Ss: Kanıt yok, sadece sahte olduğunu düşünüyorum. Halk içinde maskelerini takmayan ve taciz edilmeyen veya sorgulanmayan pek çok insan gördüm.

İnsanları giymemeyi düşünmeleri için korkutmanın iyi bir yolu olabilir, çünkü topluluk önünde konuşma / utandırma yetişkinlerin büyük bir kısmı için korkunçtur.

Author

8 Comments

1. Tekirdağ dan kimler var. Maskeleme yapmayanların tacize uğradığı, iş yerlerinde sözlü ve fiziksel tacize uğradığı videoların sahte olduğunu düşünüyorum. . Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 78

2. Sinop dan kimler var. Maskeleme yapmayanların tacize uğradığı, iş yerlerinde sözlü ve fiziksel tacize uğradığı videoların sahte olduğunu düşünüyorum. . Selamlar siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 342

3. Manisa merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 00:51:55

4. Kilis dan kimler var. Maskeleme yapmayanların tacize uğradığı, iş yerlerinde sözlü ve fiziksel tacize uğradığı videoların sahte olduğunu düşünüyorum. . Slm web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 392

5. Kayseri merkezden ben . Selamın aleyküm web siten ciddiyim güzel, face de paylaştım 26-03-2021 05:18:52

6. Bu konu : ” Maskeleme yapmayanların tacize uğradığı, iş yerlerinde sözlü ve fiziksel tacize uğradığı videoların sahte olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , – 438

7. Trabzon dan kimler var. Maskeleme yapmayanların tacize uğradığı, iş yerlerinde sözlü ve fiziksel tacize uğradığı videoların sahte olduğunu düşünüyorum. . Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, şukuladım , mehmet – 448

8. Bu konu : ” Maskeleme yapmayanların tacize uğradığı, iş yerlerinde sözlü ve fiziksel tacize uğradığı videoların sahte olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 406

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link