Sadece biraz sıcak bir yaklaşım ama bağlamın bunu oldukça makul bir varsayım haline getirdiğini hissediyorum. Komik bir şekilde Twitter ve msm, sanki önceden anlaşılmış bir sonuçmuş gibi hemen “beyaz öfke” terimine kilitlendi. Eski bir generali, neoliberal medyayla mükemmel bir uyum içinde olan belagatli bir şekilde ana akım lehçeye sokmak için kullanmak sadece mantıklı. MSM tarafından orduyu daha da fazla şımartmaya hazırlanın, çünkü ülke içi gözetimi kötüleyenler aniden sağcı aylaklara ve faşistlere dönüşecek. Açık olmak gerekirse, ben merkezden oldukça ayrıldım, hiçbir zaman koz için oy vermedim ve beyaz milliyetçilerin moronlar olduğunu düşünüyorum. Sadece şeyleri oldukları gibi görmeye çalışıyorum.

28 Comments

1. Edirne merkezden ben . Mrb paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 29-06-2021 12:37:18

2. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, şukuladım

3. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. . Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 255

4. Bayburt dan kimler var. Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. . Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 130

5. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 437

6. Slm web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 417

8. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 483

9. Erzurum merkezden ben ali. Slm sayfan cidden çok iyi, şukuladım 13-07-2021 03:57:54

10. Antalya dan kimler var. Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. . Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 205

11. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 232

12. Merhabalar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , banu – 419

14. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 159

16. Slm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Balıkesir merkezden ben banu. Selam web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-08-2021 02:18:28

18. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 108

19. Muş merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler 19-08-2021 06:31:06

20. Düzce merkezden ben ali. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2021 19:37:47

21. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

22. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 182

23. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 311

24. Bu konu : ” Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 439

25. Yalova dan kimler var. Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. . Merhabalar paylaşım valla iyi, teşekkürler , ziya – 78

26. Burdur dan kimler var. Mark Milley’nin beyaz öfkenin hem yeni hem de yeni bir öfkeyi tanıtmak için fırsatçı bir girişim olduğunu söyleyen videosu. . Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 496

Write A Comment