yanlışlık değil. Makalede “Houston bir sorun yaşadık”Asıl film dizisidir..

“Mandela Etkisi kanıtı aka “Kalıntı”” için 10 yanıt

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-05-2020 08:35:50

Hakkari merkezden ben ali. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-05-2020 23:01:46

Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 21-05-2020 23:33:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir