evet ne kadar kötüye gittiğini biliyoruz. Biliyoruz ki çoğu yerde maske takmak zorundasın yoksa bir yerlerdeki geri zekalılar geri zekalı gibi davranacak. ama muhtemelen artık bu saçmalıktan bıktınız. biraz maskeli eğlenceye ne dersin?

hepsini birden yapmanıza gerek yok. elini bir kerede göstermene gerek yok. bu robot karens için kolay seçimler. belki burnunu çekip, fark etmemiş gibi yapabilirsin. belki maskeyi boynunuza takabilir ve takmadığınızı unutabilirsiniz. belki sahte hapşırmak için çıkarıp tekrar takmayabilirsin. belki de köle gündeminden aynı derecede rahatsız olduğundan şüphelendiğiniz diğer kişilere göz kırpabilirsiniz. bunun gibi şeyler.

barajı her seferinde küçük bir önemsiz hareketle yıkın.

41 Comments

1. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 294

2. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım , ziya – 116

3. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 46

4. Bitlis merkezden ben Hasan. Slm siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 13-08-2021 03:37:25

5. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Slm siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım 13-08-2021 03:37:44

6. Kırklareli dan kimler var. maske teklifleri . selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 103

7. Çankırı merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, teşekkürler 13-08-2021 03:40:14

8. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler , Emine – 70

9. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 233

10. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 125

11. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-08-2021 03:54:33

12. Eskişehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-08-2021 04:03:08

13. Adıyaman dan kimler var. maske teklifleri . Merhabalar bu web sitesi inanki iyi, saolun , ali – 375

14. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , – 4

15. Sakarya merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun 13-08-2021 04:48:52

16. Kırıkkale merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-08-2021 04:51:02

17. Batman dan kimler var. maske teklifleri . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 26

18. Eskişehir dan kimler var. maske teklifleri . Merhaba herkese bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 241

19. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , memo – 435

20. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , banu – 406

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 287

22. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 174

23. Kastamonu dan kimler var. maske teklifleri . Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 435

24. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Selamlar siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 260

25. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, tebrikler 18-08-2021 20:23:21

26. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 67

27. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 229

28. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 435

29. Çankırı dan kimler var. maske teklifleri . Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 436

30. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki güzel, tebrikler , Aylin – 198

31. Bursa merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2021 01:12:57

32. Diyarbakır merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 31-08-2021 18:19:49

33. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , doruk – 303

34. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , mehmet – 157

35. Bursa dan kimler var. maske teklifleri . Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım , ziya – 296

36. Bu konu : ” maske teklifleri ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 341

Write A Comment