Martin Luther King’in Ailesi Neden James Earl Ray’in Katili Olmadığına İnanıyor?

Suikasttan sonra King’in ailesi, Sivil Haklar liderini hayatta iken taciz eden FBI’ın bulgularına güvenmedi.

https://www.history.com/news/who-killed-martin-luther-king-james-earl-ray-mlk-assassination

Sonra bir sabah erken saatlerde telefon çaldı. Hattın diğer ucunda, notlarımda özetlenen sohbetleri güvendiğim tek kişi olan Amerikan Sivil Özgürlükler Birliği avukatı vardı. Bir öğleden sonra, en kötü şüphelerimle ilgili başıboş, biraz histerik bir anlatımla onu şımartmıştım.

Şimdi bana sordu, “Bu soruşturmayı takip ediyor musun? Saçak Martin Luther King suikastı? “

Ben yapmadım itiraf ettim.

“Bakmak isteyebilirsin,” dedi. “Tanıkları, bana bahsettiğiniz bazı kişilerden bahsediyor gibi görünüyor. Carlos Marcello. “

O öğleden sonra bir Atlanta gazetesi edindim ve neyin hızla tartışmalı bir soruşturma haline geldiğiyle ilgili makaleyi okudum. Polise bir narkotik çetesi hakkında doğru bilgi veren genç bir adam, Martin Luther King’in öldürülmesinden hemen önce üyelerinden birinin King’in söylediklerine kulak misafiri olduğunu da ısrar ediyordu: “O lanet zenciyi içeride vuracağım. tıpkı Kennedy’ye yaptığım gibi, kafasını kurup bir hapishane kuşunu çerçeveleyin. “

“Hapishane kuşu” kelimesi, bilinçaltıma yerleştirilen hipnotik sonrası bir tetikleyici olsaydı, anılar selini serbest bırakmak için, sonuçlar daha dramatik olamazdı. Yıllar önce kendi şüphelimin benimle tartıştığı şeylerden biri, John Kennedy cinayeti için bir hapishane kuşunu suçlamaktı. Aslında, onu bundan vazgeçirenin ben olduğumu şimdi hatırladım. Dahası, Martin Luther King’e suikast yapmaktan da bahsetmişti.

http://sondralondon.com/tales/confess/06.htm

“Martin Luther King’in Ailesi Neden James Earl Ray’in Katili Olmadığına İnanıyor?” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Martin Luther King’in Ailesi Neden James Earl Ray’in Katili Olmadığına İnanıyor? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 265

2. Kırklareli merkezden ben Hasan. Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 19-01-2021 18:56:36

3. Bu konu : ” Martin Luther King’in Ailesi Neden James Earl Ray’in Katili Olmadığına İnanıyor? ” çok güzel. Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 319

4. Bu konu : ” Martin Luther King’in Ailesi Neden James Earl Ray’in Katili Olmadığına İnanıyor? ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 53

5. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler 31-01-2021 07:40:10

6. Edirne dan kimler var. Martin Luther King’in Ailesi Neden James Earl Ray’in Katili Olmadığına İnanıyor? . Merhaba herkese sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 261

7. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 12:54:56

8. Bu konu : ” Martin Luther King’in Ailesi Neden James Earl Ray’in Katili Olmadığına İnanıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha mükemmel, sağolun , – 143

9. Bu konu : ” Martin Luther King’in Ailesi Neden James Earl Ray’in Katili Olmadığına İnanıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 282

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link