Maske takma ve kirlilik arasındaki bağlantı?

COVID ortaya çıktığından beri bu alt redditte çok fazla oldum ve yavaş yavaş tüm Epstein şeylerine ve diğer birçok “komplo” ya ya da medyanın kabul edemeyeceği en açık gerçekler olan derin şeylere dalmaya başladım. daha derin düşünmemi sağladı.

Birkaç ay önce, kirlilik / küresel ısınma ve temelde insanların bu gezegene nasıl parazit olduğu hakkında kısa bir belgesel izledim, büyük işletmelere dikkatsizce havayı ve okyanusları kirleten ve düşüncesiz hükümetler için teşekkür ediyorum. Yaklaşık 40 saniye süren bu belgeselde ortam 2050’de ve ana karakter ya da kişi bir haber brifingi alıyor ve “oksijen maskeniz olmadan dışarı çıkmanın güvenli olmadığı” söyleniyor.

Video bağlantısı: https://youtu.be/wthTmQHmuZ0

Bu beni temelde günlük yaşamımıza zorlanan maskeleri düşünmeye itti ve bu noktada asla gitmeyecek gibi görünüyor. Sanki her türlü şirkete bakarsanız, sanki her biri kendi maskelerini logosuyla ilan ediyor ve bir maske yavaş yavaş bu şekilde kalacak günlük bir kıyafet parçası haline geliyormuş gibi geliyor.

Bunun arkasındaki düşünceyi gerçekten düşündüren şey, hükümetin, “yardım etmese bile gittiğiniz her aşınmayı maske takması” konusunu kurmasıdır. COVID’den daha mı? Yakında nefes alabilen havamızda büyük bir değişiklik olacağını biliyorlarsa?

Kulağa aptal gelebilir ama aklımı geçen ve biraz geri yem duymayı umduğum kısa bir düşünceydi

“Maske takma ve kirlilik arasındaki bağlantı?” üzerine 28 yorum

1. Tokat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-07-2020 00:03:51

2. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-08-2020 21:49:10

3. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 28-08-2020 18:46:12

4. Afyon merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 23:25:25

5. Afyon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 06-09-2020 11:54:21

6. Samsun merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 17-09-2020 20:58:48

7. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-09-2020 10:03:11

8. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:23:54

9. Konya merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 16-10-2020 12:22:25

Yorum yapın