Kategoriler
Genel

Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir.

Maske takmamamızla ilgili çok fazla şey gönderen tüm botlar ve troller hükümetten geliyor, çünkü maske takmak yüz tanıma kameralarını anlamsız hale getirecek. Şu anda gittiğimiz her yerde kameralar var ve yüz tanıma şimdilik kullanılıyor. Ancak maskeler kameralardan birini tanımayı imkansız hale getirir. Yüz tanıma özelliğini kullanan bir iPhone’unuz varsa, bir maske ile kilidini açmayı deneyin, işe yaramaz. Belki de kontrollü medya, botlar ve troller arasında böyle bir itiraz var çünkü hükümet herkesi takip etmek istiyor ve maskeler bunu durduruyor. İnsanların bununla ilgili düşüncelerini duymak isterim.

“Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir.” için 10 yanıt

Kırklareli merkezden ben gaye. Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-05-2020 07:33:18

Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-05-2020 14:14:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir