Mantık sorusu

“Mantık sorusu” üzerine 24 yorum

1. Kırşehir merkezden ben banu. Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 09-02-2021 09:30:54

2. Kars dan kimler var. Mantık sorusu . merhaba arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, şukuladım , Emine – 58

3. Balıkesir dan kimler var. Mantık sorusu . Slm paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 498

4. Bu konu : ” Mantık sorusu ” çok güzel. Selam siteniz vallaha hayran bıraktı, saolun , ahmet – 424

5. Bu konu : ” Mantık sorusu ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 399

6. Karabük dan kimler var. Mantık sorusu . Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 71

7. Samsun dan kimler var. Mantık sorusu . selam arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, tebrikler , ali – 363

8. Muş dan kimler var. Mantık sorusu . Selamlar paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım , Emine – 453

9. Yalova merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler 09-02-2021 13:37:06

10. Kayseri dan kimler var. Mantık sorusu . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 338

11. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler 09-02-2021 13:59:53

12. Bu konu : ” Mantık sorusu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 312

13. Mersin dan kimler var. Mantık sorusu . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , Hasan – 406

14. Osmaniye dan kimler var. Mantık sorusu . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 293

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link