Kategoriler
Genel

Maske takma ve kirlilik arasındaki bağlantı?

COVID ortaya çıktığından beri bu alt redditte çok fazla oldum ve yavaş yavaş tüm Epstein şeylerine ve diğer birçok “komplo” ya ya da medyanın kabul edemeyeceği en açık gerçekler olan derin şeylere dalmaya başladım. daha derin düşünmemi sağladı.

Birkaç ay önce, kirlilik / küresel ısınma ve temelde insanların bu gezegene nasıl parazit olduğu hakkında kısa bir belgesel izledim, büyük işletmelere dikkatsizce havayı ve okyanusları kirleten ve düşüncesiz hükümetler için teşekkür ediyorum. Yaklaşık 40 saniye süren bu belgeselde ortam 2050’de ve ana karakter ya da kişi bir haber brifingi alıyor ve “oksijen maskeniz olmadan dışarı çıkmanın güvenli olmadığı” söyleniyor.

Video bağlantısı: https://youtu.be/wthTmQHmuZ0

Bu beni temelde günlük yaşamımıza zorlanan maskeleri düşünmeye itti ve bu noktada asla gitmeyecek gibi görünüyor. Sanki her türlü şirkete bakarsanız, sanki her biri kendi maskelerini logosuyla ilan ediyor ve bir maske yavaş yavaş bu şekilde kalacak günlük bir kıyafet parçası haline geliyormuş gibi geliyor.

Bunun arkasındaki düşünceyi gerçekten düşündüren şey, hükümetin, “yardım etmese bile gittiğiniz her aşınmayı maske takması” konusunu kurmasıdır. COVID’den daha mı? Yakında nefes alabilen havamızda büyük bir değişiklik olacağını biliyorlarsa?

Kulağa aptal gelebilir ama aklımı geçen ve biraz geri yem duymayı umduğum kısa bir düşünceydi

“Maske takma ve kirlilik arasındaki bağlantı?” için 7 yanıt

Tokat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-07-2020 00:03:51

Tekirdağ merkezden ben ziya. Mrb siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 26-07-2020 21:48:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir