Kategoriler
Genel

Maske takmak ve üniforma giymek sahte haber oluşturmak için kullanılan aktörleri gizler. Aşağıda, maskenin arkasındaki sahte haberleri gösteren bir videoya bağlantı verilmiştir.

Video https://www.bitchute.com/video/6CoA92jWc31z/

Sahte haberlere eklenmiş sahnelenmiş video ve fotoğraf miktarı yüksekti. Bir maskenin arkasına saklanmasalardı ne yakalayacağımızı hayal et?

Evreleme ve abartma aynı insanlar size “bu yeni normal” diyor. Bataklık ve kukla politikacılar heyecanlarını ve zalim niyetlerini gizlemek için mücadele ediyorlar.

Çok dikkat. Aynı eski zayıf Duman ve Ayna taktikleri aktif.

Dr. Fauci, büyük bir kasırganın burada olduğunu bildiren neşeli hava adamı gibidir. Heyecanını zar zor tutabiliyor. Gates’in aşı satıcısıdır.

Bize HCQ + Z paketinin kötü olduğunu söylediklerini unutmayın. Grip aşısı bizi Covid-19’a karşı daha duyarlı hale getiriyor. Şimdi grip aşısı yapmamız gerektiğini mi iddia ediyorlar? Hepsi aynı hafta içinde.

Bize maske takmanın faydalı olmadığını söylediler. Maske almamalıyız çünkü sağlık çalışanlarının onlara ihtiyacı var. Şimdi onlara giymemiz gerektiği söylendi. Ne değişti? Medyanın sahte haberlerinin koyunları kontrol etmede ne kadar iyi çalıştığını test etmesinin bir yolu var mı?

Bu sözde kriz sırasında saldırgan politikaların oynandığını görüyoruz. Mail-in oylarının odağı, teşvik paketlerindeki domuz eti, Trump’ı Çin’e karşı başka bir Schiff soruşturmasını başka bir zamanında bilgi uçurucuyla duyurmakla suçluyor.

Neden Çin’e odaklanmıyorsunuz? DSÖ? Medya neden etiket dışı çözümler üzerinde aşılara odaklanıyor? Çünkü bu bize bir saldırı. Hücumdaki kötü insanlar güç ve kontrol için her şeyi ve her şeyi yapacaklardır. Onlar, sağlıksızlıktan büyük zihinsel sağlık sorunlarına kadar ölmek üzere, bizi kırdılar. DSÖ’ye karşı olumsuz görüşleri takip etmeyi ve sansürlemeyi tercih ediyorlar. Karantina kısıtlamalarına uymayan insanları rapor etmemizi istiyorlar.

Bu insanların bahsettiği “uyanış” tır. Bu, birçok insanın 11 Eylül’den WACO’ya kadar olan komploları yeniden ziyaret etmesine neden oldu.

Dikkat edin, görünmez düşman ortaya çıkıyor.

“Maske takmak ve üniforma giymek sahte haber oluşturmak için kullanılan aktörleri gizler. Aşağıda, maskenin arkasındaki sahte haberleri gösteren bir videoya bağlantı verilmiştir.” için 37 yanıt

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa inanki hayran bıraktı, saolun 23-04-2020 17:53:24

Karabük merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-04-2020 17:54:05

Edirne merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-04-2020 03:14:09

Afyon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2020 08:09:03

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım 14-05-2020 12:12:41

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 12:12:44

Niğde merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 24-05-2020 17:47:53

Bursa merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2020 19:23:31

Eskişehir merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 07-06-2020 03:31:27

Kocaeli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 10-06-2020 05:12:57

Sivas merkezden ben gaye. Slm web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2020 23:30:55

Kilis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 29-06-2020 05:40:14

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 05-07-2020 17:42:17

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran edici, saolun 10-07-2020 15:27:00

gaye için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir