İnsanlar neden YouTube’daki ilham verici konuşmacılara, şifacılara ve dolandırıcılık kanallarına bu kadar takıntılı? Pek çok erkek ve kızın bu işin içinde olduğunu fark ettim. Evreni övüyorlar ve nefes alma, çatıya sahip olma, temiz su içme ve tüm bunlar için minnettar / minnettarlar. Onaylamalara, meditasyonlara, hipnoterapiye inanıyorlar ve Abraham Hicks, Eckhart Tolle, Bob Proctor ve diğerlerinin her zaman videolarını izliyorlar. Bu etkileyiciler onlara “duygularınız ve duygularınız sizi başarılı kılacak” veya “bu bedenin içinde olmak sizin seçiminiz” ve “size hizmet etmek için evren var” gibi farklı faydasız şeyler öğretiyor. İnsanlara meditasyon sırasında vücudunuzu, hatta stds gibi enfeksiyonları bile tamamen iyileştirebileceğinizi söylüyorlar. Ve tüm bu “sahte maneviyattan” hoşlanan insanların, etrafta uyuyan, eskortta yer alan veya sadece hayranlar için (her zaman değil, çoğu) xxx içerik hazırlayan insanlar olduğunu fark ettim. Varlıklı banliyölerden insanlar da ruhani izleyicilerin büyük bir parçası, vadi anneleri espies. Aklımı kaybetmiş bir dünya gibi hissediyorum. Günümüzde insanlara nasıl yaşayacaklarını ve evren, yaratıcı, enerjiler ve tüm bunlar hakkındaki hasta hayal güçlerine ve fantezilerine dayanarak ne yapacaklarını öğreten çok sayıda etkileyicimiz var. Koyunları kandıran multi milyonluk bir endüstri, devasa eğlence fabrikası 🐑. Bence bu gurular, yaşam öğretmenleri ve ruhsal şifacılar sahtekar ve inançları sanrısal yalan. Bu benim fikrim. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz çocuklar?

Author

72 Comments

1. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 15-09-2020 04:45:23

2. Konya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 08:40:16

3. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-09-2020 17:24:33

4. Kayseri merkezden ben ahmet. Merhabalar siten valla çok güzel, twitter da paylaştım 23-09-2020 13:04:28

5. Muğla merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-09-2020 17:28:26

6. Bursa merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım harbiden iyi, saolun 01-10-2020 21:20:14

7. Merhaba herkese siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım

8. Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selam web sitesi gerçekten iyi, face de paylaştım 10-10-2020 09:20:17

10. Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

11. Kırıkkale merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-10-2020 08:13:29

12. Manisa dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Selamın aleyküm web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 453

13. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 186

14. Ordu merkezden ben hatice. Mrb siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun 01-11-2020 17:26:18

15. selamun aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Gaziantep merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler 23-11-2020 18:05:43

17. Kırıkkale dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 401

18. Van merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz harbiden iyi, teşekkürler 06-12-2020 14:09:56

19. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 15-12-2020 22:44:38

20. Bayburt merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, tebrikler 17-12-2020 04:53:37

21. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, teşekkürler

22. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun , banu – 149

23. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 19

24. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , Emine – 432

25. Giresun merkezden ben banu. Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 02-01-2021 12:43:38

26. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 272

27. Kars dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Slm siteniz valla çok güzel, teşekkürler , hatice – 203

28. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım

29. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 272

30. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 31-01-2021 11:14:37

31. Samsun merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 22:49:42

32. Sivas merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 12-02-2021 16:08:12

33. Mrb siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

34. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 252

35. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 259

36. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 269

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 297

38. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 228

39. Tokat merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanki iyi, teşekkürler 03-04-2021 03:58:21

40. Tunceli merkezden ben . Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-04-2021 14:31:58

41. Eskişehir dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 296

42. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 448

43. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 132

44. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 63

45. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 173

46. Aksaray dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, tebrikler , banu – 92

47. Rize dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Selamın aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 45

48. Ağrı dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 318

49. Zonguldak dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler , emin – 141

50. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, sağolun , banu – 261

51. İstanbul merkezden ben . Merhaba siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 16:20:18

52. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım

53. Hatay dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Merhaba siten yeminle mükemmel, face de paylaştım , Emine – 447

54. Karaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-06-2021 04:14:45

55. Sinop merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-06-2021 04:55:03

56. Erzincan dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Mrb paylaşım cidden mükemmel, saolun , – 70

57. Sakarya merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 14-06-2021 01:28:43

58. Kırklareli merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, sağolun 19-06-2021 20:12:15

59. Mrb paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım

60. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 278

61. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 247

62. Mersin merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız vallaha iyi, teşekkürler 07-07-2021 09:04:34

63. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-07-2021 22:26:05

64. Manisa dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 253

65. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım

66. Osmaniye dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Selam web siten inan ki mükemmel, teşekkürler , ali – 416

67. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

68. Çanakkale dan kimler var. Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 217

69. Bu konu : ” Manevi sahtekarlık, iyileştirici yalan, Abraham Hicks ve diğerleri YouTube’un üzücü ilham verici guruları ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 301

70. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 10:54:53

71. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link