Kategoriler
Genel

Maskeler çalışmıyor. Ama şimdi Maskeler işe yarıyor mu? Neler oluyor? Neden herkes tamamen aynı fikirde?

Cerrah General Jerome Adams Salı, kendilerini koronavirüsten korumak için yüz maskeleri giyen sağlıklı insanlara karşı tavsiyesini ikiye katladı ve yanlış giymenin hastalığa yakalanma riskini gerçekten artırabileceğini söyledi.

“Dünya Sağlık Örgütü ve CDC’nin son birkaç gün içinde onayladıkları şey, genel halk maskeleri önermemeleri.” Adams, Fox News’a “Fox and Friends” dedi. 2015 yılında tıbbi öğrenciler. Cerrahi maske takan tıp öğrencileri yüzlerine ortalama 23 kez dokunuyorlar. Koronavirüs gibi solunum yolu hastalıklarına yakalanabilmenin önemli bir yolunun bir yüzeye ve sonra yüzünüze dokunmak olduğunu biliyoruz. “

Yani Cerrah General, WHO ve CDC TÜM MASKELERİ DONT ÇALIŞMAK DEDİ Ama şimdi TÜM 3 birbiriyle tamamen mutabık mı? Neler oluyor? Sadece bir kez değil, birden çok kez iki katına çıktıktan sonra toplam 3 anlaşmanın tamamı değil, şimdi de Big Tech ve birden fazla vali, maske takmayı yasalaştırdı yoksa para cezasına çarptırılacaksınız. Neden ani kayma?

Açıkçası garip olan ne ise, hiç kimse TRUMP YÖNETİMİNİN ANLAŞMASINI değiştirdiğini anlatıyor. TA’nın 4 yıl söyledikten sonra, X’in yalan miktarını söylediğini herkes şimdi kabul etti mi? Ne oluyor lan? Herkes büyük teknoloji, Valiler, CDC ve WHO şimdi SİZİ korkutmak için maske takma konusunda tamamen anlaşmaya varmışsa. Trump Yönetiminden 4 yıl sonra hiç kimse HERŞEYİN TOPLAM SÖZLEŞMESİNDE bulunmamıştır. Solcular anlatıdaki bu aşırı değişimden dolayı neden delirmiyorlar? Bunun yerine Solcular, insanlara kampanya mitinglerinde maske takmaları veya maske takmamaları için ÜCRETSİZ olarak Trump’a saldırıyorlar?

Neden şimdi?

Sürü bağışıklığını düşünüyorum. Genel Cerrah, virüsü alma riskinizi arttırdığını söylediğinden, herkesin bu virüse karşı antikor geliştirmesini istiyorlar. Sağlıklı ve güçlü, hafta ölürken hayatta kalacak. Bu muazzam bir ölçekte Öjeni gibi görünüyor. Cuomo zaten NY’daki yaşlı eski ev nüfusumuzda Eugenics’i gerçekleştirmeyi tamamladı. Sadece güçlü bağışıklık sistemi olanların var olmasına izin verilecektir. Haftalar ölürken. Georgia Kılavuzları bunu istiyor. Belirli bir küresel nüfus istiyorlar.

Haberi Okumax: Cerrah General Çiftler Aşağı: Maskeler Virüs Riskini Artırıyor Acil: Pres. Trump’ın iş performansı? Şimdi Oy Verin!

https://www.newsmax.com/t/newsmax/article/960679?section=us&keywords=surgeon-general-adams-masks&year=2020&month=03&date=31&id=960679

“Maskeler çalışmıyor. Ama şimdi Maskeler işe yarıyor mu? Neler oluyor? Neden herkes tamamen aynı fikirde?” için 14 yanıt

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 04-07-2020 23:47:58

Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım 05-07-2020 10:50:54

Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-07-2020 01:42:24

Denizli merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-08-2020 22:05:30

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 08-08-2020 09:03:11

Uşak merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-08-2020 04:25:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir