Kategoriler
Genel

Manyetik Kutuplarımız çevirmek üzere.

Peki; 'Çılgın Komplo Teorilerim'den bir başkasını atma zamanı:

2019'da 28 Volkanik patlama oldu.

2020'nin sadece ilk iki ayında 19 Volkanik patlama oldu.

2019'da manyetik Kuzey Kutbunu izleyen ajans, Kuzey Kutbunun Kuzey Sibirya'ya taşındığını duyurmak için acil bir toplantı yaptı. 130 millik bir kayma, daha önce aynı zaman diliminde sadece 33 mil kaymıştı. Gözlemde, manyetik Kuzey'in hareketi hızlanıyor.

Manyetik alan, tipik olarak tek bir yönde dönen Dünya'nın (teorize edilmiş) erimiş metal çekirdeği tarafından oluşturulur. Güneş'in son NASA çalışmaları da güneşin kutuplarının ters çevrilmek üzere olduğunu gösteriyor. Aslında, Dünya'da küresel felakete neden olan kutup kaymaları teorisi üzerine bir kitap 60'larda CIA tarafından sınıflandırıldı ve sadece son zamanlarda Bilgi Özgürlüğü Yasası nedeniyle yayınlandı.

Peki teorim nedir? Teorim, volkanik aktivitedeki artışın Dünya'nın ve Güneş'in kutuplarının hareketi ile birleştiğinde, bir kutup kaymasının başlangıç ​​aşamasında olduğumuzu ve bir mıknatıs kutupları çevirdiğinde, bunu şiddetle yapma eğiliminde olduğunu ileri sürüyor. Bu şiddetli düzeltmenin 50 yıldan daha kısa bir süre içinde olması muhtemeldir ve Dünya'nın kutuplarının en son ne zaman 600.000 yıl önce döndüğünü görünce, ne tür bir bozulma bekleyeceğini bilmiyoruz. En iyi senaryo, küresel iletişimi ve uydu teknolojisini bir avuç deprem ve volkanik püskürme ile bozması ve potansiyel olarak yeterli miktarda patlarsa bulut örtüsünden yeni bir buzul çağına neden olmasıdır. En kötü durum senaryosu, gökdelenleri, mil yüksek tsunami'leri düzleştirebilecek rüzgarları içerir ve toz Dünya'daki her iklim yerleştiğinde yeni bir homeostaza ulaşmaya çalışacaktır.

Herhangi bir şekilde, bu olasılık için yapabileceğimiz veya hazırlayabileceğimiz çok az şey var. Yapabileceğim tek şey onun geldiğini gördüğümü söylemek.

(https://www.cia.gov/library/readingroom/document/cia-rdp79b00752a000300070001-8 ) https://www.nasa.gov/content/goddard/the-suns-magnetic-field-is-about-to-flip https://www.forbes.com/sites/trevornace/2019/12/17/earths-magnetic-north-pole-has-officially-moved-toward-russia/

“Manyetik Kutuplarımız çevirmek üzere.” için 16 yanıt

Trabzon merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 24-02-2020 15:18:00

Aydın merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 24-02-2020 19:13:40

Eskişehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-02-2020 17:41:07

Iğdır merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-03-2020 17:34:10

Bartın merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 06-03-2020 00:23:41

Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-03-2020 20:18:34

Burdur merkezden ben banu. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-03-2020 01:34:27

Bartın merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler 20-03-2020 02:03:25

Gaziantep merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım 30-03-2020 17:06:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir