Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı?

Eskiden biraz iyi olduğumu biliyorum ama şimdi bu işe 6-7 ay kaldığımıza göre, o kadar açık ki covid, bu aptal maske kurallarına artık uyamayacak kadar ölümcül değil.

Ülkemde maske zorunlu olsa da, elimden geldiğince çıkarıyorum. Bu noktada sonuçlarla, tartışmalarla, yumruk kavgalarıyla veya önüme çıkan her şeyle başa çıkmaya hazırım.

Gerçekten bence bu emirlerden kurtulacaksak, maske sınırlarını zorlamaya başlamalıyız ve elimizden geldiğince uymamalıyız, görünüşe göre bu öyle olmayacak. şimdi sahip olun.

ps: pislik olduğumu ilan etmeye hazır olan tüm insanlara, bu noktada umurumda değil. Büyükannemi öldürüyorum ya da istemeden virüsü yayıyorum diyebilirsiniz, artık umurumda değil. Ne istersen söyle maskeyi takmıyorum.

“Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı?” üzerine 14 yorum

1. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, saolun 16-09-2020 22:01:13

2. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-09-2020 01:09:52

3. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 28-09-2020 17:47:44

4. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:21:56

5. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz yeminle güzel, teşekkürler 02-10-2020 13:10:01

6. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun 02-10-2020 13:10:17

Yorum yapın