ABD’nin neden olduğu tüm krizin sosyalistlerin suçlarından sıyrılmak için yarattıkları aldatmaca olduğunu düşünen taraftayım. Beni yanlış anlamayın, eminim kendi çıkarları için bir rejim değişikliğiyle ilgilenen insanlar vardır, ancak aynı şey mevcut rejim için de söylenebilir. Rusya, Çin ve Orta Doğu’nun haydut uluslarının etkisiyle, ülke üzerinde ellerinden gelen her şeyi yağmaladılar.

Bu yüzden hükümete dürüstçe karşı çıkmaya çalışan herkesi takdir ediyorum. Kişisel olarak Maria Corina’nın karakteri konusunda endişeliyim. Hükümete karşı 2014 ve 2017 protestolarının önde gelen isimlerinden biriydi. Bu, benim görüşüme göre onu muhalefetteki herhangi bir grubun üstüne koyuyor ve Guaido’nun hükümetle yüzleşmeye gelince son zamanlarda geri çekilen politikalarına karşı oldukça iyi eleştiriler yaptı.

Maria Corina ile ilgili en tartışmalı yönlerden biri, kongreden diğer ordunun ülkede harekete geçmesine izin veren belirli bir yasayı onaylamasını istemesidir. Bunu ulusa gerçek bir istilaya izin vermek uğruna değil, içeride ve dışarıda hükümete baskı yapmanın bir yolu olarak yaptığını ve Venezuelalıların hala devrimde başı çekeceğini söylüyor.

Maria Corina olduğunu iddia ettiği dürüst kişi olabilir mi, yoksa CIA’nın ulusu nasıl etkilemeye çalıştığının mükemmel temsilcisi olabilir mi? Belki Pinochet veya Marcos Perez Jimenez zamanlarındaki gibi bir Caudillo değil, ama yine de ahlak dışı otoriter bir oyuncu? Katolik olduğunu açıkça kabul ediyor ve ülkedeki Cizvit üniversitelerinden birinden geliyor.

Author

61 Comments

1. Afyon merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 05:11:26

2. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 14-09-2020 10:53:28

3. Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun

4. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun

5. Kırklareli merkezden ben Emine. Mrb sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 10:53:59

6. Adıyaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, face de paylaştım 14-09-2020 10:58:14

7. Rize merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 14-09-2020 10:59:04

8. Denizli merkezden ben banu. Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 14-09-2020 11:00:12

9. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

10. Sivas merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 09:25:27

11. Hakkari merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:34

12. Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

13. Yalova merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:25:22

14. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler , doruk – 327

16. Erzincan dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle iyi, twitter da paylaştım , memo – 30

17. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , – 395

18. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, tebrikler , memo – 83

19. Kırşehir merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 06-12-2020 14:10:02

20. selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, twitter da paylaştım

21. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . Merhabalar web siteniz cidden güzel, saolun , Gürbüz – 389

22. Trabzon dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . Selamlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 74

23. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 323

24. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 341

25. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2021 18:33:02

26. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 231

27. Niğde dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 141

28. Karaman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-02-2021 10:56:39

29. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, sağolun , Aylin – 138

30. Gürbüz Reply

Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

31. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz güzel, tebrikler , doruk – 170

33. Slm sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

34. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 358

35. Batman merkezden ben ziya. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 05-04-2021 04:08:50

36. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım 07-04-2021 05:33:10

37. Merhaba web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım

38. Amasya merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 15-04-2021 23:00:29

39. Kars merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 00:07:16

40. Uşak dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, şukuladım , memo – 265

41. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , memo – 190

42. Aydın dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 127

43. selam arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

44. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, sağolun , banu – 123

45. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 189

47. Artvin merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 22:47:40

48. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 178

50. Siirt dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . Merhaba sayfanız cidden iyi, teraziye tıkladım , ziya – 332

51. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-07-2021 08:57:29

52. Bayburt dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . Slm sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler , ali – 224

53. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. . Slm sayfa süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 434

54. Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , – 96

56. Bu konu : ” Maria Corina Machado. Venezuelalı sağcı kadın kahraman mı yoksa olası aşırı sağ Caudillo mu? Venezuela’daki rejim değişikliğinin niteliği. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 322

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link