Maskeler, 11 Eylül’den sonra TSA Security’nin takıldığı gibi kalıcı mı olacak?

Bakın, eğer bu Covid aslında gerçek bir tehdit olsaydı ve yaklaşık 12 başka komorbiditeniz varsa ölümcül olabileceği için gribe benzeyen bir şey değilse, maskeler mantıklı olabilir ….

Dışında olmazlardı. Devletler, maske yüzeyinin neye uygun olduğunu belirten hiçbir şey olmadan maske emirlerini yerine getirmeye başlıyor.

Yani, temelde t-shirtler, yağlı bandanalar ve kadınların sırımlarını yüzlerine bağlayan insanlar var.

Buna nasıl geldi ve oyun sonu nedir? Bu virüsün gerçek tehdidi düşük. Tepkisi assindir.

Tehdit olsun ya da olmasın ilgisiz bir soru, bu “Maskeler” insanlar evde yapıyorlar bok durmuyor. İyi sosyal medya, vatandaşları temelde erdem sinyalleri üzerine tüm kariyerleri inşa eden politikacılarından (Gavin Newsome, Jay Inslee akla geliyor) aşağı inen sinyale eritmek için iyi sosyal medya için.

Bunu “moda” yapıyorlar. Ve şimdi, maskelerin evrimimizin bir sonraki aşaması veya tamamen köpek boku gibi olduğunu göremiyorsanız ilerici değilsiniz. Hükümet gibi 24 saat kendi CO2’mde nefes almamı istiyor, böylece Covid’i alamıyorum. Hayır, teşekkürler, Covid ve 30’lu yaşlarında bir erkek olarak devlet lotosu kazanma ihtimalim yanlış Bayrak Virüsünden ölmekten daha olasıdır.

Bu bizim distopyamız mı? Herkes maskelerde koşuyor … sonsuza dek

“Maskeler, 11 Eylül’den sonra TSA Security’nin takıldığı gibi kalıcı mı olacak?” üzerine 27 yorum

1. Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 10-07-2020 02:23:54

2. Ankara merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 31-07-2020 05:37:00

3. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 02-08-2020 14:24:46

4. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun 06-08-2020 06:49:08

5. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 22:05:15

6. Karabük merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-08-2020 02:33:03

7. Siirt merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:25:08

Yorum yapın