Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar.

Bizi kontrol etmeyi başardılar. İşçi sınıfı arasında kasıtlı bir sınıf bölünmesi ve savaş yaratıyorlar. Koronvirüsün Ocak ayında geri yayıldığını biliyorlardı ve Yahudiler, işçi sınıfının acılarından yararlanmak için virüsün yayılmasını hızlandırdılar.

Onların Zio-küresel Komünist hükümeti bizi asla kontrol etmeyecek! Sosyalizm, Marksizm ve komünizm, bireysel hak ve özgürlüklerin ölümüdür. Onların önerilerini kabul etmiyorum, kardeşlerim. Açgözlü Masonik Marksist Yahudiler sadece daha fazla güç ararlar.

Bizi sığır gibi köleleştirmek için tefecilik tabanlı bir sistem kullanan ve Çin’i anayasal olmayan ekonomik politikaları için günah keçisi olarak kullanan görünmez azınlığı unutmayın.

“Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar.” üzerine 73 yorum

1. Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım 04-05-2020 02:47:41

2. Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 12-06-2020 11:55:01

3. Karabük merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-06-2020 03:57:27

4. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 22-06-2020 21:11:27

5. Bitlis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım 03-07-2020 15:22:38

6. Bitlis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 10:47:32

7. Rize merkezden ben ziya. Selam herkese web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 25-07-2020 00:29:45

8. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 27-07-2020 00:24:04

9. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-08-2020 17:08:40

10. Tekirdağ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 00:25:07

11. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-08-2020 06:21:00

12. Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 15-08-2020 22:11:51

13. Kocaeli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 12:28:34

14. Tokat merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 03:31:50

15. Denizli merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-09-2020 23:27:56

16. Ordu merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 28-09-2020 17:45:11

17. Malatya merkezden ben banu. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:31:19

18. Batman dan kimler var. Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar. . merhaba arkadaşlar siten harbiden iyi, şukuladım , hatice – 41

19. Ordu dan kimler var. Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar. . Merhaba siteniz cidden iyi, saolun , hatice – 444

20. Bu konu : ” Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, saolun , ali – 78

21. Karaman dan kimler var. Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar. . Merhabalar siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 425

22. Çanakkale dan kimler var. Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar. . Selam herkese web siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 232

23. Bu konu : ” Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 415

24. Sinop merkezden ben Emine. Slm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun 03-01-2021 04:13:26

25. Manisa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-01-2021 18:48:46

26. Osmaniye dan kimler var. Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar. . Selam herkese sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım , doruk – 161

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link