Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları

İnsanlar neden YouTube’daki ilham verici konuşmacılara, şifacılara ve dolandırıcılık kanallarına bu kadar takıntılı? Pek çok erkek ve kızın bu işin içinde olduğunu fark ettim. Evreni övüyorlar ve nefes alma, çatıya sahip olma, temiz su içme ve tüm bunlar için minnettar / minnettarlar. Onaylamalara, meditasyonlara, hipnoterapiye inanıyorlar ve Abraham Hicks, Eckhart Tolle, Bob Proctor ve diğerlerinin her zaman videolarını izliyorlar. Bu etkileyiciler onlara “duygularınız ve duygularınız sizi başarılı kılacak” veya “bu bedenin içinde olmak sizin seçiminiz” ve “size hizmet etmek için evren var” gibi farklı faydasız şeyler öğretiyor. İnsanlara meditasyon sırasında vücudunuzu, hatta stds gibi enfeksiyonları bile tamamen iyileştirebileceğinizi söylüyorlar. Ve tüm bu “sahte maneviyattan” hoşlanan insanların, etrafta uyuyan, eskortta yer alan veya sadece hayranlar için (her zaman değil, çoğu) xxx içerik hazırlayan insanlar olduğunu fark ettim. Varlıklı banliyölerden insanlar da ruhani izleyicilerin büyük bir parçası, vadi anneleri espies. Aklımı kaybetmiş bir dünya gibi hissediyorum. Günümüzde insanlara nasıl yaşayacaklarını ve evren, yaratıcı, enerjiler ve tüm bunlar hakkındaki hasta hayal güçlerine ve fantezilerine dayanarak ne yapacaklarını öğreten çok sayıda etkileyicimiz var. Koyunları kandıran multi milyonluk bir endüstri, devasa eğlence fabrikası 🐑. Bence bu gurular, yaşam öğretmenleri ve ruhsal şifacılar sahtekar ve inançları sanrısal yalan. Bu benim fikrim. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz çocuklar?

“Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları” üzerine 10 yorum

1. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 15-09-2020 04:45:23

2. Konya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 08:40:16

3. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-09-2020 17:24:33

4. Muğla merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-09-2020 17:28:26

5. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selam web sitesi gerçekten iyi, face de paylaştım 10-10-2020 09:20:17

Yorum yapın