Kategoriler
Genel

Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar.

Bizi kontrol etmeyi başardılar. İşçi sınıfı arasında kasıtlı bir sınıf bölünmesi ve savaş yaratıyorlar. Koronvirüsün Ocak ayında geri yayıldığını biliyorlardı ve Yahudiler, işçi sınıfının acılarından yararlanmak için virüsün yayılmasını hızlandırdılar.

Onların Zio-küresel Komünist hükümeti bizi asla kontrol etmeyecek! Sosyalizm, Marksizm ve komünizm, bireysel hak ve özgürlüklerin ölümüdür. Onların önerilerini kabul etmiyorum, kardeşlerim. Açgözlü Masonik Marksist Yahudiler sadece daha fazla güç ararlar.

Bizi sığır gibi köleleştirmek için tefecilik tabanlı bir sistem kullanan ve Çin’i anayasal olmayan ekonomik politikaları için günah keçisi olarak kullanan görünmez azınlığı unutmayın.

“Marksist-Siyonist Yahudiler, insanlığın geri kalanı için bir Yahudi Yeni Dünya Düzeni uygularken, sadece Yahudi nüfusundan oluşan büyük İsraillerini inşa etmeye çalışıyorlar.” için 22 yanıt

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım 04-05-2020 02:47:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir