Voldemort modu aslen 2018’de kayıtlı bir Yeşil Parti üyesi ve adayı olarak Birleşik Krallık parlamentosu için yarışıyordu. Aynı yıl, babası bodrum katında bir kadını kaçırıp ardından tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı: yargılama devam ederken, seçimleri için babasını kampanya yöneticisi olarak seçti ve ona sahte bir takma ad verdi ve ortaya çıktığında seçimi kaybetti ve bu nedenle son derece sevilmeyen oldu. Biri Amerika’da yaşayan, diğeri Birleşik Krallık’ta bir cinsel fetiş sitesini kullanan ve yayınlayan iki kişiyle çok eşli bir ilişkiye girdi. Voldemort modunun kendisinin de 2012 civarında bu aynı fetiş sitesine katıldığına inanılıyordu, o zamanlar hala bir genç olurdu (yani babasının aktif olarak buna izin verdiği ve o zamanlar bunu bildiği anlamına geliyordu). Amerikalı ortağı, kadınlara tecavüz etmeyi içeren “fantezileri” hakkında tweet attığında Twitter’dan yasaklandı.

Voldemort modu, Mart 2021’de yönetici olmasının yanı sıra, birkaç solcu siyasi sub’ın modu yapıldı ve ardından HERHANGİ bir bağlamda adından bahseden herkesi geçici olarak yasakladı. Reddit, örneğin r/prequelmemes ve r/politik pusula memeleri de dahil olmak üzere sansürü protesto etmek için birkaç meme/mizah alt dizini gizli kaldıktan sonra onları kovdu, ancak hala düzinelerce büyük siyasi alt dizinin bir modu olmaları nedeniyle bunlardan bahsetmek hala son derece riskli.

Umarım hepiniz neden bahsettiğimi biliyorsunuzdur.

28 Comments

1. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

2. Ağrı dan kimler var. Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 202

3. Bu konu : ” Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle çok güzel, sağolun , ali – 66

4. Zonguldak dan kimler var. Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) . Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, face de paylaştım , Aylin – 46

5. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

6. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 125

8. Gürbüz Reply

Mrb sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

9. Selam herkese sayfa süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

10. Afyon merkezden ben . selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 22-06-2021 20:09:25

11. Gaziantep dan kimler var. Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) . Selam web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 104

12. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

13. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

14. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, saolun

15. Tunceli merkezden ben . Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2021 10:31:51

16. Artvin dan kimler var. Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) . selamun aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 370

17. Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 194

19. İstanbul merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, şukuladım 24-07-2021 11:22:19

20. Bu konu : ” Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 202

21. Bolu merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, facebookta paylaştım 31-08-2021 20:15:12

22. Ankara merkezden ben Aylin. Selam paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 01-09-2021 17:52:42

23. Bu konu : ” Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler , doruk – 317

24. Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Batman dan kimler var. Mart sonunda Reddit tarafından kovulan bir tecavüz savunucusu olan “voldemort modu” (adlarını söyleyemem) . Selam herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 356

Write A Comment