Anti-maskelerin sınıfların ekonomik eşitsizliğinde daha büyük bir bölünmeye neden olduğunu fark eden tek kişi ben olamam, değil mi? Amerika, “ekonomik kapanmanın” başlangıcından bu yana anti-maskelere sahipti (bu her ne anlama geliyorsa, çünkü hala düzenli bir istihdam ve bakkaliye teslimatım var) ve epidemiyolojik simülasyonlarda, koruma önlemleri almak için çok fazla bağlı olmama gerekmiyor yararsız yanında:% 20 uyumsuzluk, güvenlik önlemleri olmadan% 80 oranında devam eden bir yayılmaya sahip olabilir. Yani Amerikalıların 1 / 3’ü işsiz ya da işsizken, Fed trilyonları borsaya pompalıyor … Bu sadece borsadaki insanlara yardım ediyor ve bu öncelikle ultra zenginler. Aslında, fakirler daha fakirleşiyor, zenginler daha da zenginleşiyor.

Trump’ın uzun süre maske takmayacağını biliyoruz ve pek çok insan ondan ipuçlarını aldı, ancak muhafazakar kuruluşların ve sosyal medya fenomenlerinin bazı ultra zenginler (belki de sadece Trump parasal liderliklerini genişletebilmeleri için anti-mask propagandasını zorlama olasılığı düşüktür. % 100 maske / sosyal mesafe uyumluluğumuz olsaydı, çoktan gitmiş normal bir görünüme geri dönebilirdik ve Amerika hala tipik bir sıçan yarışını yürütürdü. Dürüst olmak gerekirse, çoğunlukla muhafazakar, kırsal bir şehirde yaşıyorum, burada tüm “girerken maske tak” protokollerimiz var, ancak bağlılık berbat, ancak sadece 300 kadar vaka yaşadık. Bununla birlikte, teorimi, kırsal seçmenlerin daha muhafazakar olma ve yakınlık nedeniyle enfekte olma olasılıklarının daha düşük olması anlamında besliyor, bu nedenle muhafazakar medyaya karşı maske karşıtı duyarlılığı zorlamanın, enfeksiyon ve ölüm oranları üzerinde daha düşük bir etkisi var. bu alanlar (ve oylama gücünü kaybetmemek).

Gerçeklerle yüzleşelim: ultra zenginler, virüs hakkında sıradan insanlar kadar endişelenmek zorunda değil, çünkü bizden daha iyi sağlık hizmeti alıyorlar. Hâlâ seyahat ediyorlar ve belirli bir düzeyde koruma sağlayan kolaylıklar karşılayabilirler. Maske karşıtı duyarlılığın bu kadar ileri gitmesini isteselerdi şaşırırdım, çünkü bilirsiniz, normal insanlar onlar için biraz yakın bir yerde çalışırlar (bahçıvanlar, temizlikçiler, sekreterler, vb.) Ve tüm zengin insanlar bunu yapmaz. virüsün en kötü etkilerinden korunun. Siyasetin hangi tarafında olursanız olun, muhtemelen birilerinin (Soros veya Koch) protestocuların ortaya çıkması için para ödediğine inanıyorsunuz, bu yüzden bunun olması kesinlikle mümkün.

Nihai hedefin ne anlama geldiğini bilmiyorum. Para = güç olduğu için daha da zenginleşebilir. Belki de tecrit süresinin uzatılmasının sivil kargaşayı artırmak anlamına geldiğini düşünmediler, ama belki de bir amaçtı. Nihai hedef daha kötü bir şey olabilir. Fikirler?

Author

60 Comments

1. Selam paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

2. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Eskişehir merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 29-08-2020 14:40:11

4. Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-08-2020 16:57:02

5. Kayseri merkezden ben ziya. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 29-08-2020 17:33:29

6. Isparta merkezden ben doruk. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 17:33:30

7. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun

8. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım 29-08-2020 18:19:51

9. Batman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-08-2020 19:07:17

10. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler

11. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-09-2020 10:40:50

12. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inan ki dikkat çekici, teşekkürler 17-09-2020 06:54:42

13. merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, şukuladım

14. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, şukuladım

15. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok iyi, teşekkürler

16. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 10-10-2020 10:54:14

17. Adana merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, saolun 16-10-2020 18:00:42

18. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 16

19. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

20. Mardin merkezden ben . Selam paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 02-11-2020 13:59:00

21. Ağrı merkezden ben gaye. Slm sayfan vallaha billaha iyi, face de paylaştım 04-11-2020 10:22:11

22. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-11-2020 22:52:20

23. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 87

24. Gümüşhane dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . Merhabalar web siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 350

25. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun , ahmet – 281

26. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 05:30:53

27. Malatya merkezden ben ali. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:11:57

28. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 212

29. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

30. Burdur merkezden ben memo. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 13-12-2020 22:18:13

31. Elazığ dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . Selamlar bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 10

32. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 20-12-2020 11:22:04

33. Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, teşekkürler

34. Osmaniye dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 91

35. Samsun dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 19

36. Muş dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . selamun aleyküm sayfanız valla mükemmel, sağolun , ahmet – 401

37. Yozgat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sağolun 12-01-2021 00:40:31

38. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 477

39. Adıyaman dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . Selamlar sayfanız valla güzel, face de paylaştım , Aylin – 283

40. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 306

41. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 33

42. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, face de paylaştım 16-01-2021 19:12:41

43. Isparta merkezden ben ahmet. Slm siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 09:12:03

44. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 429

45. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 424

46. Trabzon merkezden ben gaye. Selam paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 24-02-2021 22:43:53

47. Selam paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım

48. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 53

49. Hatay merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-03-2021 23:10:40

50. Bayburt merkezden ben banu. Selam herkese siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım 13-03-2021 17:10:41

51. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

52. Batman dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . Selamlar web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım , doruk – 474

53. Merhaba sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

54. Konya dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım , memo – 72

55. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2021 20:07:16

56. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

57. Bu konu : ” Maske Karşıtı Komplo ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 325

58. Sivas dan kimler var. Maske Karşıtı Komplo . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 375

59. Yozgat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 10-05-2021 18:30:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link