İfade videosu https://youtu.be/rri6flxaXww

(ayrıca ağ geçidi pundit’teki makaleye bakın)

Jan Bryant:… .ve açılışıma geri dönersek, size oldukça güçlü bir proje yönetimi teknolojisi geçmişine sahip olduğumu söylemek istedim. Bu herkesin nasıl koşacağımız ve içinde çalıştığımız bu odanın ne kadar dar olduğu hakkında övgüler yağdırmadığını söyleyebilirim. (MCTEC) çizelgeleme merkezindeydim. Cam odadaki camı (duvarı) ve sunucuları bilirsiniz. Tüm bilgisayarlar görebileceğiniz tek bir kablo üzerindedir. Bunların hiçbiri iki şey yüzünden önemli değil. Birincisi, Dominion çalışanları bu ekipmanlardan herhangi birini çalıştıranlardı.

Yani ben, altı farklı gün cetvel merkezindeydim. Gündüz ve gece vardiyaları. Ve hiçbir il çalışanı, ne BT çalışanı ne de hiç kimse herhangi bir yazılıma dokunmuyordu. Hakemler için tüm eğitimleri onlar (Dominion) yaptılar, tüm raporları yürüttüler. Ve ben de bunu odadaki ilk günümde gündeme getirdim. Geçmişime sahip biri olarak bunun doğru görünmediğini söyledim. Asla bir milyon yıl içinde şirketimin en önemli şeylerini başka birine devretmem. Ve sadece iki adam var (Dominion’dan Bruce & John) ve her şey üzerinde tam kontrole sahiplerdi.

Ayrıca el denetimi için (% 2) rastgele oylama seçimine katıldım. Oy pusulalarını seçmek, hangi kutuları seçeceğimize karar vermek. Ve bununla bile, Dominion bunun için raporu hazırladı (hangi kutuları çekecek). Yani hiç kimse, yani, onlar (Dominion) el denetim kutularında ne olduğunu tam olarak bilmiyordu. Bu beni de endişelendirdi. Ayrıca, oy pusulalarını saymayı bırakmalarından muhtemelen sekiz gün önce, son kutuyu ne zaman çektiğimizi de biliyorlardı. Büyük projelerde üst düzey bir yönetici olarak, orada gördüğüm bazı şeylerin bir milyon yıl içinde olmasına asla izin vermezdim.

ÖZET: Zorunlu% 2 el denetimi için çekilecek tam kutular Dominion personeli tarafından rastgele değil EMS yazılımları kullanılarak kararlaştırıldı.

Emin olmak istediğim diğer şey. Sandıkların sayıldığı son hafta, sanırım Salı günü geldim. Cuma gününü terk ettiğimde, (cam) duvarın arkasındaki odada Dominion çalışanının “John” üzerinde çalıştığı bir dizüstü bilgisayar olduğunu fark etmemiştim. Salı günü içeri girdiğimde ve oy pusulalarının elle girildiği yerde dolaştığımda, orada oturan dizüstü bilgisayarın ve John’un üzerinde çalıştığını fark ettim. Bir odaya bir dizüstü bilgisayar getiriyorsanız, güvenli bir oda değildir. Orada ne olduğunu kim bilebilir. İçerideki 50 masaüstünün her birinin yan tarafında bir sıra USB bağlantı noktası vardı. Bu yüzden burada liderimizden bazılarının “Oh, bu güvenli, içeri veya dışarı hiçbir şey girip çıkamaz” dediğini duyduğumda çok sinirleniyorum. Bu doğru değil. Muhtemelen sahip olduğum en büyük sorun olduğunu size söyleyeceğim.

25 Comments

1. Bingöl merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 10-05-2021 17:29:01

2. Muş dan kimler var. Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, saolun , banu – 90

3. Niğde merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 11-05-2021 02:27:12

4. Gümüşhane dan kimler var. Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , – 135

5. Şanlıurfa merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız harbiden iyi, teşekkürler 14-05-2021 10:03:36

6. Gaziantep dan kimler var. Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve . Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 400

7. Düzce merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 16-05-2021 19:42:18

8. Bu konu : ” Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden güzel, tebrikler , Aylin – 372

9. Bu konu : ” Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 129

10. Artvin dan kimler var. Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , – 4

11. Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

12. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun 05-06-2021 06:50:09

13. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım

14. Selamlar sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

15. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

16. Selamın aleyküm siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

17. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım 26-06-2021 04:26:15

18. Sinop merkezden ben . Slm siten valla iyi, teşekkürler 28-06-2021 03:58:06

19. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

20. Denizli merkezden ben . Selam herkese sayfanız cidden güzel, facebookta paylaştım 10-07-2021 04:55:19

21. İstanbul merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, face de paylaştım 11-07-2021 16:34:20

22. Bu konu : ” Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 375

23. Bu konu : ” Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 481

24. Bu konu : ” Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle iyi, face de paylaştım , mehmet – 315

25. Sinop dan kimler var. Maricopa İlçe Seçimlerine Tanık, Dominion’un Tüm Seçimleri Yönettiğine Tanık Oldu – İlçe Yetkilileri ve . Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 387

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link