Eskiden biraz iyi olduğumu biliyorum ama şimdi bu işe 6-7 ay kaldığımıza göre, o kadar açık ki covid, bu aptal maske kurallarına artık uyamayacak kadar ölümcül değil.

Ülkemde maske zorunlu olsa da, elimden geldiğince çıkarıyorum. Bu noktada sonuçlarla, tartışmalarla, yumruk kavgalarıyla veya önüme çıkan her şeyle başa çıkmaya hazırım.

Gerçekten bence bu emirlerden kurtulacaksak, maske sınırlarını zorlamaya başlamalıyız ve elimizden geldiğince uymamalıyız, görünüşe göre bu öyle olmayacak. şimdi sahip olun.

ps: pislik olduğumu ilan etmeye hazır olan tüm insanlara, bu noktada umurumda değil. Büyükannemi öldürüyorum ya da istemeden virüsü yayıyorum diyebilirsiniz, artık umurumda değil. Ne istersen söyle maskeyi takmıyorum.

Author

63 Comments

1. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, saolun 16-09-2020 22:01:13

2. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-09-2020 01:09:52

3. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 28-09-2020 17:47:44

5. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:21:56

6. Slm paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz yeminle güzel, teşekkürler 02-10-2020 13:10:01

8. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun 02-10-2020 13:10:17

9. Bartın merkezden ben banu. Slm sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 13:10:25

10. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Mersin merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın inanki mükemmel, sağolun 13-10-2020 19:17:34

12. merhaba arkadaşlar siten inanki çok güzel, face de paylaştım

13. Çankırı dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Merhabalar web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , hatice – 154

14. Hatay dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Selamın aleyküm siten vallaha iyi, face de paylaştım , doruk – 328

15. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

16. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 14

17. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun

18. Bingöl dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . selam arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 499

19. Çanakkale dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 327

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 27

21. Kilis dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 454

22. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bilecik dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Mrb siteniz cidden güzel, face de paylaştım , memo – 400

24. Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 404

25. Burdur dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 346

26. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, saolun

27. Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

28. Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 178

29. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-01-2021 20:47:36

30. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

31. Kastamonu merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım 15-01-2021 04:03:57

32. İzmir dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 450

33. Nevşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 15:38:56

34. Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 225

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 280

36. Konya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 20-02-2021 15:07:01

37. Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki çok güzel, face de paylaştım , hatice – 373

38. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

39. Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 139

40. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

41. Isparta merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-04-2021 05:37:25

42. Slm web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım

43. Mardin dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Selamlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler , ali – 293

44. Batman merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-05-2021 17:01:54

45. Balıkesir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-05-2021 08:13:57

46. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

47. Bingöl dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, saolun , hatice – 116

48. Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 491

49. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

50. Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım

51. Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, saolun , gaye – 88

52. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

53. Adana dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 433

54. Bu konu : ” Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 93

55. Kastamonu dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 444

56. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 265

57. Kütahya dan kimler var. Maske yasalarıyla kırılma noktasında başka biri var mı? . Slm sayfan valla çok iyi, tebrikler , ziya – 84

58. Çanakkale merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 25-07-2021 21:10:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link