Kategoriler
Genel

Mantık bunun bir test çalıştırması olduğunu veya planın başarısız olduğunu gösteriyor

Bu nedenle, haber kaynakları tarafından bu virüsün insanların toplanmasını ve çalışmasını engelleyecek kadar tehlikeli olduğu söylendi ve korktuk.

Bu virüsün gerçek olduğuna ve gerçek olduğuna inanıyorum, ama beni rahatsız eden şey, iç hava yolculuğunun asla durdurulmaması. Neden? Diğer her şey nasıl kapatılabilir ve 6 ft’lik sosyal mesafe zorlanabilir, ancak hava yolculuğu devam eder?

Filtre sistemiyle yıkanan anlatıya sürekli olarak mantıklı çelişkiler var gibi görünüyor.

Her yıl, grip mevsimi geçtiğinde, grip yakalamayı öğrendiğim en az yarım düzine kişiyi şahsen biliyorum. Ya iş ya da aile yoluyla. En azından, en azından o kadar çok bağlantı çevremde grip olduğunu bildiriyor.

Ancak grip olmayan ve DAHA tehlikeli olduğunu varsayalım bu virüs ile ….. COVID olduklarını teyit edebilir bir kişi tanıştım ve bu konuşmada tanıştığım sadece rastgele bir kişi oldu.

Ailemin ve arkadaşlarımın sunduğum bu argümanlara hızlı bir yanıtı var, bu yüzden aşırı gözlemci olup olmadığımı görüyorum?

2009 yılında Domuz Gribi ile anlaştım. 80’lerin sonunda olan ablam ve büyükannem de öyle. Hayatta kaldık ama kesin olarak öleceğimi düşündüm. Kimin bunu kabul ettiğini bildiğim diğerleri, şimdiye kadar gördükleri en hastalıklıydı. Yine de HİÇBİR ŞEY kapatıldı mı?

Şimdi … 2009 yılında Domuz Gribi’ne yanıt verilmemesinin nedeni bu cevabın neden bu kadar güçlü olduğudur. Buna ikna olmadım. Daha önce hiç bir şeye böyle tepki veren tüm dünyayı hiç bilmiyordum.

Tüm yapmaya çalıştığım mantık kullanmak. Ve şimdi bolca görmüyorum.

“Mantık bunun bir test çalıştırması olduğunu veya planın başarısız olduğunu gösteriyor” için 29 yanıt

Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-04-2020 17:19:33

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-04-2020 17:42:28

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 30-04-2020 22:25:29

Giresun merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-05-2020 16:33:43

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 10:24:58

Denizli merkezden ben ali. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-05-2020 15:28:30

Yozgat merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, linkedinde paylaştım 13-05-2020 16:25:22

Giresun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 14-05-2020 10:17:06

Diyarbakır merkezden ben Emine. Selam sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:17:12

Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 10:17:19

Hatay merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:17:38

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım 22-05-2020 02:43:30

Sivas merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, saolun 22-05-2020 07:53:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir