Ana akım Hıristiyanlık çoğunlukla cehalet ve körü körüne inançtır, hiçbir gerçek manevi bilgi öğretilmez ve insanlar herhangi bir gerçeği bulmaya teşvik edilmez, sadece zihninizdeki düşüncelere inanmaktır. “İsa beni kurtardı”, “cennete gidiyorum”, bu sadece hayal gücündeki düşünceler ve tıpkı bir yanılsama gibi. Hayal gücünüzdeki şeylere inanarak değil, gerçekten arayarak evreni gerçekten anlayabilir ve muazzam mutluluğu, bilgiyi ve bilgeliği deneyimleyebilirsiniz. Dinin bu dünyayı yöneten psikopatlar tarafından kontrol edildiğine inanıyorum ve insanları gerçek manevi anlayışa göre uykuda tutmak istiyorlar.

İsa “ara ve bulacaksın, kapıyı açacaksın”, “gerçek seni özgür kılacak”, “Tanrı’nın krallığını ara ve her şey sana eklenecek” dedi. Zihninizdeki şeylere inanmak, hiçbir şeyi aramak veya anlamak değildir. Bu bir hayal. İnsanlara özellikle Tanrı’nın krallığını aramalarını söyleyen ve onu bulana kadar yoksulluk içinde yaşadığınızı söyleyen bir İncil olan Thomas’ın müjdesinin İncil’den çıkarılması çok komik.

Ve dedi ki: “Bu kelimelerin anlamını bulan ölümü tatmayacaktır.”

(2) İsa diyor ki:

(1) “Arayan, bulana kadar aramayı bırakmamalıdır. (2) Ve bulduğunda dehşete kapılacak. (3) Ve dehşete düştüğü zaman, şaşıracak. (4) Ve O Herkesin kralı olacak. “

(3) İsa diyor ki:

(1) “Size önderlik edenler size:” Bakın, krallık göktedir! ” Sonra gök kuşları önünüze gelecek. (2) Size ‘Denizde’ derseler, balıklar önünüze çıkar. (3) Daha doğrusu, krallık içinizde ve dışınızda. ” (4) “Kendinizi tanıdığınızda, o zaman tanınacaksınız ve yaşayan Babanın çocukları olduğunuzu anlayacaksınız. (5) Ama kendinizi tanımazsanız, o zaman yoksulluk içinde yaşarsınız ve fakir olursunuz. “

Şimdiki an sahip olduğumuz tek şeydir, geçmişte veya gelecekte hiçbir şey olmaz, hepsi şu anda olur, mevcut değildirler, tam olarak şu anda yaşamak ve düşüncelerinizin ve egonuzun kölesi olmamak, nasıl başladığınızdır. evrenle yeniden bağlantı kurmak ve bir şeyleri anlamak için herkese öğretilmesi gereken şey budur.

Author

29 Comments

1. Isparta dan kimler var. Manevi Aydınlanma ve Hıristiyanlık . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 153

2. Bilecik dan kimler var. Manevi Aydınlanma ve Hıristiyanlık . Slm web siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım , – 424

3. selam arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. Muş merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 27-01-2021 02:30:36

5. Kars merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-01-2021 02:31:25

6. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, twitter da paylaştım

8. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 27-01-2021 06:18:59

9. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım

11. Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım

12. Selamlar web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Kırşehir dan kimler var. Manevi Aydınlanma ve Hıristiyanlık . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , hatice – 157

14. Mersin dan kimler var. Manevi Aydınlanma ve Hıristiyanlık . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , ali – 199

15. Şanlıurfa dan kimler var. Manevi Aydınlanma ve Hıristiyanlık . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun , gaye – 27

16. Edirne merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım 27-01-2021 18:28:59

17. Ordu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-02-2021 12:16:41

18. Osmaniye dan kimler var. Manevi Aydınlanma ve Hıristiyanlık . Selam web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

19. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

20. Nevşehir dan kimler var. Manevi Aydınlanma ve Hıristiyanlık . Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 453

21. Slm web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla güzel, sağolun 14-03-2021 02:10:43

23. Siirt merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 26-03-2021 17:05:58

24. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Bitlis dan kimler var. Manevi Aydınlanma ve Hıristiyanlık . selamun aleyküm sayfa vallaha güzel, şukuladım , emin – 440

26. Hatay merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-04-2021 04:13:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link