Mark Passio’nun ARK’sı (İnanılmaz Bilgi Deposu) İndirilebilir

Bunun çevrimiçi olarak yüklendiğini yeni öğrendim. Genellikle ona 2 TB’lık bir sabit disk gönderirsiniz ve ark sürücüsünü ücretsiz olarak koyar ve size geri gönderir, ancak birisi onu bir sürücüye yükledi.

Bu korkunç sansür dönemlerinde herkes için önemli bir kaynak olduğunu düşünüyorum.

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AKHe4BPWdefr6Kk&id=9D3448B2B305E35D%2143500&cid=9D3448B2B305E35D

Google Drive Bağlantısı https://drive.google.com/drive/folders/1p0ovK4gyzPyw4SVrY-ISFbdp7PzOj3Ky

Mark’ın sitesinden: “World Wide Web’in popüler hale gelmesinden önceki günlerden beri çevrimiçiyim. O zamandan beri dünyamız ve içinde meydana gelen olaylar hakkında bilgi toplamaya, çalışmaya ve arşivlemeye başladım. Bunu asla bırakmadım Aramam sırasında karşılaştığım bilgiler her zaman çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu yüzden, ne zaman değerli olduğunu düşündüğüm bir şey bulsam, onu indirdim ve çevrimdışı yedekledim. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu kadar çok veri arşivleme, muazzam bir Açıkçası, İnternet dediğimiz bu bilgi ve deneyim havuzundan aldığım bilgi miktarını tarif etmek bile benim için zor olurdu.

Yıllar önce bir arkadaşım, topladığım en iyi materyali onun için bir sabit diske yerleştirip yerleştiremeyeceğimi sordu, böylece ona göz atıp ilgi alanlarına göre, hızına ve boş zamanlarına göre inceleyebilirdi. Evet dedim ve büyük bir dijital kitaplıkta topladığım en iyi verileri toplama görevine başladım ve arkadaşımın sağladığı sabit diske kopyaladım. Sonra düşündüm, neden bu bilgiyi isteyen herkese sunarak paylaşmayalım?

ARK sürücüsü, 3.400’ün üzerinde video dosyası, 9.500 dijital kitap ve 26.000 ses dosyasından oluşur. Bu dosyalar, sürücüdeki herhangi bir veriye erişmek için internet bağlantısı gerekmeden, çevrimdışı göz atma, oynatma ve çalışma için her zaman kullanılabilir durumda olacaktır. Daha sonra bu bilgilerin herhangi birini veya tamamını dilediğiniz kişiyle paylaşarak “iletebilirsiniz”.

https://www.whatonearthishappening.com/ark

Mark’ın Sitesi https://www.whatonearthishappening.com/

Bonus: Mark Passio’nun Tüm Video Sunumları

“Mark Passio’nun ARK’sı (İnanılmaz Bilgi Deposu) İndirilebilir” üzerine 25 yorum

1. Mersin merkezden ben banu. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 00:14:28

2. Amasya merkezden ben Emine. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 00:43:34

3. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 01:06:32

4. Kars merkezden ben banu. Selam paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 01:21:36

5. Samsun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 02-10-2020 01:36:09

6. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 01:55:13

7. Ağrı merkezden ben gaye. Mrb sayfanız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 02:09:40

8. Mersin merkezden ben Emine. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-10-2020 02:13:41

9. Denizli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-10-2020 02:17:48

10. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:56:46

11. Aksaray merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-10-2020 07:49:54

12. Gaziantep merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, şukuladım 07-10-2020 03:40:30

13. Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sı (İnanılmaz Bilgi Deposu) İndirilebilir ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , hatice – 168

14. Nevşehir dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sı (İnanılmaz Bilgi Deposu) İndirilebilir . Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 450

15. Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sı (İnanılmaz Bilgi Deposu) İndirilebilir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, saolun , doruk – 339

Yorum yapın