Ülkemin (Bosna) mahkemesi, CoVid önlemlerinin özgürlüğe ve insan haklarına aykırı olduğuna karar verdi ancak yine de önlemleri kaldırmadı. Sokağa çıkma yasağı saat 20:00 ve maske takmanız gerekiyor çünkü polis şehirlerde devriye geziyor ve onu takmayanlara hukuka aykırı biletler yazıyor ve restoranların ve kahvehanelerin içinde oturamıyorsunuz ama sadece dışarıda … Modernde mantığa yemin ederim. dünya okulda sadece bir konu ve başka bir şey değil

Author

7 Comments

1. Erzurum merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler 01-04-2021 19:43:32

2. Tunceli merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-04-2021 08:16:45

3. Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-04-2021 05:42:33

4. Bu konu : ” Mantık miktarı şaşırtıcı ” çok güzel. Mrb siten valla çok iyi, face de paylaştım , – 69

5. Bu konu : ” Mantık miktarı şaşırtıcı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 13

6. Malatya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım 21-04-2021 12:13:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link