Maske takmamamızla ilgili çok fazla şey gönderen tüm botlar ve troller hükümetten geliyor, çünkü maske takmak yüz tanıma kameralarını anlamsız hale getirecek. Şu anda gittiğimiz her yerde kameralar var ve yüz tanıma şimdilik kullanılıyor. Ancak maskeler kameralardan birini tanımayı imkansız hale getirir. Yüz tanıma özelliğini kullanan bir iPhone’unuz varsa, bir maske ile kilidini açmayı deneyin, işe yaramaz. Belki de kontrollü medya, botlar ve troller arasında böyle bir itiraz var çünkü hükümet herkesi takip etmek istiyor ve maskeler bunu durduruyor. İnsanların bununla ilgili düşüncelerini duymak isterim.

Author

91 Comments

1. selamun aleyküm sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

3. selamun aleyküm siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Kırklareli merkezden ben gaye. Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-05-2020 07:33:18

5. Giresun merkezden ben ali. Mrb paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 19-05-2020 08:28:39

6. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-05-2020 14:14:01

9. Mrb sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Giresun merkezden ben ahmet. Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-06-2020 22:19:04

11. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

12. selamun aleyküm sayfa inan ki çok güzel, face de paylaştım

13. Muş merkezden ben banu. Merhabalar siten valla mükemmel, tebrikler 23-06-2020 00:59:56

14. Bingöl merkezden ben gaye. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 02-07-2020 03:47:50

15. Merhaba web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

17. Diyarbakır merkezden ben ali. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-07-2020 08:36:54

18. Merhaba siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım

19. Isparta merkezden ben banu. Merhabalar web siten süper ötesi güzel, tebrikler 03-08-2020 21:47:37

20. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 04-08-2020 16:48:19

21. Selam bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler

22. Kilis merkezden ben banu. Slm sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 11-08-2020 01:07:46

23. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun 20-08-2020 05:18:32

24. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhaba sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 00:42:48

25. Kars merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, şukuladım 28-08-2020 14:44:58

26. Eskişehir merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-09-2020 20:23:03

27. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım

28. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 07-09-2020 16:24:10

29. Erzurum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 10-09-2020 23:29:37

30. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

31. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-09-2020 21:10:37

32. Amasya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:29:55

33. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

34. selamun aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

35. Ordu dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Mrb paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , memo – 395

36. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

37. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

38. Yalova merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, sağolun 22-11-2020 19:10:08

39. Yozgat merkezden ben ziya. Mrb siten gerçekten çok güzel, tebrikler 23-11-2020 18:40:35

40. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Merhaba web siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 312

41. Yalova dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Mrb web siten inanılmaz iyi, tebrikler , ali – 101

42. Hakkari merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 06:49:40

43. Selamlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

44. Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 94

45. Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 338

46. Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 482

47. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

48. Tokat merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, saolun 27-12-2020 13:02:53

49. Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 298

50. Nevşehir dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, saolun , hatice – 28

51. selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

52. Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , hatice – 350

53. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, şukuladım 09-01-2021 07:03:03

54. Rize merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten süper ötesi güzel, şukuladım 16-01-2021 06:52:59

55. Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 459

56. Tunceli dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , banu – 248

57. Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 249

58. Ardahan dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Selam herkese paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım , Emine – 245

59. Selam web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

60. Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

61. Iğdır dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Merhaba herkese siten yeminle iyi, teraziye tıkladım , emin – 180

62. Tunceli dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . selamun aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 316

63. Uşak dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 108

64. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

65. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 21-03-2021 11:09:54

66. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 327

67. Kastamonu dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Slm siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , Emine – 152

68. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Merhaba siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 99

69. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 291

71. selam arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

72. Elazığ dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler , gaye – 75

73. Bu konu : ” Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 342

74. Burdur dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 360

75. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, şukuladım 02-05-2021 10:19:22

76. Sakarya dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 468

77. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, saolun

78. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

79. Diyarbakır dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 94

80. Çankırı dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 124

81. Selam herkese paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

82. Niğde merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 13-06-2021 05:16:58

83. İzmir dan kimler var. Maske takmaya karşı itiraz, hükümetlerin yüz tanıma programını engellemeleridir. . Mrb web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 411

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link