Mantıklı görünüyor.

Bir kişinin daha Covid 19’un bir efsane ya da benzeri olduğuna dair komplo teorisi teğetlerine başvurduğunu duyarsam, biraz vahşileşebilirim.

Bunun neden kesinlikle, lanet olası, saçma olduğunu konuşmak için bir dakikanızı ayıralım.

Dünya tarihinde HİÇ hiçbir noktada, tüm ülkelerin, tüm dünyanın tüm hükümetleri bir araya gelip “hey, hepimiz bir tür veba sürmekte olduğu konusunda hemfikir olabilir miyiz? Tamam mı? “

“Tamam, bunun üstesinden gelmenin en iyi yolu konusunda herkesin önünde fikir ayrılığına düşebilir miyiz? Bu şekilde daha gerçekçi görünecek mi? Tamam mı? “

Tamam, bütün doktorları ve hemşireleri gemiye alabilir miyiz? En az 700.000 kişinin ölüm nedeni hakkında yalan söylemesi için bazı insanlara ihtiyacımız olacak … Hepiniz buna uygun musunuz? “

“Bazılarınız biraz boktan şeyler taklit etmek zorunda kalabilir ve her şey için büyük ölçüde suçlanmanız gerekebilir, buna aptalların kimleri sevişmeyi seçtiği de dahil. Dan ile iyi misin? “

“Mikroçip içeren bir aşıyı tanıtmak için Bill Gates’e ihtiyacımız olacak … birisi Bill’i gemiye alabilir mi? Tamam mı? “

“Buna Corona virüsü diyeceğiz – bu gerçek bir tür virüs meselesi, ama aptallar ikisini ilişkilendirdiğinde biralarının isabet almasından mutlu olup olmadığını Cerveceria Modelo’ya soran biri var mı? Tamam mı? Meksika? Belçika?”

“Var olmayan salgını 5G kulelerine yaymamız gerekecek – birisi gemideki her ülke için telekomünikasyon hizmeti alabilir mi? Tamam mı? “

“Bakın, tüm dünyanın ekonomisini çökertmemiz gerekecek – biraz rahat olabilirsiniz … Hepiniz iyi misiniz?”

“Çiğ yarasa yiyen birine ihtiyacımız var … suçlanacak bir ülkeye ihtiyacımız var …. Biri buna katılabilir mi? Çin? Teşekkürler. Tamam mı? “

“Bundan sonra, onu yaymak için bazı yollara ihtiyacımız olacak – esas olarak yolcu gemilerine ve yaşlıların evlerine odaklanalım – hepiniz buna uygun musunuz?”

“Bazı tuhaflar ahşap işçiliğinden çıkabilir – alüminyum folyoyu aşırı hızda çalıştırmamız gerekecek … Hepiniz buna uygun musunuz?”

Yine de istediğimiz onlar, tamam mı? Böl ve fethet. Tamam mı? “

Ah evet, sızıntı yok, tamam mı? Halk bunu bilemez …. hepiniz iyi misiniz? “

Gemide yüksek profilli bir çift ünlülere ihtiyacımız olacak mı? Sevimli olmaları gerekir. Birisi Tom Hanks’ın onu alıp iyileşmekten mutlu olup olmadığını kontrol edebilir mi? Ayrıca, Tim Brookes-Taylor’ın onu alıp ölmekten mutlu olup olmadığını kontrol edin. Tamam mı? “

“Şimdi, Trump, eğer bu inandırıcı olmak için, bir sik kafalı gibi davranmaya devam etmen gerekecek. Amerika muhtemelen diğer birçok ülkeden daha fazla ölüme sahip olacak ve bunun senin hatan gibi görünmesi gerekiyor – bunu kabul ediyor musun Don? “

“Korku veren. Hepimizin hoşnut olması harika. Şimdi, odadaki herhangi biriniz şu anda odadaki başka bir ülkeyle savaş halindeyse, bu davranışı sürdürmeniz gerekir, yoksa bizim peşimizde olacaklar – hepiniz iyi misiniz? “

“Oh, ve tuhaf tedaviler bulacak birine ihtiyacımız var …. kimse? Kimse? Don?”

“Mükemmel. Tamam mı? “

“Güzel. Bunu neden yaptığımızı bilmek isteyen var mı? “

Harika, hadi başlayalım.

Cidden, Covid 19 bir efsane ise, o zaman dünya barışı sağlanabilirdi.

* Düzenleme: Bu sadece bir FB kopyası / yapıştırması, sözlerim değil, ancak pandeminin çeşitli yönlerinden aldatma düzeyi hakkında ilginç bir tartışma yaratacağını düşündü.

“Mantıklı görünüyor.” üzerine 22 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 26-08-2020 12:12:42

2. Isparta merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-09-2020 04:10:32

3. Bartın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun 02-10-2020 10:18:10

4. Çankırı merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 11:22:22

5. Çankırı dan kimler var. Mantıklı görünüyor. . Selamın aleyküm sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 468

Yorum yapın