Kategoriler
Genel

Manhattan’daki ABD Avukatı Geoffrey Berman, ABD Başsavcısı William Barr tarafından Cuma akşamı yayınlanan bir basın açıklamasında “istifa ettiğini” öğrendiğini söyledi. Lev Parnas ve Epstein da dahil olmak üzere bir dizi vakayı araştırıyor.

Bingo.

Bu, insanların akışını gören her bir federal görevde böyledir. Ayrıca, bu adam gibi bok kabarcıklarının tam olarak yüzeye çıkabilmeleri için yerine yerleştirildiği daha açık ve net görünüyor.

Söylediği şey, asla işe yaramadığını ve onlarca yıldır hareket edeceğini söyledi, bu yüzden bu şeyler onlarca yıldır silindi. Saçma saptırmadan sonra paniklenmiş gibi görünüyor. Fucktards’ın fucktardedry’lerini göstermesine izin vermenin tek yolu bu: onları etkinleştirin ve bir spot ışığı verin.

Şimdi, Epstein, Obama, Clinton ve daha birçok tanınmış insan açıkça belgelendi ve şimdi Amerika Birleşik Devletleri, Pelosi ve Yüksek Mahkemeye ve onların sahiplerine (dış yardımla birlikte) karşı çok sayıda suçtan dolayı yargılanıyor Dünyada, çoğunlukla medya ve ülkenin her yerinde yaz kamplarında ordu oynayan orta sınıf beyaz çocuklar olsa da, bir şekilde çoğunlukla ve sadece Clinton Vakfı’nın ilgi gösterdiği Dem eyaletlerinde …. hm.

Not: Minnesota, Clinton Vakfı’nı eleştiriyordu ve 300 milyon dolar civarında varlık var. Medyanın göz yorgunluğuna bakmadığınızda dünya açıktır.

Sadece insanları hatırlatmak için: https://www.clintonfoundation.org/sites/default/files/clinton_foundation_report_public_2018.pdf

300 milyon dolar üzerinden 400.000 dolar vergilendirilebilir. Fena değil!

“Manhattan’daki ABD Avukatı Geoffrey Berman, ABD Başsavcısı William Barr tarafından Cuma akşamı yayınlanan bir basın açıklamasında “istifa ettiğini” öğrendiğini söyledi. Lev Parnas ve Epstein da dahil olmak üzere bir dizi vakayı araştırıyor.” için 32 yanıt

Yozgat merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler 20-06-2020 18:40:37

Mersin merkezden ben banu. Slm web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 21-06-2020 15:36:19

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:14:52

Rize merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2020 11:52:25

Mersin merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-08-2020 15:12:25

Ağrı merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-09-2020 12:15:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir