Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın

Bu korkunç sansür dönemlerinde herkes için önemli bir kaynak olduğunu düşünüyorum.

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AKHe4BPWdefr6Kk&id=9D3448B2B305E35D%2143500&cid=9D3448B2B305E35D

Google Drive Bağlantısı https://drive.google.com/drive/folders/1p0ovK4gyzPyw4SVrY-ISFbdp7PzOj3Ky

Mark’ın sitesinden: “World Wide Web’in popüler hale gelmesinden önceki günlerden beri çevrimiçiyim. O zamandan beri, dünyamız ve içinde meydana gelen olaylar hakkında bilgi toplamaya, çalışmaya ve arşivlemeye başladım. Bunu asla bırakmadım Aramam sırasında karşılaştığım bilgiler her zaman çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu yüzden, ne zaman değerli olduğunu düşündüğüm bir şey bulsam, onu indirdim ve çevrimdışı yedekledim. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu kadar çok veri arşivleme, muazzam bir Açıkçası, İnternet dediğimiz bu bilgi ve deneyim havuzundan aldığım bilgi miktarını tarif etmek bile benim için zor olurdu.

Yıllar önce bir arkadaşım, topladığım en iyi materyali onun için bir sabit diske yerleştirip yerleştiremeyeceğimi sordu, böylece ona göz atabilir ve ilgi alanlarına göre, hızına ve boş zamanlarına göre inceleyebilirdi. Evet dedim ve büyük bir dijital kitaplıkta topladığım en iyi verileri toplama görevine başladım ve arkadaşımın sağladığı sabit diske kopyaladım. Sonra düşündüm, neden bu bilgiyi isteyen herkese sunarak paylaşmayalım?

ARK sürücüsü, 3.400’ün üzerinde video dosyası, 9.500 dijital kitap ve 26.000 ses dosyasından oluşur. Bu dosyalar, sürücüdeki herhangi bir veriye erişmek için internet bağlantısı gerekmeden çevrimdışı göz atma, oynatma ve çalışma için her zaman kullanılabilir durumda olacaktır. Daha sonra bu bilgilerin herhangi birini veya tamamını dilediğiniz kişiyle paylaşarak “başkalarına aktarabilirsiniz”.

https://www.whatonearthishappening.com/ark

Mark’ın Sitesi https://www.whatonearthishappening.com/

Bonus: Mark Passio’nun Tüm Video Sunumları

“Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın” üzerine 17 yorum

1. Hakkari dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Merhabalar paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım , mehmet – 151

2. Konya merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım 09-02-2021 20:37:56

3. Ordu dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Merhaba web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , hatice – 131

4. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 09-02-2021 20:46:31

5. Ağrı merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, teşekkürler 09-02-2021 23:53:59

6. Tokat merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-02-2021 23:59:14

7. Hatay merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, sağolun 10-02-2021 08:16:44

8. Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 48

9. Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 304

10. İzmir dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 300

11. Manisa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-02-2021 08:09:57

12. Trabzon merkezden ben . Slm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-02-2021 23:53:30

13. Aksaray dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 330

14. Eskişehir dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , Emine – 66

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link