Aşılar, Manyetogenetikte bir deneme gibi görünmeye başlıyor.

İnsanlar meşru olarak enjeksiyon noktalarında manyetizma yaşıyorlar.

Ferritin proteinlerinin kullanıldığı ekspirasyonlar demir atomlarını tutabilen, hücrelerin manyetizma tarafından kontrol edilmesini sağlar. Bir hücrenin tutabileceği demir atomlarının miktarı, güçlü bir manyetik etkiyi sürdürmek için yeterli değildir, bu nedenle hücrede, artan bir kapasiteye izin vermek için hücreleri geren başka bir kristalleştirici protein yapısı büyür.

Kanadalı ilahiyat profesörü Dr. Pierre Gilbert 1995’teki bir konferansta, manyetik frekanslara maruz kaldığında aşı alıcılarını “zombiler”e dönüştüren sıvı kristaller içeren zorunlu bir aşının gelmekte olduğu konusunda uyardı.

Bir deney, fareleri manipüle etmek için bir virüsün genomuna özel bir DNA dizisi yerleştirdi. Karmaşık hayvan davranışlarıyla ilişkili beyin devrelerini kontrol etmek için yeni bir yöntem, Sinir hücrelerini genetik olarak onları radyo dalgalarına ve manyetik alanlara duyarlı hale getirmek üzere harekete geçiren, ancak onları Ferritinler adı verilen demir depolayan proteinlere bağlayarak etkinleştiren yeni bir teknik. Bu teknik, iletkenliğe izin vermek için hücrelerde bir portu esneterek açmak için TRPV4’ü kullanır. Araştırmacılar, “Magneto” DNA dizisini bir virüsün genomuna yerleştirdi ve yapının sadece belirli nöron tiplerinde ifade edilmesine neden oldu.

Bu arada ordu, harekatın başladığını kamuoyuna duyurdu. Covid-19 için ferritin bazlı aşı klinik denemeleri

…iyi zamanlar!

39 Comments

1. Selamlar web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Erzurum merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 16:07:29

3. Merhabalar web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

4. Mrb paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım

5. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-07-2021 04:09:02

6. Ardahan dan kimler var. Manyetogenetiğin küresel uygulaması . Slm paylaşımın ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 457

7. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 14-07-2021 14:34:51

8. Bilecik dan kimler var. Manyetogenetiğin küresel uygulaması . selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, saolun , banu – 222

9. Kahramanmaraş merkezden ben . Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 03:18:54

10. Balıkesir dan kimler var. Manyetogenetiğin küresel uygulaması . Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 249

11. Tunceli dan kimler var. Manyetogenetiğin küresel uygulaması . Selam siten gerçekten dikkat çekici, saolun , hatice – 98

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Manyetogenetiğin küresel uygulaması ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 360

13. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-07-2021 22:11:03

15. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Manyetogenetiğin küresel uygulaması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, saolun , ali – 226

17. Mersin merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 29-07-2021 06:28:44

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Manyetogenetiğin küresel uygulaması ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 228

19. Manisa merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-08-2021 22:54:00

20. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

21. Bu konu : ” Manyetogenetiğin küresel uygulaması ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 100

22. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

23. Çankırı dan kimler var. Manyetogenetiğin küresel uygulaması . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 221

24. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

25. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-08-2021 09:03:14

26. Bu konu : ” Manyetogenetiğin küresel uygulaması ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, saolun , memo – 353

27. Ardahan merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:41:19

28. Bu konu : ” Manyetogenetiğin küresel uygulaması ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 147

29. Kars merkezden ben hatice. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, saolun 31-08-2021 23:09:07

30. Eskişehir merkezden ben hatice. Slm web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 17:51:24

31. Bartın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 02-09-2021 09:30:03

32. Bu konu : ” Manyetogenetiğin küresel uygulaması ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 376

33. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun 15-09-2021 20:37:44

34. Kütahya merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, saolun 23-09-2021 02:48:40

35. Bu konu : ” Manyetogenetiğin küresel uygulaması ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 347

Write A Comment