Devlet, bir sınıf egemenliği organıdır, bir sınıfın bir başkası tarafından ezilmesi için bir organdır; sınıflar arasındaki çatışmayı yumuşatarak bu baskıyı yasallaştıran ve sürdüren “düzen”in yaratılmasıdır.

Oh ve lütfen ‘hükümet bir şeyler yaptığında ‘oooh korkunç komünizm 100 milyon ölü iPhone yok Salin Mao’yu aşmaya çalışın

…RCgame2019 tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Karabük dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Selamlar paylaşım vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 223

2. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

3. Slm paylaşım cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 200

5. Siirt merkezden ben memo. Selamlar sayfan gerçekten çok güzel, şukuladım 10-07-2021 08:16:07

6. Van merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha hayran edici, sağolun 15-07-2021 05:53:27

7. Denizli dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ali – 289

8. Yalova dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Merhaba herkese siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , memo – 458

9. Bu konu : ” Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 124

10. Kırklareli dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Selamlar web siten harbiden hayran edici, teşekkürler , ziya – 195

11. Ordu dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Mrb siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 432

12. Hakkari dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 258

13. Elazığ dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, saolun , ziya – 282

14. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , Hasan – 262

17. Bu konu : ” Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 93

18. Kahramanmaraş dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 241

19. Amasya merkezden ben . Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2021 21:11:33

20. Bu konu : ” Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 72

21. Karabük dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, saolun , ahmet – 326

22. Karabük dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 442

23. Ağrı dan kimler var. Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? . Merhabalar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 216

24. Bu konu : ” Marksist devlet fikri üzerine görüşleriniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 452

Write A Comment