Marksizm konusunda DNC’nin hedefi ve kurumsal bağışçılar

SS: BLM’nin gerçekte Marksizmi yeni ABD hükümeti işletim sistemi olarak kurmak için nasıl bir girişim olduğu hakkında bir şeyler görüyorum. Ve DNC ve diğer zengin kurumsal bağışçılar tarafından desteklendiğini.

Sorum şu: Neden herhangi bir şirket “üretim araçlarının işçiler tarafından ele geçirildiği” bir sistem isteyesin?

Büyük bir şirketin veya endüstrinin isteyeceği son şey bu olmaz mıydı?

Zengin ve kurumsal bağışçılara hitap eden herhangi bir politikacının da uzantısıyla istediği son şey olmaz mı?

Burada neyi kaçırdığımı anlamama yardımcı ol.

“Marksizm konusunda DNC’nin hedefi ve kurumsal bağışçılar” üzerine 26 yorum

1. Sinop merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-07-2020 06:01:46

2. Sivas merkezden ben mehmet. Selamlar siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 06:38:56

3. Rize merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2020 19:02:49

4. Bayburt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, sağolun 08-09-2020 15:25:56

5. Bingöl merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 29-09-2020 14:56:09

6. Kars merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:40:51

7. Kırklareli dan kimler var. Marksizm konusunda DNC’nin hedefi ve kurumsal bağışçılar . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 271

Yorum yapın