Maske Karşıtı Komplo

Anti-maskelerin sınıfların ekonomik eşitsizliğinde daha büyük bir bölünmeye neden olduğunu fark eden tek kişi ben olamam, değil mi? Amerika, “ekonomik kapanmanın” başlangıcından bu yana anti-maskelere sahipti (bu her ne anlama geliyorsa, çünkü hala düzenli bir istihdam ve bakkaliye teslimatım var) ve epidemiyolojik simülasyonlarda, koruma önlemleri almak için çok fazla bağlı olmama gerekmiyor yararsız yanında:% 20 uyumsuzluk, güvenlik önlemleri olmadan% 80 oranında devam eden bir yayılmaya sahip olabilir. Yani Amerikalıların 1 / 3’ü işsiz ya da işsizken, Fed trilyonları borsaya pompalıyor … Bu sadece borsadaki insanlara yardım ediyor ve bu öncelikle ultra zenginler. Aslında, fakirler daha fakirleşiyor, zenginler daha da zenginleşiyor.

Trump’ın uzun süre maske takmayacağını biliyoruz ve pek çok insan ondan ipuçlarını aldı, ancak muhafazakar kuruluşların ve sosyal medya fenomenlerinin bazı ultra zenginler (belki de sadece Trump parasal liderliklerini genişletebilmeleri için anti-mask propagandasını zorlama olasılığı düşüktür. % 100 maske / sosyal mesafe uyumluluğumuz olsaydı, çoktan gitmiş normal bir görünüme geri dönebilirdik ve Amerika hala tipik bir sıçan yarışını yürütürdü. Dürüst olmak gerekirse, çoğunlukla muhafazakar, kırsal bir şehirde yaşıyorum, burada tüm “girerken maske tak” protokollerimiz var, ancak bağlılık berbat, ancak sadece 300 kadar vaka yaşadık. Bununla birlikte, teorimi, kırsal seçmenlerin daha muhafazakar olma ve yakınlık nedeniyle enfekte olma olasılıklarının daha düşük olması anlamında besliyor, bu nedenle muhafazakar medyaya karşı maske karşıtı duyarlılığı zorlamanın, enfeksiyon ve ölüm oranları üzerinde daha düşük bir etkisi var. bu alanlar (ve oylama gücünü kaybetmemek).

Gerçeklerle yüzleşelim: ultra zenginler, virüs hakkında sıradan insanlar kadar endişelenmek zorunda değil, çünkü bizden daha iyi sağlık hizmeti alıyorlar. Hâlâ seyahat ediyorlar ve belirli bir düzeyde koruma sağlayan kolaylıklar karşılayabilirler. Maske karşıtı duyarlılığın bu kadar ileri gitmesini isteselerdi şaşırırdım, çünkü bilirsiniz, normal insanlar onlar için biraz yakın bir yerde çalışırlar (bahçıvanlar, temizlikçiler, sekreterler, vb.) Ve tüm zengin insanlar bunu yapmaz. virüsün en kötü etkilerinden korunun. Siyasetin hangi tarafında olursanız olun, muhtemelen birilerinin (Soros veya Koch) protestocuların ortaya çıkması için para ödediğine inanıyorsunuz, bu yüzden bunun olması kesinlikle mümkün.

Nihai hedefin ne anlama geldiğini bilmiyorum. Para = güç olduğu için daha da zenginleşebilir. Belki de tecrit süresinin uzatılmasının sivil kargaşayı artırmak anlamına geldiğini düşünmediler, ama belki de bir amaçtı. Nihai hedef daha kötü bir şey olabilir. Fikirler?

“Maske Karşıtı Komplo” üzerine 18 yorum

1. Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-08-2020 16:57:02

2. Batman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-08-2020 19:07:17

3. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-09-2020 10:40:50

4. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 10-10-2020 10:54:14

5. Adana merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, saolun 16-10-2020 18:00:42

6. Bilecik dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 16

Yorum yapın