Kategoriler
Genel

Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar.

Bizi kontrol etmeyi başardılar. İşçi sınıfı arasında kasıtlı bir sınıf bölünmesi ve savaş yaratıyorlar. Koronvirüsün Ocak ayında geri yayıldığını biliyorlardı ve Yahudiler, işçi sınıfının acılarından yararlanmak için virüsün yayılmasını hızlandırdılar.

Onların Zio-küresel Komünist hükümeti bizi asla kontrol etmeyecek! Sosyalizm, Marksizm ve komünizm, bireysel hak ve özgürlüklerin ölümüdür. Onların önerilerini kabul etmiyorum, kardeşlerim. Açgözlü Masonik Marksist Yahudiler sadece daha fazla güç ararlar.

Bizi sığır gibi köleleştirmek için tefecilik tabanlı bir sistem kullanan ve Çin’i anayasal olmayan ekonomik politikaları için günah keçisi olarak kullanan görünmez azınlığı unutmayın.

“Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar.” için 40 yanıt

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım 04-05-2020 02:47:41

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 12-06-2020 11:55:01

Karabük merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-06-2020 03:57:27

Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 22-06-2020 21:11:27

Bitlis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım 03-07-2020 15:22:38

Bitlis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 10:47:32

Rize merkezden ben ziya. Selam herkese web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 25-07-2020 00:29:45

Şanlıurfa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 27-07-2020 00:24:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir