Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı?

“Her kayıt tahrip edildi veya tahrif edildi, her kitap yeniden yazıldı, her resim yeniden boyandı, her heykel ve sokak binası yeniden adlandırıldı, her tarih değiştirildi. Ve süreç gün geçtikçe ve dakika dakika devam ediyor. Tarih durdu. “

Eskiden Mandela Etkisine inanan biriydim. Çok fazla garip olay oldu.

“Luke ben senin babanım.” artık “Hayır, ben senin babanım.”

Berenstein Bears artık Berenstain Bears oldu.

Kit-Kat artık Kit Kat oldu.

Jiffy fıstık ezmesi artık Jif fıstık ezmesi oldu.

Hayır, milyonlarca insanın “hatalı anıları” olduğunu sanmıyorum. Açıkça burada bir şeyler dönüyor.

Peki ya paralel evrenler kadar bilimkurgu değilse? Ya NWO’nun “hafıza deliği” ve “çift düşünme” yi test etmesi kadar basitse?

Bana Mandela Etkisinin tuhaflığından daha gerçekçi geldiğini söyleyebilirim.

“Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı?” üzerine 20 yorum

1. Nevşehir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 07:43:11

2. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun 08-09-2020 22:48:15

3. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 14-09-2020 11:17:39

4. Edirne merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:26

5. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inanki çok iyi, teşekkürler 05-10-2020 09:10:58

Yorum yapın