Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı?

“Her kayıt tahrip edildi veya tahrif edildi, her kitap yeniden yazıldı, her resim yeniden boyandı, her heykel ve sokak binası yeniden adlandırıldı, her tarih değiştirildi. Ve süreç gün geçtikçe ve dakika dakika devam ediyor. Tarih durdu. “

Eskiden Mandela Etkisine inanan biriydim. Çok fazla garip olay oldu.

“Luke ben senin babanım.” artık “Hayır, ben senin babanım.”

Berenstein Bears artık Berenstain Bears oldu.

Kit-Kat artık Kit Kat oldu.

Jiffy fıstık ezmesi artık Jif fıstık ezmesi oldu.

Hayır, milyonlarca insanın “hatalı anıları” olduğunu sanmıyorum. Açıkça burada bir şeyler dönüyor.

Peki ya paralel evrenler kadar bilimkurgu değilse? Ya NWO’nun “hafıza deliği” ve “çift düşünme” yi test etmesi kadar basitse?

Bana Mandela Etkisinin tuhaflığından daha gerçekçi geldiğini söyleyebilirim.

“Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı?” üzerine 52 yorum

1. Nevşehir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 07:43:11

2. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun 08-09-2020 22:48:15

3. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 14-09-2020 11:17:39

4. Edirne merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:26

5. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inanki çok iyi, teşekkürler 05-10-2020 09:10:58

6. Şanlıurfa merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun 26-10-2020 19:09:38

7. Kırşehir dan kimler var. Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? . Merhaba web siten cidden iyi, saolun , ziya – 204

8. Diyarbakır dan kimler var. Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? . Selam herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 321

9. Aksaray dan kimler var. Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 386

10. Bu konu : ” Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 271

11. Bu konu : ” Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran edici, şukuladım , banu – 445

12. Bu konu : ” Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 106

13. Burdur dan kimler var. Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? . Merhaba sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 196

14. Bingöl merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 07-12-2020 11:24:11

15. Bu konu : ” Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 328

16. Adıyaman dan kimler var. Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 375

17. Kocaeli dan kimler var. Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? . Mrb siten inanılmaz çok iyi, saolun , Gürbüz – 493

18. Edirne dan kimler var. Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? . Selam siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 335

19. Karaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, saolun 17-01-2021 19:20:20

20. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 16:17:59

21. Bu konu : ” Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 425

22. Tokat dan kimler var. Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? . Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 73

23. Bu konu : ” Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 497

24. Antalya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 08:45:22

25. Bu konu : ” Mandela Etkisi mi yoksa tarihin 1984 benzeri yeniden yazımı mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 374

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link