Kategoriler
Genel

Mantık

Hiçbir şey güvenliğiniz için başkalarının özgürlüklerini kaybetmelerini istemekten daha bencil değildir. Medya insanlara sosyal mesafeden değil dışarı çıkmak için bencil olduğunuzu söyler ve anlatım her zamankinden daha fazla olmaya başlar. Bu mantığın nasıl tamamen yanlış olduğu ve sadece insanların kendi korkularını haklı çıkarmak için nasıl kullanıldığı. Başkalarından temel özgürlükleri veya hakları kaybetmelerini istiyorsun, böylece kendin ve ailen hakkında bencil ol. İddia şu ki, başkalarının refahını önemseyen empatik insanlar ve biz özgürlüğü istemek için cahil pislikleriz, ama dünyanın dört bir yanındaki insanların açlıktan ölmesi için halkın ağlaması nereden geliyor? Çocukların çoğu savaşın çapraz ateşinde olma üzüntüsü nerede? Çocuk istismarı? İnsan köleleri? Empati için korkularını adalet etmeye ve özgürlüklerini isteyenleri şeytanlaştırmaya çalıştıkları bu şeyleri umursamıyorlar. korona riski taşıyan çoğu insan kendi kendine obez / sigara içen yaptı mı? Hepimizin evde kalması kısa sürede ortadan kalkacağının mantığını anlıyorum. Yine de bu tamamen kilitlenmeyle asla olamaz ve o zaman bile muhtemelen ortadan kalkmazdı. Eğer Amerika’nın% 1’i bile enfekte değilse, bu yaşam tarzını ne kadar yaşayacağız? Bir yıl, aşıya kadar? % 1’in güvenli olması için hepimiz farklı yaşamak zorundayız. Şu anki durumun ele alınmasıyla ilgili hiçbir şey haklı görünmüyor ve tüm insanlar endişeleniyor gibiydi, şu anda kürek çeken hükümetlere eğilmiyorsanız. Oh ve ben diğer insanlara önem veriyorum, bu yüzden evde kalmamız gerekiyor, ama umarım havaya soluyan bir vantilatörde ölürsün. bencil insanı korkuttuğumu kanıtladığım için teşekkür ederim

“Mantık” için 22 yanıt

Hatay merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-04-2020 04:53:07

Uşak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 29-04-2020 09:40:47

Adıyaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2020 05:40:09

Tokat merkezden ben Emine. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-05-2020 12:07:05

Sinop merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler 04-05-2020 11:53:14

Kastamonu merkezden ben gaye. Slm sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-05-2020 22:44:02

Ardahan merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, teşekkürler 13-05-2020 09:52:57

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2020 06:03:29

Muş merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 21-05-2020 00:16:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir