Missouri’de, eyalet maskesi yetkisi bir aydır sona ermiştir, ancak CDC ve FDA, St. Louis restoranlarını / işletmelerini rehin tutmaktadır. Sadece daha önce sorulduğunda maskeli taktım, bu yüzden girdiğim her yerde, şimdi personele devlet görevinin bittiğini fark edip etmediklerini soruyorum. Çoğu kimse bunu hiç duymadı ve CDC veya FDA’ya gerek duyma nedeni olarak atıfta bulunan çok az kişi.

Eyaletin geri kalanında, maske takarken tuhaf görünüyorsun. St. Charles (doğrudan St. Louis’in kuzeyi), iş yaparken sık sık “bu pisliği çıkarmanız” istenir. Biz bana durumu göster ve televizyonun söyledikleri dışında çok fazla COVID ölümü görmedik, bu yüzden … sağlıklı kalın, egzersiz yapın, güneş ışığı alın ve pozitif tutun.

Size herhangi bir kanıt göstermedikçe, televizyonu da kapatmanızı öneririz.

Author

35 Comments

1. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 09-05-2021 15:02:55

2. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 361

3. Iğdır merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2021 15:03:22

4. Mardin merkezden ben memo. Selamlar web sitesi inanki güzel, face de paylaştım 09-05-2021 15:22:01

5. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 09-05-2021 15:26:48

6. Bu konu : ” Maske devri soluyor, orada asılı kal ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , doruk – 392

7. Afyon dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 334

8. Edirne dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 481

9. selamun aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

10. Karabük merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler 16-05-2021 08:55:04

11. Erzincan dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 148

12. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

13. Bu konu : ” Maske devri soluyor, orada asılı kal ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 323

14. Çorum dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . Selam web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 329

15. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, tebrikler 01-06-2021 15:58:33

16. İzmir merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 01-06-2021 23:08:06

17. Karabük merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, saolun 09-06-2021 18:46:05

18. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-06-2021 12:21:57

19. Bu konu : ” Maske devri soluyor, orada asılı kal ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 485

20. Bu konu : ” Maske devri soluyor, orada asılı kal ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 330

21. Mersin dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . Selam herkese sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 112

22. Malatya dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 201

23. Bu konu : ” Maske devri soluyor, orada asılı kal ” çok güzel. Slm sayfan inanki güzel, teşekkürler , ali – 316

24. Ardahan dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 456

25. Gaziantep dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , ali – 357

26. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 309

27. Tokat merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi gerçekten iyi, saolun 15-07-2021 10:14:34

28. Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” Maske devri soluyor, orada asılı kal ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 17

30. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

31. Batman merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-08-2021 03:06:40

32. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım 31-08-2021 21:06:29

33. Bu konu : ” Maske devri soluyor, orada asılı kal ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki güzel, face de paylaştım , banu – 301

34. Mardin merkezden ben Emine. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-09-2021 13:21:13

35. Adana dan kimler var. Maske devri soluyor, orada asılı kal . Selam herkese web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 344

Write A Comment