Bir kişinin daha Covid 19’un bir efsane ya da benzeri olduğuna dair komplo teorisi teğetlerine başvurduğunu duyarsam, biraz vahşileşebilirim.

Bunun neden kesinlikle, lanet olası, saçma olduğunu konuşmak için bir dakikanızı ayıralım.

Dünya tarihinde HİÇ hiçbir noktada, tüm ülkelerin, tüm dünyanın tüm hükümetleri bir araya gelip “hey, hepimiz bir tür veba sürmekte olduğu konusunda hemfikir olabilir miyiz? Tamam mı? “

“Tamam, bunun üstesinden gelmenin en iyi yolu konusunda herkesin önünde fikir ayrılığına düşebilir miyiz? Bu şekilde daha gerçekçi görünecek mi? Tamam mı? “

Tamam, bütün doktorları ve hemşireleri gemiye alabilir miyiz? En az 700.000 kişinin ölüm nedeni hakkında yalan söylemesi için bazı insanlara ihtiyacımız olacak … Hepiniz buna uygun musunuz? “

“Bazılarınız biraz boktan şeyler taklit etmek zorunda kalabilir ve her şey için büyük ölçüde suçlanmanız gerekebilir, buna aptalların kimleri sevişmeyi seçtiği de dahil. Dan ile iyi misin? “

“Mikroçip içeren bir aşıyı tanıtmak için Bill Gates’e ihtiyacımız olacak … birisi Bill’i gemiye alabilir mi? Tamam mı? “

“Buna Corona virüsü diyeceğiz – bu gerçek bir tür virüs meselesi, ama aptallar ikisini ilişkilendirdiğinde biralarının isabet almasından mutlu olup olmadığını Cerveceria Modelo’ya soran biri var mı? Tamam mı? Meksika? Belçika?”

“Var olmayan salgını 5G kulelerine yaymamız gerekecek – birisi gemideki her ülke için telekomünikasyon hizmeti alabilir mi? Tamam mı? “

“Bakın, tüm dünyanın ekonomisini çökertmemiz gerekecek – biraz rahat olabilirsiniz … Hepiniz iyi misiniz?”

“Çiğ yarasa yiyen birine ihtiyacımız var … suçlanacak bir ülkeye ihtiyacımız var …. Biri buna katılabilir mi? Çin? Teşekkürler. Tamam mı? “

“Bundan sonra, onu yaymak için bazı yollara ihtiyacımız olacak – esas olarak yolcu gemilerine ve yaşlıların evlerine odaklanalım – hepiniz buna uygun musunuz?”

“Bazı tuhaflar ahşap işçiliğinden çıkabilir – alüminyum folyoyu aşırı hızda çalıştırmamız gerekecek … Hepiniz buna uygun musunuz?”

Yine de istediğimiz onlar, tamam mı? Böl ve fethet. Tamam mı? “

Ah evet, sızıntı yok, tamam mı? Halk bunu bilemez …. hepiniz iyi misiniz? “

Gemide yüksek profilli bir çift ünlülere ihtiyacımız olacak mı? Sevimli olmaları gerekir. Birisi Tom Hanks’ın onu alıp iyileşmekten mutlu olup olmadığını kontrol edebilir mi? Ayrıca, Tim Brookes-Taylor’ın onu alıp ölmekten mutlu olup olmadığını kontrol edin. Tamam mı? “

“Şimdi, Trump, eğer bu inandırıcı olmak için, bir sik kafalı gibi davranmaya devam etmen gerekecek. Amerika muhtemelen diğer birçok ülkeden daha fazla ölüme sahip olacak ve bunun senin hatan gibi görünmesi gerekiyor – bunu kabul ediyor musun Don? “

“Korku veren. Hepimizin hoşnut olması harika. Şimdi, odadaki herhangi biriniz şu anda odadaki başka bir ülkeyle savaş halindeyse, bu davranışı sürdürmeniz gerekir, yoksa bizim peşimizde olacaklar – hepiniz iyi misiniz? “

“Oh, ve tuhaf tedaviler bulacak birine ihtiyacımız var …. kimse? Kimse? Don?”

“Mükemmel. Tamam mı? “

“Güzel. Bunu neden yaptığımızı bilmek isteyen var mı? “

Harika, hadi başlayalım.

Cidden, Covid 19 bir efsane ise, o zaman dünya barışı sağlanabilirdi.

* Düzenleme: Bu sadece bir FB kopyası / yapıştırması, sözlerim değil, ancak pandeminin çeşitli yönlerinden aldatma düzeyi hakkında ilginç bir tartışma yaratacağını düşündü.

Author

67 Comments

1. Manisa merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 11-08-2020 05:34:44

2. Van merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-08-2020 05:36:57

3. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam herkese web siten harbiden hayran edici, tebrikler 11-08-2020 05:40:19

4. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

7. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler 25-08-2020 05:10:34

8. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

9. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 26-08-2020 12:12:42

10. Selamın aleyküm sayfanız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Isparta merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-09-2020 04:10:32

12. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. Mrb siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

14. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım

15. Antalya merkezden ben gaye. Selam web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım 09-09-2020 23:28:02

16. Kilis merkezden ben gaye. Mrb siten inanılmaz mükemmel, şukuladım 14-09-2020 07:47:32

17. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bartın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun 02-10-2020 10:18:10

19. Çankırı merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 11:22:22

20. Çankırı dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Selamın aleyküm sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 468

21. Mrb siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Mrb paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, şukuladım

24. Hatay merkezden ben ali. Slm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-11-2020 14:47:02

25. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 282

26. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 80

27. Osmaniye dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ali – 356

28. Aksaray dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 391

29. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 435

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla iyi, tebrikler , Gürbüz – 54

31. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

32. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Selam web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 56

33. Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Merhaba web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 161

35. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun , banu – 36

36. Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

37. İzmir merkezden ben ali. Selam herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 29-12-2020 04:11:41

38. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 323

39. Kırklareli dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 282

40. Kütahya dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Selamlar paylaşım inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 17

41. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler

42. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Slm siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 222

43. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki güzel, teşekkürler , banu – 318

44. Mardin dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Slm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun , Emine – 239

45. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran edici, teşekkürler

46. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 484

47. Malatya dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Selamlar sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ali – 42

48. Bingöl dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . selamun aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 7

49. Batman dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Mrb sayfan valla iyi, saolun , Emine – 177

50. Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-02-2021 13:12:55

51. Ankara merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 01:54:24

52. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 418

53. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-03-2021 01:14:00

54. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, şukuladım , hatice – 431

55. Manisa dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, saolun , ali – 282

56. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

57. Bu konu : ” Mantıklı görünüyor. ” çok güzel. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 187

58. Osmaniye merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, sağolun 26-04-2021 00:23:35

59. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa harbiden güzel, sağolun 06-05-2021 07:57:41

60. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba web siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 04:15:49

61. Rize merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok güzel, twitter da paylaştım 08-05-2021 09:44:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link