Bu korkunç sansür dönemlerinde herkes için önemli bir kaynak olduğunu düşünüyorum.

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AKHe4BPWdefr6Kk&id=9D3448B2B305E35D%2143500&cid=9D3448B2B305E35D

Google Drive Bağlantısı https://drive.google.com/drive/folders/1p0ovK4gyzPyw4SVrY-ISFbdp7PzOj3Ky

Mark’ın sitesinden: “World Wide Web’in popüler hale gelmesinden önceki günlerden beri çevrimiçiyim. O zamandan beri, dünyamız ve içinde meydana gelen olaylar hakkında bilgi toplamaya, çalışmaya ve arşivlemeye başladım. Bunu asla bırakmadım Aramam sırasında karşılaştığım bilgiler her zaman çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu yüzden, ne zaman değerli olduğunu düşündüğüm bir şey bulsam, onu indirdim ve çevrimdışı yedekledim. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu kadar çok veri arşivleme, muazzam bir Açıkçası, İnternet dediğimiz bu bilgi ve deneyim havuzundan aldığım bilgi miktarını tarif etmek bile benim için zor olurdu.

Yıllar önce bir arkadaşım, topladığım en iyi materyali onun için bir sabit diske yerleştirip yerleştiremeyeceğimi sordu, böylece ona göz atabilir ve ilgi alanlarına göre, hızına ve boş zamanlarına göre inceleyebilirdi. Evet dedim ve büyük bir dijital kitaplıkta topladığım en iyi verileri toplama görevine başladım ve arkadaşımın sağladığı sabit diske kopyaladım. Sonra düşündüm, neden bu bilgiyi isteyen herkese sunarak paylaşmayalım?

ARK sürücüsü, 3.400’ün üzerinde video dosyası, 9.500 dijital kitap ve 26.000 ses dosyasından oluşur. Bu dosyalar, sürücüdeki herhangi bir veriye erişmek için internet bağlantısı gerekmeden çevrimdışı göz atma, oynatma ve çalışma için her zaman kullanılabilir durumda olacaktır. Daha sonra bu bilgilerin herhangi birini veya tamamını dilediğiniz kişiyle paylaşarak “başkalarına aktarabilirsiniz”.

https://www.whatonearthishappening.com/ark

Mark’ın Sitesi https://www.whatonearthishappening.com/

Bonus: Mark Passio’nun Tüm Video Sunumları

Author

37 Comments

1. Hakkari dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Merhabalar paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım , mehmet – 151

2. Konya merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım 09-02-2021 20:37:56

3. Ordu dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Merhaba web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , hatice – 131

4. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 09-02-2021 20:46:31

5. Ağrı merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, teşekkürler 09-02-2021 23:53:59

6. Tokat merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-02-2021 23:59:14

7. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, sağolun 10-02-2021 08:16:44

8. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, sağolun

9. Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 48

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 304

11. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 300

12. Manisa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-02-2021 08:09:57

13. Trabzon merkezden ben . Slm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-02-2021 23:53:30

14. Aksaray dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 330

15. Eskişehir dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , Emine – 66

16. selamun aleyküm siteniz vallaha mükemmel, sağolun

17. Artvin merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 16-03-2021 20:59:27

18. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

19. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, sağolun 05-04-2021 01:23:53

20. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Selamlar siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

22. Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Ordu dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 444

24. Slm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 10

26. Batman dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, şukuladım , ziya – 222

27. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

28. Muğla merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız cidden hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 23:22:30

29. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun

30. Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 466

31. Bu konu : ” Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 285

32. Trabzon dan kimler var. Mark Passio’nun ARK’sını (İnanılmaz Bilgi Deposu) Unutmayın . Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 301

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link