Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori.

Bir aylık araştırma yaptıktan ve “2020 öncesi” bilimden elde edilen çok sayıda veriyi tahmin ettikten sonra, maskelerin sıfır faydası olduğu ve yayılmanın çok az bir potansiyeline hizmet ettiği ve bir patojen sadece uzun sürerse iyi olacağı kesindir. birkaç hafta, ama bu durumdan uzak.

Diğer husus, maskelerin kişinin sağlığı için tehdit oluşturup oluşturmayacağıdır. Bakteriyel ve diğer patojenlerin devridaim potansiyeli var ve bunlar için derin bir madde var, ancak ben başka bir potansiyel risk getireceğim.

– En iyi ihtimalle maskeler, mukoza / sıvı cisimlerde hapsolmuş büyük viral partiküllerin dışarı atılmasını ve / veya solunmasını engelleyebilir, ancak maskeler küçük partiküllerin dışarı atılmasını / veya solunmasını engellemede başarısız olur. Ek olarak, küçük viral partiküllerin, solunduklarında burun boşluğuna ve hava yollarına takılabilen büyük partiküllere göre alt solunum yoluna gitme şansı çok daha yüksektir.

– Bu üst solunum yolu hücrelerinde ortaya çıkacak büyük partiküllerden sonraki enfeksiyonlar meydana gelir, bu nedenle bağışıklık sistemine yanıt vermek ve alt solunum yolunu enfekte etmeden önce onunla savaşmak için gereken antikorları geliştirmek için zaman verir.

– Sonuç olarak, normalde önce üst solunum yolunu enfekte edecek olan maskelerin kullanılmasıyla büyük partiküllerin yayılmasını önleyerek, küçük partiküllerin sonunda alt solunum yoluna ulaşmasına ve oradaki konakçı hücreleri enfekte etmeye ve bağışıklık sistemi yanıt vermeden önce enfekte etmesine neden olur. enfekte kişi şimdi akut alt solunum yolu viral yayılmaya ve potansiyel yetmezliğe yenik düşmektedir.

Şaka yapmayın, bu, viral bir pandemide ilk savunma hattımızı etkisiz hale getirmek için maske gibi yöntemler kullanarak ve aerosol / küçük partikülün enfeksiyona ilk neden olmasına izin vererek oldukça tehlikeli olabilir. Sanırım, enfekte olacaksak, bağışıklık sistemimize alt yolumuza kopyalanmadan önce yanıt vermesi için üst solunum yollarımızda buna neden olan büyük parçacık versiyonlarının olmasını istiyoruz.

Denklemi hesaba katacak küçük bir şey.

“Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori.” üzerine 27 yorum

1. Adana merkezden ben Emine. Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-11-2020 06:10:58

2. Kocaeli merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 26-11-2020 06:16:02

3. Bu konu : ” Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 397

4. Bu konu : ” Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun , mehmet – 85

5. Bartın merkezden ben . Slm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 19:14:40

6. Bu konu : ” Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 86

7. Bu konu : ” Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 149

8. Artvin dan kimler var. Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. . Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 110

9. Bu konu : ” Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Aylin – 251

10. Bu konu : ” Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, şukuladım , ziya – 173

11. Çorum dan kimler var. Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. . Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 223

12. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-01-2021 22:12:58

13. Bu konu : ” Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım , – 326

14. Samsun dan kimler var. Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. . Selam web siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 364

15. Bu konu : ” Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. ” çok güzel. Slm web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 244

16. Rize dan kimler var. Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. . Merhabalar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 424

17. Hatay dan kimler var. Maskeler: Bunları takmanın sağlığınız için neden daha zararlı olabileceği başka bir teori. . selamun aleyküm siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , – 498

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link